17 grudnia 2020, 17:50:32 - maciejko
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w przegranym 2-3 (2-1) wyjazdowym meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Chimki. Dla 30-letniego pomocnika, który zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojej drużyny, było to trzecie trafienie w tym sezonie.

17 grudnia 2020, 16:00 - Chimki (Ariena Chimki)
FK Chimki 3-2 Łokomotiw Moskwa
Arszak Korjan 26 (k), Ilja Kucharczuk 85, Aleksandr Dołgow 90 - Grzegorz Krychowiak 15, Murilo 37

żółte kartki: Arszak Korjan - Daniił Kulikow, Slobodan Rajković.

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).

W drużynie gości Krychowiak i Maciej Rybus rozegrali całe spotkanie. Łokomotiw jest na ósmym miejscu z dorobkiem 28 punktów.

Kajor - 17 grudnia 2020, 17:58:43 - *.222.27.209
Bynajmniej owocne zakończenie nieudanego roku dla Krychy. Oby lepszego nowego

Jurek kile - 17 grudnia 2020, 18:08:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo krycha

Krzyś - 17 grudnia 2020, 18:09:12 - *.fixed.kpn.net
Krycha i Ryba nie zagrali do końca. Wypuścili zwycięstwo w ostatniej chwili.

fatalny - 17 grudnia 2020, 18:14:08 - *.adsl.inetia.pl
Kucharczyk z golem!Brawo Kuchy!

asd - 17 grudnia 2020, 18:14:08 - *.polkowice.vectranet.pl
Ten Kucharczuk to jakiś krewny Kucharczyka?

ZnawcaKryc - 17 grudnia 2020, 19:50:49 - *.dynamic.chello.pl
Stare rosyjskie przysłowie mówi - "Jak Krychowiak gole strzela, znaczy śniegu będzie wiela"

bolo - 18 grudnia 2020, 2:34:15 - *.ostnet.pl