20 stycznia 2021, 22:24:10 - euzi
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 1-0 (1-0) wyjazdowym meczu 17. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem. Dla Polaka to już 22. ligowe trafienie w tym sezonie.

20 stycznia 2021, 20:30 - Augsburg (WWK Arena)
FC Augsburg 0-1 FC Bayern München
Robert Lewandowski 13 (k)

żółte kartki: Rani Khedira, Felix Uduokhai (Augsburg).

sędziował: Matthias Jöllenbeck (Badenia Południowa).

Mecz bez udziału publiczności.

W 76. minucie Alfreð Finnbogason (Augsburg) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Lewandowskiego w 67. minucie zmienił Corentin Tolisso. W Augsburgu całe spotkanie rozegrał Rafał Gikiewicz, a Robert Gumny pozostał na ławce rezerwowych.

Bayern jest liderem z 39 punktami, a Augsburg zajmuje 12. lokatę z 19 punktami.

hooysport - 20 stycznia 2021, 22:26:29 - *.dynamic.chello.pl
z karnego się nie liczy, Piątunio też by strzelił.
Oh wait...

lusu - 20 stycznia 2021, 22:27:59 - *.76.176.82
Ach szkoda tego słupka w pierwszej połowie.

jedrzej202 - 20 stycznia 2021, 22:28:05 - *.238.50.205
Brawo Bayern, brawo Robert.
Dużo goli w pierwszej części sezonu i czekamy na więcej.

max29 - 20 stycznia 2021, 22:34:29 - *.150.135.8
W lidze belgijskiej dalej tytuł króla strzelców jest po odliczeniu rzutów karnych?

Krzyś - 20 stycznia 2021, 22:34:34 - *.fixed.kpn.net
No panie Robercie, dzisiaj przynajmniej dwie powinny być. Coś chyba dzisiaj w koncentracji zaburzało 😉. Karny jednak w porządku. Gikiewicz rzucił się automatycznie tam gdzie Lewy strzela najczęściej a Robert cyk jak zwykle brameczka. Piątek wczoraj np. nie strzelił. A szkoda.

Wuj - 20 stycznia 2021, 22:39:13 - *.206.112.36.static.telsat.wroc.pl
Jedzie z koksem równo

Adam81w - 20 stycznia 2021, 22:56:57 - *.dynamic.chello.pl
258 bramka w Bundselidze w klasyfikacji wszechczasów. Do 2 fischera już tylko 10 goli. A potem Gerd Muller.

Rakon - 20 stycznia 2021, 23:20:08 - *.247.48.126
Lewandowski w bramke a Augsburg w słupek,no, no tak.

wododo - 21 stycznia 2021, 0:45:54 - *.teoc.pl
@max29 - dzwony biją, ale w którym kościele? ;) W klasyfikacji strzelców przy równej ilości strzelonych bramek wyżej sklasyfikowany zostanie gracz, który strzelił więcej bramek na wyjeździe - a karne liczą normalnie Tak właśnie parę lat temu królem strzelców został tam Teodorczyk, bo chociaż ktoś miał tyle samo bramek, to mniej na wyjazdach strzelonych.

FSO - 21 stycznia 2021, 0:47:04 - *.range86-187.btcentralplus.com
Gdzie ta fanfaja, spec od karnych i pustaków?
Jak tu rozegrac sprawe zawalonego przez Augsburg karnego? Przeciez to nic takiego trudnego strzelic prawie na pustaka.
Potrzebuje pomocy!
Fanfaja ratuj!

Dami - 21 stycznia 2021, 6:46:33 - *.146.228.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale to z karnego

fansport - 21 stycznia 2021, 8:18:34 - *.dynamic.chello.pl
jestem.dziękuje wszystkim za pamięć.znów tylko z karnego,bo do pustaka już nie...

lechpo - 21 stycznia 2021, 9:03:13 - *.net4me.pl
fansport
Powiedz to Piatkowi i Fanbogasenowi

dino (L) - 21 stycznia 2021, 9:31:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Krzysztof Piątek przed transferem do Włoch w ekstraklasie w 37 meczach 21 goli 9 z karnych co o tym powiesz fansport Albo jak juz w Genui strzelał potegom typu Sassuolo (niżej w rankingu niż Crvena Zvezda)

fansport - 21 stycznia 2021, 9:50:24 - *.dynamic.chello.pl
krzysztof piątek ma swoją dumę, ma swój honor, nie oszukuje przy karnych i daje szanse bramkarzowi do obrony jego strzału.

P; - 21 stycznia 2021, 10:24:21 - *.158.133.46
Skoro ma honor to może powinien podać do bramkarza zamiast strzelać, beka z twoich komentarzy

P; - 21 stycznia 2021, 10:24:23 - *.158.133.46

do fanspor - 21 stycznia 2021, 10:52:54 - *.dynamic.mm.pl
Gadałem z Lewym, specjalnie dla Ciebie, następnego karnego będzie strzelał z opaską na oczach, lewą ręką trzymając się za nos i skacząc na lewej nodze. Prosił o jakieś porady co do jego kariery. Napisz mu priv na FB
Pozdrawiam,
Menago Lewego (incognito)

dino (L) - 21 stycznia 2021, 11:19:19 - *.vtelecom.pl
To niezły cwaniak z tego Lewego za każdym razem oszukuje przy karnym a sędzia daje się nabrać fansport Lewy mógłby tańczyć jak w Jeziorze Łabędzim przed karnym ważne ze jest skuteczny
A Bayern to frajerzy że płacą mu 15 mln euro mogliby wziąść Kuswika za 1 mln skoro to takie proste kopać z karnego i na pustaka
Dla porównania Ronaldo 15 goli w tym sezonie 4 z karnych Robert 23 gole 5 z karnych (wiadomo że Portugalczyk jakiś czas nie grał chodzi o % goli z karnych)
A najlepiej w wała Robert zrobił FIFE że go mianowali do drużyny roku (i nawet wygrał cwaniaczek jeden)

fansport - 21 stycznia 2021, 11:35:26 - *.dynamic.chello.pl
nigdzie nie piszę, że lewy kiepski, piszę tylko fakty, strzela gole z bliska, z dobitki, z rykoszet z przypadku i karne, które mu sędziowie zaliczają tylko z sympatii do niego, bo lubią bayern.

dino (L) - 21 stycznia 2021, 11:38:20 - *.vtelecom.pl
Ronaldo to slabiak w tym sezonie strzela tylko słabym Cagliari Crotone Spezii czy Udinese które są niżej w rankingu niż Crvena Zvezda Milanowi czy Interowi nie strzelił też tak mogę napisać

Pl - 21 stycznia 2021, 12:00:19 - *.158.133.46
fansport a ty dalej nie rozumiesz, że gol z 2 cm strzelony nosem = gol strzelony przewrotką, z 70 prosto w okienko = 1.

fansport - 21 stycznia 2021, 12:30:46 - *.dynamic.chello.pl
ale ja bym chciał zobaczyć wreszcie gola, który mi się spodoba, przecież lewego stać na ładne gole, nie musi ładować z bliska i karnego.

Gugu - 21 stycznia 2021, 14:36:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewy to kosmita :-) jeszcze zatesknimy jak go zabraknie i bedziemy sie jarali strzelonymi golami jakiegos 30 letniego Polaczka w np Celticu xd

1908 - 21 stycznia 2021, 15:56:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze 19 i Polak będzie najlepszy w Lidze Niemieckiej .