19 stycznia 2021, 20:55:54 - dagazka
Bramka Krystiana Bielika

Krystian Bielik zdobył bramkę dla Derby County w wygranym 1-0 (1-0) domowym meczu 25. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Bournemouth. To drugie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

19 stycznia 2021, 19:00 - Derby (Pride Park Stadium)
Derby County FC 1-0 AFC Bournemouth
Krystian Bielik 32

żółta kartka: Lewis Cook (Bournemouth).

sędziował: Oliver Langford (West Midlands).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gospodarzy Bielik rozegrał całe spotkanie, Kamil Jóźwiak grał do 82. minuty, kiedy zmienił go Kornell Mcdonald, a Bartosz Cybulski znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

Klub Polaków ma 22 punkty i zajmuje 21. miejsce w lidze.

Patik - 19 stycznia 2021, 20:56:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Krystian !

wyrok ludu - 19 stycznia 2021, 21:13:28 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!

buli - 19 stycznia 2021, 21:55:00 - *.icpnet.pl
Wreszcie Derby zwycięskie. Powodzenia Kamil i Krystian.

Arktos - 19 stycznia 2021, 22:10:43 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Krystian próbuj!!!

lusu - 19 stycznia 2021, 22:48:24 - *.107.2.18
Ciekawe, że Bielik grał bez numeru i nazwiska na swojej koszulce. Kto nie wierzy niech sprawdzi, jest legalny skrót z meczu na yt.

aqq - 19 stycznia 2021, 23:05:38 - *.dynamic.mm.pl
@losu zgadza się prawdopodobnie dlatego, ze mial koszulke we krwi i nie mieli zapasowej

dobrytowar - 19 stycznia 2021, 23:25:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A na onetach piszą Derby Country A wczoraj napisali, że Jerzy Brzęczek został zwolniony przez Jerzego Brzęczka. Ehh te pismaki. I że to coś jest uważane za coś opiniotwórczego. Porażka jakaś.

kibol - 19 stycznia 2021, 23:58:15 - *.pa.nsw.optusnet.com.au