19 stycznia 2021, 22:23:09 - euzi
Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny

Krzysztof Piątek nie wykorzystał rzutu karnego w przegranym przez jego Herthę 0-3 (0-1) meczu 17. kolejki niemieckiej Bundesligi z Hoffenheim.

19 stycznia 2021, 20:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 0-3 1899 Hoffenheim
Sebastian Rudy 33, Andrej Kramarić 68, 88

żółte kartki: Dodi Lukebakio - Mijat Gaćinović.

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Mecz bez udziału publiczności.

W 12. minucie Krzysztof Piątek (Hertha) nie wykorzystał rzutu karnego (Oliver Baumann obronił).

Piątka w 72. minucie zmienił Daishawn Redan. Hertha jest 14. w tabeli i ma 17 punktów.

ueo - 19 stycznia 2021, 22:33:18 - *.ptr.magnet.ie
skrzywdzili go dziennikarze. Za to czego nie zrobił po bramce z eskimosami dobrze mu tak. Teraz tylko powrót do tej drewnianej ligi.

Sprawiedli - 19 stycznia 2021, 22:35:49 - *.centertel.pl
Piątka i Milika chcą wszystkie liczące się kluby

x - 19 stycznia 2021, 22:49:06 - *.internetia.net.pl
ale zjazd, oby Swiderski albo ktos kto sie przyda w eliminacjach zamiast niego pojechal na euro

Tor - 19 stycznia 2021, 22:51:42 - *.dynamic.chello.pl
Nadal idioci twierdzicie, że Polska jest potęgą piłkarską i może wygrać euro???

fansport - 19 stycznia 2021, 22:55:41 - *.dynamic.chello.pl
krzysztof piątek jest jak boski diego i też nie wykorzystał karnego.

ehri - 19 stycznia 2021, 23:21:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zjazd XD chłopa dalej chcą wg plotków potężne Juventusy i West Hamy a nawet jak wyląduje w jakimś PAOK-u czy innym Krasnodarze to i tak nie wróci do Polski jak jakiś Wszołek xD on jeszcze ostatniego słowa nie powiedział, a janusze boniek cicho

Zenek - 19 stycznia 2021, 23:39:33 - *.30.56.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Tor
Dokładnie. Złote pokolenie - nie ma co.
Dziennikarze z Polski mogą wystawiać naszym różne laurki, a potem weryfikują to inne nacje i jest jak jest. Ech... gdyby nie coroczny eurowpi*rd*l to ekstraklasa byłaby w pierwszej ósemce lig w Europie (wg krajowych żurnalistów).
Czekamy na super trenera z zagranicy - on jak czarodziej zaczaruje polską piłkę.

fansport - 19 stycznia 2021, 23:42:27 - *.dynamic.chello.pl
lewus oszukuje przy karnych więc jego nie powinny się w ogóle liczyć. Krzysio Piątunio strzela karne zgodnie z zasadami i wówczas bramkarz ma szanse na obronę i niestety tym razem się udało. Ten karny nic nie zmienia w mojej opinii Piątek > Lewandowski i każdy normalny to widzi.

Góra Mór - 20 stycznia 2021, 1:02:26 - *.range86-187.btcentralplus.com
Jak Lewy strzela karne nagminnie, to bee, jak Piatek marnuje karne to fansport ma 100 powodow na obronienie Piatka.
fansport malo co nie zszedl dzisiaj po tym jak Piatek spudlowal.

Góra Mór - 20 stycznia 2021, 1:06:01 - *.range86-187.btcentralplus.com
A tak na marginesie, to czy ktos jest zaskoczony, ze Piatek zawalil sprawe?
Oczywiscie pytanie jest skierowane do wszystkich po za fansportem.

Figo - 20 stycznia 2021, 6:28:26 - *.play-internet.pl
To co Piątek prezentuje to poziom naszej ligi katastrofa....

obserwator - 20 stycznia 2021, 6:47:39 - *.92.249.2
Ale można się wybić i zaliczyć szybki zjazd. Od zera do bohatera i z powrotem do zera.

dino (L) - 20 stycznia 2021, 8:04:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fansport ty mylisz 2 różne rzeczy prawdę mierzalna np liczbą goli asyst i trofeów która decyduje kto jest lepszym piłkarzem z twoim wyobrażeniem o piłce nożnej

Kibic - 20 stycznia 2021, 8:08:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
On zmarnował nie rzut karny tylko swoją karierę

ab - 20 stycznia 2021, 8:38:52 - *.dynamic.chello.pl
piopiopiopiopio!

