12 grudnia 2020, 15:00 - Suwałki (Stadion Miejski)

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 11. Paweł Gierach (78, 9. Kacper Wełniak), 4. Martin Dobrotka, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz, 23. Daniel Liszka - 90. Denis Gojko, 8. Bartłomiej Babiarz, 16. Josip Šoljić, 94. Patryk Czułowski (66, 10. Cezary Sauczek) - 28. Kamil Adamek.

Olimpia: 33. Nikodem Sujecki - 25. Damian Ciechanowski, 2. Caique, 20. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Widejko - 11. Omid Popalzay, 6. David Andronic (60, 23. Michał Graczyk), 19. Grzegorz Gulczyński, 88. Kacper Janiak (74, 29. Piotr Janczukowicz), 7. Adrian Kwiatkowski (60, 8. Mikołaj Gabor) - 10. José Embaló (89, 16. Oskar Kalenik).

żółte kartki: Karankiewicz, Dobrotka, Sauczek - Andronic, Sujecki, Ciechanowski.

Mecz bez udziału publiczności.

Suwałki - 12 grudnia 2020, 16:59:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wigry miały szansę dogonić czołòwkę a tak cienko.

Wigrzak - 12 grudnia 2020, 17:02:37 - *.191.128.125.ipv4.supernova.orange.pl
Oj blisko było porażki. Po takiej przewadze dostać karnego na 10 minut przed końcem. Cóż, tak się mści gdy nie możesz przypieczętować przewagi golem. Remis jest wielkim niedosytem, żeby nie powiedzieć że tak naprawdę porażką dającą 1 punkt.

Miki - 12 grudnia 2020, 17:07:43 - *.play-internet.pl
z A senkim do A klasy !!!

Marekb - 12 grudnia 2020, 18:46:07 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Panie trenerze idż pan gdzieś do normalnej drużyny bo z wigrami to tylko stres i porażka

oni - 12 grudnia 2020, 20:19:27 - *.centertel.pl
WIgry nie miały dziś kim straszyć. Niestety Adamek jeszcze nie wrócił do formy sprzed kontuzji. Nieestety Wigry z takiej formie nie zasługują na awans. może dobrze że ta runda już się skończyła...
Wierzę że wiosna będzie taka jak poczętek jesieni.
Nie wspominam już o sedzim, który chyba lepiej żeby wrócił do A klasy. Kolejny karny który tylko główny widzi!!!

Kalost - 12 grudnia 2020, 20:43:41 - *.kal.pl
Olimpia w 2020 rozegrała 31 spotkań wygrała 5x 7x zremisowała i 19 meczy przegrała w tym w Domu po raz pierwszy w Historii ani razu nie wygrała u siebie tylko 4 remisy i 11 poraźek

ccc - 13 grudnia 2020, 1:46:34 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Dlaczego ci sędziowie tak traktują Wigry? To już bardzo denerwujące i wymagające wyjaśnienia.

Do kalost - 13 grudnia 2020, 11:06:06 - *.petrus.com.pl
Bo Olimpia za Aska będzie coraz słabsza. I nic tu nie pomogą zmiany trenerów.Jeśli Asek nie odejdzie to niedługo V liga.