21 grudnia 2020, 20:40:23 - mogiel
Podsumowanie statystyczne Ekstraklasy, I i II ligi

Przedstawiamy tradycyjne zestawienie statystyczne podsumowujące zakończoną rundę jesienną w Ekstraklasie, I i II lidze. Tylko na 90minut.pl zapoznasz się z zestawieniami dotyczącymi meczów, bramek, zawodników, sędziów, występów, strzelców, kartek i innych. Zapraszamy do lektury.

Wszystkie statystyki dostępne są pod poniższymi odnośnikami:

Analiza statystyczna Ekstraklasy - KLIKNIJ!
Analiza statystyczna I ligi - KLIKNIJ!
Analiza statystyczna II ligi - KLIKNIJ!

Rankingi : - 21 grudnia 2020, 21:14:22 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Według znawców i kumatych kibiców :
1. Trener Roku 2020 : Marek Papszun (Raków Częstochowa).
1. Piłkarz Roku 2020 : Petrasek (Raków Częstochowa).
1. Wymiatacz Roku 2020 : Raków Częstochowa.
Dziękuję, nie mam pytań.

Badoink - 21 grudnia 2020, 21:58:58 - *.adsl.inetia.pl
Fajnie by było niektóre z tych statystyk zobaczyć w porównaniu z poprzednimi latami...

vv - 21 grudnia 2020, 22:02:21 - *.146.161.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A w I lidze najliczniejsza widownia -wiadomo KTO

Portowiec - 21 grudnia 2020, 22:03:51 - *.204.53.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I tylko Pogoń ukochana Pogoń mecz z Rakowem pokaze wszystko jazda z kazdym i walczymy

paprykarz - 21 grudnia 2020, 22:14:15 - *.dynamic.mm.pl
@vv To może widownia awansuje do ekstraklasy Wejdą BBTy, bo chcą. Kto jeszcze to się okaże.

paprykarz - 21 grudnia 2020, 22:24:05 - *.dynamic.mm.pl
A tak w ogóle to świetna robota z tymi statystykami. Mam pewien problem z obcokrajowcami w Pogoni, bo paszport paszportem, a Stec, Podstawski i Gorgon są praktycznie Polakami urodzonymi za granicą. No i Cibicki, ale nie wiadomo co się z nim dzieja.

oli - 21 grudnia 2020, 22:33:46 - *.internetia.net.pl
Połowa zawodników I ligi, którzy nie potrafili strzelić karnego, to byli lub obecni piłkarze Chrobrego Głogów. Fatum?

Pazurek - 21 grudnia 2020, 22:34:18 - *.cust.tele2.se
Do Baidonk:
W rocznikach Wydawnictwa Gia wszystko jest wyliczone. Książki na najwyższym poziomie.

Darek - 21 grudnia 2020, 22:54:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można się śmiać z tej naszej Ekstraklasy ale pod względem skuteczności karnych nie wiem czy nie będą najlepszą ligą w Europie, 45/48 to naprawdę świetny wynik.

fansport - 21 grudnia 2020, 22:54:49 - *.dynamic.chello.pl
mistrzem polski jest legia, legia najlepsza jest, legię należy szanować, legię cwks.

TylkoZKS - 21 grudnia 2020, 23:44:52 - *.tktelekom.pl
A Skuter Szarowola to leci do 3 ligi. Fakt nie opinia, tzw. pewne info.

vv - 22 grudnia 2020, 0:07:36 - *.146.161.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@paprykarz - to i na wybrzeżu macie z tego powodu ból sempiterny?...

hmm - 22 grudnia 2020, 7:33:16 - *.dynamic.mm.pl
hutnik obciach o kompromitacja pod każdym względem. i po co się pchaliście do tej ligi i darliście na cały kraj, skoro liga was zweryfikowała i jesteście na ten poziom po prostu za słabi?

