30 stycznia 2021, 15:52:21 - maciejko
Gol Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurkowski strzelił gola dla Empoli w wygranym 3-1 (2-1) meczu 20. kolejki włoskiej Serie B (drugi poziom ligowy) z Frosinone. Polak, dla którego było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie, grał do 57. minuty, gdy zmienił go Stefano Moreo.

30 stycznia 2021, 14:00 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 3-1 Frosinone Calcio
Leonardo Mancuso 34, Szymon Żurkowski 42, Nedim Bajrami 61 - Grigóris Kástanos 31

sędziował: Davide Ghersini (Genua).

W drużynie gości cały mecz rozegrał Przemysław Szymiński, a w 67. minucie Piotr Parzyszek zmienił na boisku Andriję Novakovicha.

Empoli jest liderem z 41 punktami, Frosinone zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem 27 punktów.

Mr. Gold - 30 stycznia 2021, 16:06:47 - *.tktelekom.pl
Oby Szymon wywalczył sobie pewne miejsce w składzie i za pół roku w seria A.

Siero - 30 stycznia 2021, 16:25:31 - *.centertel.pl
Tragicznie wyglada jego bilans, nawet jak strzela to jest pierwszy do zmiany. Serie A to on zagra jak w fifie odpali sobie jakis Milan albo Lazio. To nie jest zawodnik na taki poziom. Wroci do ekstraklasy ale furory nie bedzie. Nie ma zadnej cechy dominujacej. Właściwie dopiero dsis większość uslyszala o nim pierwszy raz od z czasu

a(L)i - 30 stycznia 2021, 17:45:20 - *.centertel.pl
Siero sam na to wpadłeś czy cytujesz jakiegoś genialnego lokalnego specjalistę?

Piter - 30 stycznia 2021, 19:19:58 - *.static.sitel.net.pl
No i brawo Zupa ;) Oby Ci teraz poszło

ja - 31 stycznia 2021, 15:08:29 - *.play-internet.pl
Skoro Szymuś Szymiński grał w drużynie gości,wynik nie mógł być inny. Zawodnik-porażka !

Krosnolude - 31 stycznia 2021, 17:27:09 - *.rudcom.pl
Do ja - Człowieku, lepiej ci? Potrafisz tylko opluwać i obrażać? Nawet imię pomyliłeś. Zastanów się nad sobą. Współczuję ci, bo musisz mieć bardzo smutne życie. A dla Przemka szacunek. Rozwój pamięta i trzyma kciuki. Powodzenia.

Miki - 31 stycznia 2021, 19:25:22 - *.play-internet.pl