20 grudnia 2020, 20:28:48 - dkelman
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski zdobył bramkę dla PAOK-u w wygranym 2-1 (1-1) meczu 13. kolejki greckiej ekstraklasy z Panathinaïkós AO. Dla 23-letniego napastnika był to szósty ligowy gol w tym sezonie. Polak zaliczył również asystę przy drugim golu swojej drużyny.

20 grudnia 2020, 18:30 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAOK 2-1 Panathinaïkós AO
Karol Świderski 11, Sverrir Ingi Ingason 65 - Aitor Cantalapiedra 16

żółte kartki: Giánnis Michailídis, Dimítris Giannoúlis, Vieirinha, Karol Świderski, José Ángel Crespo, Stefan Schwab - Aitor Cantalapiedra, Federico Macheda.

sędziował: Tamás Bognár (Węgry).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Świderski grał do 82. minuty, gdy zmienił go były piłkarz Lechii Gdańsk Antonio Čolak. W zespole gości cały mecz rozegrał Fran Vélez (w przeszłości Wisła Kraków), a Achilléas Poúngouras (kiedyś Arka Gdynia) zszedł w 82. minucie, gdy na murawie pojawił się Sotíris Alexandrópoulos, natomiast były gracz Wisły Kraków i Legii Warszawa Carlitos wszedł na boisko w 72. minucie, zmieniając Lucasa Villafáñeza.

PAOK po 12 rozegranych spotkaniach ma 27 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Lolo - 20 grudnia 2020, 20:31:58 - *.tktelekom.pl
Z jakiego powodu Węgier sędziował mecz w Grecji? Chyba rzadko spotykana sytuacja

:) ;) - 20 grudnia 2020, 20:38:07 - *.euro-net.pl
Kiedy do kadry?

Konik - 20 grudnia 2020, 20:56:51 - *.icpnet.pl
@Lolo - Marciniak często sędziuje w Arabii Saudyjskiej. U nas kiedyś sędziował japoński sędzia, a polski w lidze japońskiej.

Petersi - 20 grudnia 2020, 21:04:18 - *.204.193.124
Ale Panathinaikos ściąga graczy że szok ...

sarogan - 20 grudnia 2020, 22:10:40 - *.range86-187.btcentralplus.com
Wuja, kiedy Swiderski bedzie gral w kadrze zamiast Piatka lub Milika?

787 - 20 grudnia 2020, 22:38:19 - *.dynamic.chello.pl
Urzekło mnie nazwisko Cantalapiedra.

Alexios - 21 grudnia 2020, 0:36:37 - *.78.85.198
@Lolo, Dlatego, że Grecy nie mają sędziów zawodowych.

M. - 21 grudnia 2020, 0:59:58 - *.dynamic.chello.pl
Dlatego, że po wszystkich doświadczeniach z korupcją w greckiej piłce uznano, że "hity", czy "klasyki" będą sędziowali sędziowie zza granicy. Dobre rozwiązanie. W innych krajach w meczach decydujących o kluczowych rozstrzygnięciach również mogliby to wprowadzić.

Wuja - 21 grudnia 2020, 1:05:26 - *.play-internet.pl
Dobre pytanie

slon61 - 21 grudnia 2020, 8:17:28 - *.8.247.244.ipv4.supernova.orange.pl
Carlitos...tylko z ławki...w polskiej lidze kariery robia wszyscy,co umieja prosto kopnąc piłkę...

K - 21 grudnia 2020, 8:20:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panathinaikos zanotował przez ostatnie 20 lat taki zjazd, że szok. Niegdyś półfinał LM z Guciem Warzychą, fazy grupowe rok w rok, a teraz szrot z polskiej ligi i bez podjazdu do Olympiakosu, PAOKu, AEKu...

Sierpuc - 21 grudnia 2020, 8:23:12 - *.centertel.pl
Chłopak strzela bramki a nie ma go w kadrze dziwne, a najlepsza wypowiedź to pana Szczęsnego w piątek w tvp sport ze Świerczok puka do kadry i pewnie go w 2021 roku zobaczymy 😃 nie no kabaret

BanGsy - 21 grudnia 2020, 13:40:07 - *.147.34.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl