2 stycznia 2021, 20:19:38 - dagazka
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Herthy w wygranym u siebie 3-0 (1-0) meczu 14. kolejki niemieckiej Bundesligi z Schalke 04. 25-letni reprezentant Polski ma na koncie cztery ligowe trafienia.

2 stycznia 2021, 18:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 3-0 FC Schalke 04
Mattéo Guendouzi 36, Jhon Córdoba 52, Krzysztof Piątek 80

żółte kartki: Lucas Tousart, Mattéo Guendouzi - Matthew Hoppe, Omar Mascarell.

sędziował: Sven Jablonski (Brema).

Mecz bez udziału publiczności.

Piątek wszedł na boisko w 78. minucie, kiedy zszedł Matheus Cunha. Hertha ma 16 punktów i zajmuje 12. miejsce w lidze.

janek - 2 stycznia 2021, 20:22:51 - *.play-internet.pl
Z obecną drużyną Schalke to każdy głupi potrafi strzelić. Ale spokojnie, medal na Euro mamy i tak buahahaha.

zag26 - 2 stycznia 2021, 20:24:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
O mały włos by strzelił dwie bramki w 12 minut ale był minimalny spalony

Kickero - 2 stycznia 2021, 20:25:27 - *.43.155.150.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Krzysiek!

K - 2 stycznia 2021, 20:35:22 - *.centertel.pl
Przynajmniej gra i raz na czas coś tam strzeli. Nie to co hobbysta Milik.

czechu - 2 stycznia 2021, 20:45:54 - *.icpnet.pl
Milik, Teodorczyk, Piątek święta trójca bardzo drewniana, wzorce najbardziej typowe drewien piłkarskich z kłopotami trafienia do bramek na lotnisku

fajasport - 2 stycznia 2021, 20:54:12 - *.adsl.inetia.pl
A Lewy 0!!!Ani jednego gola w tym roku!!!

RKS Raków - 2 stycznia 2021, 20:58:17 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Czytelnicy są zniecierpliwieni bo czekają na info o viceliderze, a tu nic . Artykuł o obecnie najlepiej grającej drużynie w Polsce rozruszałby tu czytelników i pisarzy. Wszyscy czekamy.

14! - 2 stycznia 2021, 21:05:52 - *.play-internet.pl
Schalke z tym co wyprawiają w obronie to w tym momencie kłopoty z pierwszą 8 w Ekstraklapie.😆😆😆

fansport - 2 stycznia 2021, 21:08:23 - *.204.2.50.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Z metra, do pustaka i takim ogórom jak schalke to się nie liczy.

Kurzydym - 2 stycznia 2021, 21:42:50 - *.centertel.pl
O w pytona! Co się dzieje z tym Schalke.

abc - 2 stycznia 2021, 21:54:22 - *.adsl.inetia.pl
#nikogo

Widzewiak - 2 stycznia 2021, 22:21:27 - *.dynamic.chello.pl
A tymczasem Janusz Filipiak zabawia się w burdelu i popija szampana za kasę z jego transferu...

Zenek - 2 stycznia 2021, 23:11:24 - *.30.50.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzelił 4 bramki w rundzie. Swoje minimum wyrobił:
2019/20 Milan 18-4
2019/20(w) Hertha 19-4
2020/21 Hertha 14-4

Krzyś - 2 stycznia 2021, 23:17:14 - *.fixed.kpn.net
Schalke żadnego zwycięstwa we wszystkich 14 kolejkach. Mają szczęście chyba że bez kibiców.Jutro Bayern zabawi się z innymi ogórkami, również pewniakami do spadku.

Qarabag - 3 stycznia 2021, 0:55:59 - *.elpos.net