paprykarz - 22 grudnia 2020, 8:07:37 - *.static.ip.netia.com.pl
@vv nie mamy bólu tylko śmiech

leon - 22 grudnia 2020, 10:30:10 - *.231.27.15.koba.pl
2.Stadion roku Radów Częstochowa.
3. Uczciwość i fart roku Raków Częstochowa (mecze z Wartą, a szczególnie z Jagiellonią) - karne za nic.
4. Licencja Roku Raków Częstochowa (miało być tylko na 1 sezon).
Odjąć punkty zdobyte na Warcie i Jagiellonii kilka miejsc mniej i nikt by o tym klubie z Bełchatowa nie mówił nic, oprócz tego ,że grają w Bełchatowie.

lolek - 22 grudnia 2020, 11:36:46 - *.static.ip.netia.com.pl
gut dżop redakcjo

Do leon : - 22 grudnia 2020, 13:16:33 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Albo dodać punkty za mecz z Legią (+1), z Cracovią (+2) i ze Śląskiem (+1). Raków w tych meczach był drużyną lepszą, a gole przeciwników padały w sposób przypadkowy, tendencyjnie i bądź co bądź z kapeluszy. A grając zawsze na wyjeździe bramki doliczać razy 2 jak w pucharach, do których Raków nieuchronnie zmierza i co coniektórych bardzo boli i czyści.

leon - 22 grudnia 2020, 14:34:34 - *.231.55.119.koba.pl
Mnie osobiście wcale nie boli ,ze gracie o puchar. Proszę bardzo. Sądzę nawet ,że najbliższy mecz wygracie a pozniej już niekoniecznie. A nawet jeśli to gdzie będziecie grać? To już nie polskie wewnętrzne kopanie piłki tylko Europa i mogą się nie zgodzić na jakieś tam Bełchatowy.
Odnośnie meczu z Jagiellonia to w sumie mecz o nic, bo Jagiellonia zakończy sezon gdzieś tak na miejscach 5-6,a nawet 4 jeśli przybędą boczni obrońcy, a Raków poza podium, ale niesmak pozostaje. Nawet normalni kibice Rakowa potwierdzają,że drugi szczególnie karny to jakaś pomyłka co najmniej. Dziwne, bo ten sędzia nigdy nie gwizdał przeciw Jagiellonii jak ten słynny pan z Płocka. A gdyby miał przykaz z góry to raczej sędziowałby przeciw Rakowowi. To zachowanie pozostaje tajemnicą.

Do leon : - 22 grudnia 2020, 18:38:13 - *.sta.tvknaszapraca.pl
To niby kto w Polsce gra najbardziej widowiskową i efektowną piłkę? Całkiem niedawno oprócz Rakowa grał ciekawą piłkę Lech, ale cóż... Jagiellonia, Górnik czy Pogoń to zwykli wyrobnicy i ciułacze punktów, a mecz Jagiellonia - Warta ze swoim przypadkowym i hokejowym wynikiem zakrawał o grę przypadku i "radosny" futbol" bez obrony z obu stron.
A stadion jest modernizowany zgodnie harmonogramem - ZDĄŻYMY! 30 tys. za każdy mecz rozegrany nie w Częstochowie będzie zgodnie z umową płaciła firma wykonawcza skoro ją na to stać. Pozostał jeszcze Puchar Polski w coraz ciaśniejszym gronie, więc dlaczego ma go zdobyć nie RKS Raków...?

qwe - 23 grudnia 2020, 15:04:42 - *.dynamic.chello.pl
I tak Raków nie wygra ligi.
Za dużo dziwnych rzeczy w naszej lidze się dzieje. Np. wygrane ligi przez Legię, by później przegrać z amatorami lub półamatorami z lig bananowych.
Myślę, że na koniec miejsce 4-5 dla Rakowa to jest max. W przyszłym roku środek, bądź spadek.

delfinshar - 23 grudnia 2020, 17:02:25 - *.dynamic.chello.pl