18 stycznia 2021, 18:53:39 - gabrielba
Debiut Jakuba Szumskiego w Erzurumsporze

Jakub Szumski zadebiutował w barwach BB Erzurumspor Kulübü w meczu 19. kolejki tureckiej ekstraklasy, w którym jego drużyna wygrała 2-1 (1-0) z Kasımpaşa SK.

18 stycznia 2021, 17:00 - Stambuł (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)
Kasımpaşa SK 1-2 BB Erzurumspor Kulübü
Isaac Kiese Thelin 73 - Cenk Ahmet Alkılıç 31, Ricardo Gomes 68

żółte kartki: Derrick Luckassen, Yusuf Erdoğan, Kevin Varga, Haris Hajradinović - Aatif Chahechouhe, Petrus Boumal, Jakub Szumski, Oltan Karakullukçu.
czerwona kartka: Derrick Luckassen (90. minuta, Kasımpaşa, za drugą żółtą).

sędziował: Atilla Karaoğlan (Adapazarı).

W zespole gości Szumski rozegrał cały mecz. Arvydas Novikovas (w przeszłości Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) wszedł na boisko w 80. minucie, gdy zszedł z niego Cenk Ahmet Alkılıç, a Armando Sadiku (kiedyś Legia Warszawa) nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Erzurumspor po 19 rozegranych meczach jest na 18. miejscu z dorobkiem 16 punktów.

assa - 18 stycznia 2021, 18:57:27 - *.adsl.inetia.pl
jesli sie utrzyma no to co przygoda jest sprawdzenie sie w innej lidze. debiut in plus pewnie bo wygrany.

Warrr - 18 stycznia 2021, 19:13:59 - *.centertel.pl
Brawo Szumi, super debiut

cool - 18 stycznia 2021, 19:45:06 - *.adsl.inetia.pl
Cała prasa turecka pisze że klub zwycięstwo zawdzięcza tylko świetnej postawie polskiego bramkarza !!!

Uszaty z Z - 18 stycznia 2021, 20:39:31 - *.play-internet.pl