15 grudnia 2020, 20:20:33 - dagazka
Bramka Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla Frosinone Calcio w wygranym 2-1 (0-0) z AC Reggiana 1919 meczu 12. kolejki włoskiej Serie B. To trzecie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

15 grudnia 2020, 18:30 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
AC Reggiana 1919 1-2 Frosinone Calcio
Simone Mazzocchi 71 - Piotr Parzyszek 60, Marcus Rohdén 76

żółte kartki: Lorenzo Libutti - Daniel Boloca.

sędziował: Manuel Volpi (Arezzo).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości Parzyszek i Przemysław Szymiński rozegrali całe spotkanie. Frosinone ma 23 punkty i jest wiceliderem.

Zola - 15 grudnia 2020, 20:26:33 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl