[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 stycznia 2021, 16:52:12 - Muszynski
Jakub Żukowski asystentem trenera Olimpii Grudziądz

Jakub Żukowski został asystentem pierwszego trenera w Olimpii Grudziądz.

Ostatnio pracował w akademii Lechii Gdańsk.


źródło: Olimpia Grudziądz

Osiem - 14 stycznia 2021, 13:34:29 - *.centertel.pl
Trener Zbyszek powiedział: my trenerzy zawsze będziemy papierem toaletowym dla rządzących klubami. To papierowi toaletowemu jest jeszcze potrzebny pomocnik, żeby trzymał nocnik?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas