30 stycznia 2021, 16:52:52 - dkelman
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu 20. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Bologna przegrała 1-2 (0-1) z Milanem. 29-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

30 stycznia 2021, 15:00 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 1-2 AC Milan
Andrea Poli 81 - Ante Rebić 26, Franck Kessié 55 (k)

żółte kartki: Mitchell Dijks, Roberto Soriano - Ante Rebić.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).

W 26. minucie Zlatan Ibrahimović (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Bologna zajmuje 13. miejsce z 20 punktami.

Kibic - 30 stycznia 2021, 17:11:18 - *.as13285.net
Wybronił karnego Zlatanowi... już ma historie dla wnukow na stare lata

GKS - 30 stycznia 2021, 17:26:29 - *.96.53.183
Ibra to zły człowiek, nie szanuje ludzi, podczas zmiany Piątka za czasów jego gry w Milanie, nawet na niego nie spojrzał, a gdzie tu o przybiciu piątki mowa

Ale zaraz zaraz.
'W 26. minucie Zlatan Ibrahimović (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił)'. I w tej samej minucie Rebić jednak załadował. Czyli pewnie dobitka tego, co bramkarz obronił. Nie chcę mu ujmować zasług, ale takie bronienie karnych, to psu na budę. Zrobił sumiennie swoje, a drużyna nie odniosła z tego żadnej korzyści.

Golle - 31 stycznia 2021, 14:49:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl