3 stycznia 2021, 16:48:34 - bartekwr9
Dwie bramki Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił dwie bramki dla Napoli w wygranym 4-1 (1-0) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Cagliari. 26-letni pomocnik ma na koncie trzy ligowe gole w tym sezonie.

3 stycznia 2021, 15:00 - Cagliari (Sardegna Arena)
Cagliari Calcio 1-4 SSC Napoli
João Pedro 60 - Piotr Zieliński 25, 62, Hirving Lozano 74, Lorenzo Insigne 86 (k)

żółte kartki: Bábis Lykogiánnis, Riccardo Sottil, Fabrizio Caligara - Piotr Zieliński.
czerwona kartka: Bábis Lykogiánnis (65. minuta, Cagliari, za drugą żółtą).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).

Mecz bez udziału publiczności.

Zielińskiego w 77. minucie zmienił Elif Elmas. Poza kadrą Napoli znaleźli się Hubert Idasiak i Arkadiusz Milik. Cały mecz w drużynie gospodarzy zagrał Sebastian Walukiewicz.

Napoli po rozegraniu 14 spotkań ma na koncie 28 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Cagliari z 14 punktami na koncie plasuje się na 15. pozycji.

Ducze - 3 stycznia 2021, 16:54:05 - *.dab.02.net (*.146.192.67)
Oby się rozkręcił. On w formie to klasa światowa!

e(L)ka - 3 stycznia 2021, 17:06:16 - *.play-internet.pl
Nabiło go az dwa razy? Zatem plan do końca roku wykonany. I to z nawiązką.

se - 3 stycznia 2021, 17:11:20 - *.dynamic.chello.pl
do elka:Tobie trzeba by nabić.

Wisła P. - 3 stycznia 2021, 17:13:49 - *.as13285.net
Elka Ciebie nabili dwa razy i chcesz więcej.

vegass - 3 stycznia 2021, 17:15:07 - *.play-internet.pl
cudne gole, coś w stylu Messiego

bbbbbbbbbb - 3 stycznia 2021, 17:20:36 - *.dynamic.chello.pl
Koncu moze zacznie grac na wysokim poziomie srodek pomocy to jego pozycja kadrze rzucany srodek bok

Wojtek - 3 stycznia 2021, 17:24:01 - *.136.137.6
Ależ "weszlacy" muszą być niepocieszeni.

OrzełZąbko - 3 stycznia 2021, 17:43:09 - *.play-internet.pl
Całe Ząbkowice się cieszą. A zakolak i podpity Kowal z wszedlo com w szoku.

fansport - 3 stycznia 2021, 17:56:27 - *.dynamic.chello.pl
brawo, niewielu polskich piłkarzy strzelało gole w najlepszej lidze świata.

ryba - 3 stycznia 2021, 18:02:37 - *.adsl.inetia.pl
Przełamał się po raz pierwszy w tym roku

ja - 3 stycznia 2021, 18:44:45 - *.play-internet.pl
Caglarii to poziom Podbeskidzia więc radze się tak nie podniecać.

Gizmo - 3 stycznia 2021, 18:52:47 - *.play-internet.pl
Pewnie teraz w oczach niepoprawnych optymistów będzie wart 150mln ojro i menadżery będą wymieniac M.CITY Barcelonę czy Liverpool jako kluby do których będzie transfer

Do eLka - 3 stycznia 2021, 19:11:04 - *.gpon.bialnet.pl
Piłka to nabija Twojego Pertharda, drewniak ktory nigdy nic strzeli z powaznym rywalem....widziałeś bramki Zielińskiego???? Przełożenie euro to dla nas zbawienie. Lewy w formie, Zieliński zaczyna cos grac, także w reprezentacji do tego znaleźliśmy 3 skrzydlowych, tj.: Jozwiaka, Kamińskiego i Placheta....Do tego joker Grosik, kilku srodkowych pomocnikow....

GórnikFan - 3 stycznia 2021, 19:20:38 - *.215.199.26-internet.zabrze.debacom.pl
@fansport - to dlatego, że niewielu polskich piłkarzy grało w English Premier League

polo - 3 stycznia 2021, 19:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech zacznie w końcu grać , bo w meczach w których go widziałem, a przede wszystkich w reprezentacji grało po prostu słabo.

ivo - 3 stycznia 2021, 19:26:51 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
Do @do elka - jak słysze że znalezlismy skrzydowych i wymieniamy jozwiaka 2liga angielska, kamiński lech z poznania , grosicki 34letni rezerwowy i pacheta 2liga angielsa to tak, masz racje znalezliśmy skrzydłowych tylko ze takiej klasy bocznych pomocników ma minimum 30 europejskich reprezentacji. z pełnym oczywiscie szacunkiem do tych chlopakow szczegolnie odnosnie kaminskiego który jeszcze nic (słownie ZERO) zwojował w dorosłej piłce.

arni73 - 3 stycznia 2021, 20:15:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@polo- Napisz gdzieś prędzej kiedy będziesz mógł oglądać bo ciężko trafić kiedy siostry mają wychodne na manife.

... - 3 stycznia 2021, 20:31:27 - *.147.43.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taa, fansport - "najsilniejsza liga świata"... 30 lat temu.
Umiesz z siebie robić pośmiewisko na forum, to ci trzeba przyznać.

Agnieszka - 3 stycznia 2021, 22:37:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie interesuje mnie to.Pozatym Zieliński mi się nie podoba z wyglądu

CheGuevara - 3 stycznia 2021, 22:40:51 - *.dynamic.mm.pl
Zielu zmiażdżył ich, jak przystało na monstrum z miasta Frankenstein.

Do redakcji:
Dlaczego w sezonie 2017/18 jako jedyni liczycie 5 bramek skoro inne międzynarodowe portale zaliczyły 4 bramki?

stryju - 4 stycznia 2021, 0:32:57 - *.dynamic.chello.pl