17 stycznia 2021, 14:20:26 - dkelman
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył gola dla SSC Napoli w wygranym 6-0 (4-0) meczu 18. kolejki włoskiej Serie A z ACF Fiorentina. 26-letni pomocnik ma na koncie cztery ligowe gole w tym sezonie.

17 stycznia 2021, 12:30 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 6-0 ACF Fiorentina
Lorenzo Insigne 5, 72 (k), Diego Demme 36, Hirving Lozano 38, Piotr Zieliński 45, Matteo Politano 89

żółta kartka: Lorenzo Insigne (Napoli).

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole gospodarzy Zieliński grał do 73. minuty, gdy zmienił go Elif Elmas. Arkadiusz Milik i Hubert Idasiak znaleźli się poza kadrą meczową na to spotkanie. W drużynie gości Bartłomiej Drągowski rozegrał cały mecz.

Napoli po 17 meczach zajmuje trzecie miejsce w lidze z 34 punktami, a Fiorentina po 18 rozegranych spotkaniach ma 18 punktów i jest na 14. miejscu w tabeli.

Vrne - 17 stycznia 2021, 14:28:56 - *.172.85.159
Brawo Piotrek, super bramka japitalna forma. Tak trzymaj.

fansport - 17 stycznia 2021, 14:34:12 - *.dynamic.chello.pl
brawo piotrusiu, jesteś lepszy od lewandowskiego, na twojej pozycji nie ma lepszego.

Robchy - 17 stycznia 2021, 14:40:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Bartek obroniłeś dzisiaj jeden strzał!!!

cool - 17 stycznia 2021, 14:44:15 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Piotrek .Jego bramka została uznaną najważniejszą bramką meczu .Po tej bramce drużynie Fiorentiny zupełnie odechciało sie grać

Konik - 17 stycznia 2021, 15:12:07 - *.centertel.pl
Postawa Milik to jedno wielkie rozczarowanie!

... - 17 stycznia 2021, 15:17:19 - *.147.106.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to nieźle złomotali ekipę, która nie dawno w Turynie ogoliła Juventus 3-0
Może DIEGO ich z góry natchnął.

Krzyś - 17 stycznia 2021, 15:35:18 - *.fixed.kpn.net
To zwycięstwo Fiołków nad Starą damą było bardzo dziwne. Przecież Fiorentina ma najgorszą ofensywę w Serie A. Drągowski to dobry bramkarz i nierzadko dzięki niemu Fiorentina zdobywała punkty. Tym razem się nie udało. Napoli w gazie, dogonił czołówkę. Zielu pasuje do Neapolitańczyków. Świetnie rozprowadza piłkę i potrafi uderzyć z dalszej odległości, jeśli ktoś stawia autobus przed nimi. Oby ta forma utrzymała się do ważniejszych meczów Reprezentacji.

2000 - 17 stycznia 2021, 15:51:10 - *.adsl.inetia.pl
Jak dalej będzie w takiej niesamowitej formie to być może po Mistrzostwach Europy zamieni koszulke Napoli na Real albo Barcelonę .Już o niego pytają

kimmboo - 17 stycznia 2021, 18:11:15 - *.31.164.33.ipv4.supernova.orange.pl
no i co z tego cukrzyce ma szczy cukrem leje bo go spece od nie wiadomo czego od małego prowadzili i sprawdzali

nexentimee - 17 stycznia 2021, 18:43:22 - *.31.164.33.ipv4.supernova.orange.pl
bez kitu i te miasta co mają uczelnie muszą zapomnieć o sporcie na bardzo wysokim poziomie nawet i stany zjednoczone to już nie chodzi o Polske Tam ktoś się uczył i sobie sprawdzał jego organizm jak młody był i to nie tylko jego

arni73 - 17 stycznia 2021, 19:55:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Krzyś - Fiorentina to nie fiołki. Jak już to lilie.

kibic - 18 stycznia 2021, 7:56:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A bramkarzyk Drągowski co ????? 6 sztuk mu wlepili ??? !!! A taki dobry i karne broni. Nie obronił żadnej piłki beznadziejnej, wszystko weszło.