[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2021, 18:33:49 - dagazka
Start przygotowań Bytovii

Zawodnicy Bytovii Bytów odbyli dzisiaj pierwszy trening rozpoczynający przygotowania do rundy wiosennej II ligi.

Poza zawodnikami występującymi w Bytovii w rundzie jesiennej na treningu pojawiło się kilku piłkarzy testowanych. Klub z Bytowa sprawdzi m.in. 22-letniego pomocnika Eryka Morysona z Piasta Żmigród.


źródło: własne / Bytovia Bytów / Piast Żmigród

basenik - 11 stycznia 2021, 20:55:56 - *.play-internet.pl
No, miejscowi zaczynają zasilać zespół. Podobno za to wyleciał Stawski, że nie grali miejscowi.

sslawss - 11 stycznia 2021, 23:59:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taaa...miejscowi...Żmigród to akurat w dolnośląskiem. To nowy trener ściąga swoich.

Fionix - 12 stycznia 2021, 0:17:14 - *.petrus.pl
Dajcie chłopu czas, ledwo co przyjechał i już ma znać wszystkie miejscowe talenty. Na ten moment ściąga swoich, a z czasem będzie on lub jego "wysłannicy" doglądali te perełki. A btw, już więcej zrobił niż Stawski w stronę brania miejscowych, bo przynajmniej trenowali dziś już zawodnicy rezerw z pierwszym zespołem.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas