29 grudnia 2020, 20:23:09 - DChmielew
Gol Krystiana Bielika

Krystian Bielik zdobył bramkę dla Derby County FC w wygranym 4-0 (3-0) meczu 22. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Birmingham City FC. To pierwsze ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

29 grudnia 2020, 18:30 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 0-4 Derby County FC
Krystian Bielik 15, Graeme Shinnie 17 (k), Kâzım Kâzım 26, Jason Knight 77

żółta kartka: Louie Sibley (Derby).

sędziował: Tony Harrington (Durham).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości Krystan Bielik oraz Kamil Jóźwiak, który zaliczył asystę przy czwartej bramce, rozegrali całe spotkanie.

Derby zajmuje 20. miejsce w tabeli z 19 punktami.

mójwujaaa - 29 grudnia 2020, 20:28:28 - *.adsl.inetia.pl
Wuja już go szykuje na ojro. W szatni usłyszy, że "Panowie jest piłeczka. Jest Robercik. Bramki są dwie. Gramy Panowie". Idziemy po miszczostfo. Tylko Wuja. Tylko Pani Gosia. Auuu

gg - 29 grudnia 2020, 20:39:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mojwuja po twoim wpisie widac cos za intelygent ....

14! - 29 grudnia 2020, 21:02:48 - *.play-internet.pl
Długo u tych Baranów nie pogra. 😉 Weźmie go jakiś średniak z Premiership.

ben10 - 29 grudnia 2020, 21:15:42 - *.220.46.3
Może Sowy albo Pawie, bo na Koguty za słaby.

kibol - 29 grudnia 2020, 21:36:42 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Jednogosnie okrzykniety zawodnikiem rundy.

karamba - 29 grudnia 2020, 22:07:19 - *.play-internet.pl
@ben10 ponoć Kuropatwy wysłały już zapytania do jego menadżera

Live - 29 grudnia 2020, 22:28:56 - *.play-internet.pl
Statuetka dla bielika i jozwiaka bo komentatorzy juz na poczatku ich orzełem okrzykneli!!!Sa w reprezentacji i brzeczek masz ich powołać niewazne w jakiej formie beda, sa powniakami mimo ze kopanina była w meczu.Walka o utrzymanie to trzeba gryzc trawe!Trzeba potwierdzić to w następnym meczu i zeby byli Ci sami Komentatorzy ,co slodko mówią niewaze czy krzywo podasz pilke a i tak bedzie prosto!!!

bartX - 29 grudnia 2020, 22:41:13 - *.icpnet.pl
Jóźwiak kiwa dwóch obrońców jednocześnie i kapitalna wrzutka tylko na dołożenie nogi - Brawo

Masa - 29 grudnia 2020, 22:53:12 - *.play-internet.pl
Mecz kopanina kto widzial wie!, komentarzy dołożą!Pewnie kadra, a i ciasteczko heee, wszolek i Karbownik by lepiej zagrali!!!

JR - 30 grudnia 2020, 9:03:15 - *.business.static.vectranet.pl