[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 stycznia 2021, 13:22:46 - dkelman
Maciej Żurawski wypożyczony do Warty

Maciej Żurawski został wypożyczony do końca sezonu z Pogoni Szczecin do Warty Poznań.

20-letni pomocnik w trwającym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w siedmiu meczach i zdobył jedną bramkę.


źródło: Pogoń Szczecin

Barabasz - 13 stycznia 2021, 13:25:21 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki Maciek za wszystko! Wisła pamięta!!!

kalafior - 13 stycznia 2021, 13:25:46 - *.172.95.244
to niezle wzmocnienie

yoyoł - 13 stycznia 2021, 13:26:23 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
historia zatoczyła koło wrócił do swojego macierzystego klubu pozdro Maciek Wisła pamięta Celtic też

ryter - 13 stycznia 2021, 13:42:23 - *.dynamic.chello.pl
Przecież to nie ten Żurawski, znawcy. Wystarczy kliknąć nazwisko (podświetlone na niebiesko), wtedy otwiera się nowa karta, na której są dane zawodnika. Zbieżność nazwisk, sprawdźcie sobie. Poza tym Maciej Żurawski jest już za stary na profesjonalne granie.

Brawo Żura - 13 stycznia 2021, 13:44:12 - *.252.60.214
Patrzcie niby 45 lat a dzięki pinondzom widzę młodość wróciła i wygląda jakby miał 20 lat. Normalnie drugi Ibisz! Pewnie znów tyle bramek nastrzela!

Tom - 13 stycznia 2021, 13:45:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czytajcie uważnie.To nie ten człowiek.On jest wychowankiem Włókniarza Toruń , a następnie grał w juniorach Pogoni Szczecin, a potem w pierwszej drużynie.Wystarczy spojrzec na jego datę urodzeniai nie ma nic wspólnego z Wisła Kraków.Pozdrawiam.

Fritz - 13 stycznia 2021, 13:50:34 - *.204.49.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Komentatorka w C+ mu nie szła - to wrócił na stare śmieci .

cum - 13 stycznia 2021, 14:04:42 - *.dynamic.mm.pl
Zurawski jeszcze dojdzie Frankowski,Rasiak i Mlynarczyk i Warta majster boj sie Legio

Berg - 13 stycznia 2021, 14:07:58 - *.centertel.pl
Prawdziwy samuraj Noriaki Kasai.
On też ma 45 lat i skacze. Jest szanasa że Maciej też pojedzie na olimpiadę

kac - 13 stycznia 2021, 14:13:05 - *.adsl.inetia.pl
To jednak eliksir młodości istnieje.

długopisy - 13 stycznia 2021, 14:24:12 - *.31.139.194.ipv4.supernova.orange.pl
Z Warty pójdzie do Lecha, później Wisła Kraków i Celtic. Możecie robić screeny, tak będzie.

Pele - 13 stycznia 2021, 14:28:58 - *.perfecteline.pl
A czemu nie do Wieczystaj?

Filo - 13 stycznia 2021, 14:35:00 - *.204.49.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nomen-omen: Herb Warty bardzo podobny do herbu Celticu ..

Max - 13 stycznia 2021, 14:36:58 - *.home-net.pl
Żuraw, Żuraw! Władca muraw!!!

gaga - 13 stycznia 2021, 15:02:40 - *.static.chello.pl
Dobry ruch ze wszystkich stron. Warta będzie miała dobrego młodzieżowca i pomocnika. Pogoń przedłużyła z nim kontrakt do 2024 roku a że ma na dzisiaj nadmiar pomocników a za pół roku jak wróci z wypożyczenia będzie z Kozłowskim wymiatał w środku pola.

Petersi - 13 stycznia 2021, 15:36:14 - *.tsunami.pl
Śmieszne że ten stary Żurawski to wychowanek Warty hehe

ja - 13 stycznia 2021, 15:37:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żurawski wraca i pojedzie na Euro zamiast Milika :D

ADAM - 13 stycznia 2021, 16:01:34 - *.play-internet.pl
Zawsze jak jest jakaś informacja na temat Maćka Żurawskiego z Pogoni (teraz Warty) prawie każdy pisze bzdury i wylewa swoje ósme poty "zamieniając" go ze starszym, bardziej znanym Żurawskim. Wiem, wiem, to są takie żarciki, ale ile można się nabijać z tego samego tematu?! Czasami mam wrażenie, że większość tutaj komentujących to jest tylko po to aby sobie ulżyć, puścić emocje, błysnąć czymś inteligentnym. Niestety, ale to nic a nic nie jest inteligentne. Tym bardziej bystre. Ale jaki poziom w głowie taki poziom komentowania i nie można oczekiwać od barana że będzie się zachowywał jak człowiek.

Pavlosky - 13 stycznia 2021, 16:15:56 - *.tktelekom.pl
Adam zluzuj majty! Co jest śmieszne i jak długo to sprawa każdego, a ty jak jesteś zakompleksiona pała i wiecznie nadęta faja to twój problem ale nie pluj w ludzi jadem ty...

. - 13 stycznia 2021, 16:33:36 - *.icpnet.pl
to jeszcze Franek i powrót ataku marzeń

Warta 1912 - 13 stycznia 2021, 16:40:13 - *.8.177.170.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze że przyszedł do Warty a nie do radumiaka

Porażka - 13 stycznia 2021, 16:41:09 - *.30.60.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzieci bawią was te komentarze idiotyczne???!#!!

