2 stycznia 2021, 15:58:30 - dkelman
Gol Daniela Łukasika

Daniel Łukasik zdobył bramkę dla MKE Ankaragücü SK w wygranym 3-1 (2-0) meczu 16. kolejki tureckiej ekstraklasy z Yeni Malatyaspor Kulübü. To drugie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

2 stycznia 2021, 14:00 - Ankara (Eryaman Stadyumu)
MKE Ankaragücü SK 3-1 Yeni Malatyaspor Kulübü
Daniel Łukasik 3, Joseph Paintsil 37 (k), Torgeir Børven 88 - Youssouf Ndayishimiye 76

żółte kartki: Stélios Kítsiou, Ricardo Friedrich, Daniel Łukasik - Olcay Şahan, Semih Kaya.
czerwona kartka: Karim Hafez (84. minuta, Malatyaspor, za brutalny faul).

sędziował: Volkan Bayarslan (Stambuł).

W drużynie gospodarzy Łukasik grał do 86. minuty, gdy zmienił go Şahverdi Çetin, a Michał Pazdan znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

Ankaragücü zajmuje 17. miejsce z 15 punktami po 15 spotkaniach.

S.Old - 2 stycznia 2021, 16:11:45 - *.dynamic.chello.pl
kiedyś inny Ghanijczyk John Paintsil miał zagrać dla Widzewa - później zrobił fajną karierę (między innymi dwa mundiale zaliczył)

wododo - 2 stycznia 2021, 16:39:01 - *.play-internet.pl
Się rozstrzelał w tej Turcji na przełomie lat - 2 gole w 2 kolejnych i do tego wygranych meczach, cenne w sytuacji klubu no i idzie na swój strzelecki rekord wyrównując swój całościowy dorobek z niemal dekady gry w eklapie ;)

syrena - 2 stycznia 2021, 16:44:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łukasik wracaj do kraju,nie graj i tubylców.Szkoda życia na ten zaścianek.Czemu marnują Pazdana?

Kibic piłk - 2 stycznia 2021, 16:49:46 - *.200.133.226