Piorun - 20 stycznia 2021, 9:23:09 - *.play-internet.pl
Duży żal. Szkoda. Teraz już na bank wyleci z Bundesligi i będzie miał spory problem z odbudowaniem się. Mimo wszystko 3mam kciuki, możesz jeszcze uratować swoją karierę.

arnold - 20 stycznia 2021, 9:35:15 - *.247.38.33 (*.16.117.158)
Krzysiu zanotował niesamowity zjazd, jeszcze cieszyliśmy się niedawno transferem do Milanu a teraz ledwo się łapie do składu Herthy. Jedzie póki co na nazwisku i golach z Serie A. Jak dla mnie to Hertha się z nim pożegna jak tylko znajdzie się chętny (Genoa chętnie go przytuli z powrotem). To nie jest Lewy, który nawet jak przez chwilę ma brak formy lub jeden mecz mu nie wyjdzie to w kolejnym meczu strzeli 2 gole. Po tym właśnie można poznać profesjonalizm i klasowego zawodnika

Sensimila - 20 stycznia 2021, 9:46:15 - *.147.36.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzięki Krzychu, gdy byś strzelił tego elwra to bym zgarnął jakieś 600zl ehh, brakło mi tej bramki

Idźpan - 20 stycznia 2021, 10:08:40 - *.adsl.inetia.pl
Zawodnik jednego sezonu. Jak Radek Matusiak albo Endrju Niedzielan

fansport - 20 stycznia 2021, 10:41:38 - *.dynamic.chello.pl
@dino (l) zgadzam się, liczba trofeum bez wątpienia o tym świadczy, kto lepszy, a kto gorszy, dlatego lewandowski, ma się tak do messiego i ronaldo, jak trabant do ferrari.

dino (L) - 20 stycznia 2021, 10:49:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No wiec Piątek do Lewandowskiego ma się jak teabant do Ferari fajnie ze sam na to wpadłes życzę miłego dnia

BOT - 20 stycznia 2021, 11:20:38 - *.204.0.88.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Parafrazując pewnego ynteligentnego użytkownika forum: Piątek strzela tylko na pustaka, albo z karnego... A nie, czekaj...

arnold - 20 stycznia 2021, 11:24:19 - *.247.38.33 (*.16.117.158)
kogo obchodzi jakiś Messi czy Ronaldo? Robert jest najlepszym piłkarzem FIFA i UEFA.

wododo - 20 stycznia 2021, 11:52:43 - *.teoc.pl
KP już nawet z karnych nie strzela, a w eklapie to była 1/3 jego bramek.. Wyszła mu mega runda w Genoi, z rozpędu jeszcze wiosnę w AC Milan miał nie najgorszą, kolejny sezon właściwie tylko kilka karnych, w Hercie podobnie - a już miał detronizowac Lewego i być następcą na lata... To drugie pewnie i tak się stanie nawet przy nowym selekcjonerze, bo niby kogo mamy?

Tarot - 20 stycznia 2021, 13:17:51 - *.range86-187.btcentralplus.com
Znany ekspert pilkarki udzielajacy sie na tym forum, pisal, ze strzelanie karnych jest bardzo latwe, a gole strzelone w taki sposob sa niestotne.
Wiec jak to moglo sie stac?

weszek - 20 stycznia 2021, 16:25:25 - *.dip0.t-ipconnect.de
STS sie cieszyly bo jezeli ktos postawil ze Piatek goli strzeli to juz zacieral graby ale tylko pare sekund bo tam gdzie rodak swoje pazury wsadzi to jest pozamiatane jak i w tym przypadku,a pozatym to Piatek drewno i drewniak jakich malo

vnk - 20 stycznia 2021, 19:04:00 - *.dynamic.chello.pl
Lewy oszukuje przy karnych zatrzymuje sie a to jest zabronione, w efekcie bramkarz sie kładzie i taki karny to 4 latek by strzelił na pustaka a bramkarz już leży.
Potrzeba sędziego z jajami co mu da czerwo i oduczy oszukiwania, ciekawe czy sie z tego spowiada.. ze oszukuje na karnych?