Auuu - 13 stycznia 2021, 16:49:22 - *.centertel.pl
Kibic Pogoni : ogólnie młody zdolny i ogarnięty może grać na obronie jak i pomocy ogarnia dostawał by więcej minut w Pogoni ale silny skład mają także na korzyść Pogoni inz zyskiem dla Warty . Mają pewnego młodzieżowca który się rozwija jest ok piona !

asd - 13 stycznia 2021, 16:59:12 - *.polkowice.vectranet.pl
Wielki powrót do Warty po 24 latach. Witaj w domu Maciek.

g - 13 stycznia 2021, 17:12:46 - *.centertel.pl
Wg dobre wzmocnienie będzie się chciał pokazać w Warcie

CC - 13 stycznia 2021, 17:48:38 - *.centertel.pl
Wszedłem w tą informcję dla komentarzy i się nie zawiodłem A tłumaczom i wyjaśniaczom proponuję popuścić gumę z majtek. Przejrzyjcie newsy o piłkarzu Mateusz Oszust. Tam też dobra beka.
BTW tęsknię za Staszkiem Levym

Warciarz - 13 stycznia 2021, 17:52:28 - *.28.48.142.iwacom.net.pl
Super Maciek wraca do, swojego macierzystego klubu gdzie rozpoczynał karierę.Dobrze,że w Warcie a nie 2 bezdomnym rumuniak bez żadnych perspektyw, który niedługo się rozleci.

Bolek - 13 stycznia 2021, 17:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Maciej Zurawski w Warcie Poznan??? Zeby gral w pilke czy podawal pilki?

nnnhhh - 13 stycznia 2021, 18:16:20 - *.adsl.inetia.pl
No Maciej wraca na stare śmieci i tam gdzie zaczął karierę tam kończy. Ale o koronę króla strzelców to raczej za daleko by powalczył ale kto wie!
Pamiętne mecze z Schalke jejku!

Brel - 13 stycznia 2021, 18:33:26 - *.centertel.pl
Szacun Żuraw, mecz Schalke pamiętamy :-)

fanatic - 13 stycznia 2021, 18:39:37 - *.123.200.67
Czy ktoś z Wisły Kraków może przybliżyć sylwetke Macieja ?

Kajor - 13 stycznia 2021, 20:04:45 - *.222.27.209
I jeszcze na dodatek - para tych piłkarzy Maciej Żurawski-Maciej Żurawski nie jest ze sobą spokrewniona. Na marginesie.

Daro - 13 stycznia 2021, 20:41:56 - *.dynamic.chello.pl
W Porońcu Poronin dobrze sobie radził jak na swoje lata, ale że go kupili do Warty Poznań do Ekstraklapy szacun.

Ekstraklas - 13 stycznia 2021, 20:56:13 - *.adsl.inetia.pl
@ryter..jakim trzeba być debilem zeby ironii nie wyczuć ? :-) ty debilu, tos sie popisał :-)
Panowie i Panie, to nie ten ŻURAWSKI :-)

cymbal - 13 stycznia 2021, 21:48:08 - *.86.22.10 (*.252.70.27, 53.252.70.27, 53.252.89.101)
Debile to nie ten Zurawski ale glupki hohoho hohohoooo

Dżon - 13 stycznia 2021, 23:29:37 - *.centertel.pl
Słuchajcie, przez lockdown padają knajpy i inne zabytki. Emerytowany piłkarzom bieda zaczyna stawać przed oczami. Jeszcze nie jeden taki powrót będzie, zobaczycie.
@fanatyk: żeby przyliżyć naciśnij i przytrzymaj klawisz Ctrl na klawiaturze, a drugą dlonią chwyć za miskę i palcem kręć tym kółeczkiem co jest między przyciskami myszy.

Sensimila - 14 stycznia 2021, 1:29:40 - *.147.37.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki stary a dalej gra 😲😂

ADAM - 14 stycznia 2021, 6:20:47 - *.play-internet.pl
Do Pavlovsky: "nigdy nie polemizuje z idiotą bo nie dosyć, że szybko Cię sprowadzi do swojego poziomu to na dodatek pokona swoim doswiadczeniem". To o Tobie. Bez odbioru.

787 - 14 stycznia 2021, 9:27:23 - *.play-internet.pl
To jakiś regen.

nogats - 14 stycznia 2021, 15:36:24 - *.static.espol.com.pl
Ale jaja. A niedawno jeszcze komentował mecze w eurosporcie. Ale w tym wieku jeszcze będzie grał w ekstraklasie, to szacun.

zuraw - 14 stycznia 2021, 16:03:15 - *.vps.ovh.net
adrenochrom i Żuraw odmłodniał

Gryfita - 14 stycznia 2021, 19:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 2001 r. w jednym z wielkich miast w tramwaju kanary legitymowały nastolatka, a gdy powiedział, że nazywa się Adam Małysz, to policję chcieli wezwać. A on naprawdę się tak nazywał i nikt mu nie wierzył. Maciej Żurawski II też sobie nazwiska nie wybierał. W swoim czasie w gwardii Warszawa (jakoś napisanie tej nazwy duża literą mi nie przechodzi) grali Andrzej Sikorski I i Andrzej Sikorski II, a w Śląsku Wrocław był trener Władysław Żmuda i piłkarz Władysław Żmuda: obie zbieżności były przypadkowe. Dajmy więc teraz Maciejowi Żurawskiemu II pracować na własne, choć lekko używane nazwisko. W tym względzie @ADAM ma rację.

Jaco - 15 stycznia 2021, 13:00:51 - *.146.161.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Masakra dziadków biorą

JVo - 15 stycznia 2021, 13:10:40 - *.146.161.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ława - pamiętam mecz z Zagłębiem Lubin, Bartek w wywiadzie o bramce która dała Pogoni 3 pkt. Mówi zamknąłem oczy kopnołem i wpadła. Super piłkarz to był sezon 99/00

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas