30 stycznia 2021, 22:00:07 - dkelman
Namiastki jedenastki

W ostatnim sobotnim spotkaniu 15. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował u siebie 1-1 (1-0) z Lechem Poznań. Do przerwy prowadzenie gospodarzom zapewnił Alex Sobczyk. Lechici odpowiedzieli w drugiej połowie, a bramkę głową zdobył Thomas Rogne.

30 stycznia 2021, 20:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań
Alex Sobczyk 7 - Thomas Rogne 60

Górnik: 84. Martin Chudý - 23. Giánnis Massoúras, 4. Aleksander Paluszek (46, 2. Przemysław Wiśniewski), 14. Michał Koj, 27. Adrian Gryszkiewicz, 64. Erik Janža - 15. Norbert Wojtuszek (58, 20. Daniel Ściślak), 3. Krzysztof Kubica (72, 8. Alasana Manneh), 17. Bartosz Nowak (84, 6. Roman Procházka) - 24. Alex Sobczyk (58, 21. Piotr Krawczyk), 9. Jesús Jiménez.

Lech: 1. Mickey van der Hart - 44. Alan Czerwiński, 4. Thomas Rogne, 18. Bartosz Salamon, 27. Tymoteusz Puchacz - 21. Michał Skóraś (71, 3. Wasyl Kraweć), 6. Jesper Karlström, 25. Pedro Tiba, 11. Filip Marchwiński (83, 10. Dani Ramírez), 38. Jakub Kamiński - 23. Filip Szymczak (71, 29. Mohammad Awwad).

żółte kartki: Sobczyk, Manneh - Karlström.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Mecz bez udziału publiczności.

jarock - 30 stycznia 2021, 22:01:49 - *.icpnet.pl
Pozostał tylko Puchar...

Chopin - 30 stycznia 2021, 22:02:20 - *.20-3.cable.virginm.net
Ale ten Lech jest słaby gdzie wy do Pucharów sie pchacie jak wy sił nie macie dno dna..

Gelu - 30 stycznia 2021, 22:03:48 - *.184.79.138.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda Górnika, nie powinno się tracić punktów u siebie z takimi leszczami.

Wwwrew - 30 stycznia 2021, 22:05:28 - *.170.201.116
Krótko i na temat. Po Brzęczki czas😀 na Żurawia pozdrawiam

Daro - 30 stycznia 2021, 22:05:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Martwcie się o swoje klubiki, a nie o Lecha

Sowa - 30 stycznia 2021, 22:06:03 - *.204.50.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Młodzież Leszka cieniutko 😞 a najlepszy Puchacz - ogrywany jak trampkarz żadnej wrzutki nie zablokował, ale przewracał się przy każdym dotknięciu, do kabaretu może się nadaje a nie na zachód. A Remis zasłużony

kolo - 30 stycznia 2021, 22:06:12 - *.icpnet.pl
Zuraw odejdz i wez ze soba marchwinskiego

Zajmon Leg - 30 stycznia 2021, 22:06:51 - *.146.161.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pan Sedzia Kwiatkowski wielkim arbitrem jest!

iks de - 30 stycznia 2021, 22:06:55 - *.centertel.pl
Irytujące wymiany Lecha z tyłu, środek w ogóle się nie pokazał,widać że mają ciężkie nogi. Kolejne 2 mecze pokażą czy coś się uda ugrać w lidze.

malin - 30 stycznia 2021, 22:10:38 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Górnika młodzi się bardzo dobrze pokazali i tak trzymać

Bravo Lech - 30 stycznia 2021, 22:10:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry mecz Lecha idzie na majstra 1,2 pkt / mecz. Bravo Lech

Sikornik - 30 stycznia 2021, 22:11:03 - *.59.250.26
szczewa znowu grają i nic nie mają.. tak juz od 30 lat. Następne pokolenia mogą tylko oglądać na YT sukcesy dawnego swojego socjalistycznego klubu z miasta na Z ;)buha

Okras - 30 stycznia 2021, 22:11:53 - *.play-internet.pl
Amica spadek pewne info Gornik dwie klasy lepszy

Tsv1860 - 30 stycznia 2021, 22:14:10 - *.38.91.58
Patrząc na 1 skład Górnika, sporo młodych chłopaków. Brawa za taką politykę klubu i trenera. W młodości siła, a nie w szrocie zza granicy.

JOR - 30 stycznia 2021, 22:14:48 - *.dynamic.chello.pl
@Piast GKS Za to jutro pośmiejemy się z piasta jak go Wisełka ośmieszy poza tym coś mroźno u was bo aż minus10.

janek - 30 stycznia 2021, 22:18:23 - *.23.51.45
Jacek Rutkowski skasował miliony i powiedział Piorrusiowi teraz sobie radz.Dam rad,e nic się nie zmieni i miał rację piach nadal z Marchwińskim w roli głownej.

Trenejro - 30 stycznia 2021, 22:18:26 - *.master.pl
Puchacz jeszcze nic nie osìągnął, ale już perfekcyjnie zaczyna gwiazdorzyć. Jak nie naciąganie sędziego na karny, to się przewraca o własne nogi i nabiera sędziego na faul. No i te ciągle gestykulowanie i pretensje do arbitra! Takich piłkarzyków to my nie chcemy.

Ku słońcu - 30 stycznia 2021, 22:18:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Daro Ten twój Lech gra coraz gorzej tej padaki nie sposób oglądać, same gwiazdy a grać nie ma komu co innego moja Pogoń Szczecin

13sektor - 30 stycznia 2021, 22:21:22 - *.proxnet.pl
Pierwszy mecz po zimowej przerwie to zawsze wielka niewiadoma. Podobała mi się gra Górnika. Chłopaki walczyli i byli bardziej zdeterminowani do zdobycia zwycięstwa. Niestety błąd przy stałym fragmencie gry,pozbawił naszą drużynę kompletu punktów.
Dobry mecz również atbitra, bo kilka trudnych decyzji zweryfikował na Varze i podjął słuszne decyzje.

janek - 30 stycznia 2021, 22:22:07 - *.23.51.45
Ku słońcu co twoja Pogoń na farcie wygrała karny dla Rakowa ewidentny i do przerwy nie wiedzieli o co chodzi jak by Raków lepiej rozgrywał swoje akcje w pierwszej połowie to by było 2-0 i raczej po meczu.

Endriu - 30 stycznia 2021, 22:27:34 - *.multimetro.pl
Pan Mielcarski myśli chyba, że pracuje w TV Lech, wogóle komentatorzy i Pani Daria byli bardzo stronniczy interesowali się tylko zespołem Lecha który był dzisiaj

Ku słońcu - 30 stycznia 2021, 22:44:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry zespół wygrywa nawet wtedy jak jest na boisku gorszy od przeciwnika a Lech ma problemy w każdej formacji

Chopin - 30 stycznia 2021, 22:54:18 - *.20-3.cable.virginm.net
@ KU słońcu Lech spadek ma 100%.

jarock - 30 stycznia 2021, 22:58:49 - *.icpnet.pl
Jakie namiastki ???

erni80 - 30 stycznia 2021, 23:26:49 - *.toya.net.pl
Za dużo w kadrze Lecha tych młodych ja rozumiem ogrywać na sprzedaż w pierwszym zespole 6-7 młodzieżowców ale nie nagle 10-11 niech się ogrywają w rezerwach.

on - 30 stycznia 2021, 23:42:56 - *.centertel.pl
czuję, że nie odnajdzie się Lech w klimacie w Radomiu. Nie będzie u Nas lekko. Stan umysłu wygra

tiba niewidoczny jak na jego możliwości
brak karnego dla gornika za ręke rogne i za faul na sobczyku (spalony jimeneza z dupy wziety)
górnik
ścislak po wejsciu niewidoczny albo niedokladny, Manneh podobnie - sobczyk mogł jeszcze z 15min pograć, obrona eksperyment ale dała radę w 1połowie, w drugiej niepotrzebnie dał grać lechowi i się zemściło. Lech słaby, sędzia parodia, górnik - hmmm daje nadzieje że skonczą w 8 ale bez napadziora z prawdziwego zdarzenie cięzko

Piter - 31 stycznia 2021, 0:08:27 - *.static.sitel.net.pl
@Endriu
Co Ty gadasz? Ja właśnie w ogóle nie odczułem stronniczości w komentarzu, mało tego co chwilę podkreślał, że to Górnik lepiej broni, lepiej atakuje, lepiej presuje. Tak samo jak komentarz po meczu Jóźwiaka, niby Legionista a też bardzo pozytywnie się wypowiadał o Górniku. Aż się zdziwiłem.. pozdro.

kibic - 31 stycznia 2021, 1:52:41 - *.253.60.40
Gdzie są klubiki całej Polski gdzie są wpucharach tylko najezdzac potraficie, lech ma zagwarantowane finanse i spokojnie zbuduje silna kadre

Hindenburg - 31 stycznia 2021, 2:24:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
K S KSG KS Górnik Zabrze!!!

Kasiulka - 31 stycznia 2021, 6:07:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A jak dziś Podbeskidzie wygra to Lech spada czy nie bo się nie znam

leon - 31 stycznia 2021, 8:36:52 - *.231.19.158.koba.pl
4 mecze 2 punkty. Czy tego nie udałoby się osiągnąć w rodzimych Wronkach? Koniecznie trzeba było się przeprowadzać do Poznania "uśmiercając" przy okazji Lecha Poznań (1922-2006)?

bil - 31 stycznia 2021, 10:12:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ladne kwiatki z tymi karnymi,zeby nie Szymon to Kwiatek by zginął,międzynarodowy ok.

bil - 31 stycznia 2021, 10:14:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Neutral60 - 31 stycznia 2021, 11:47:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie da się wygrać grając po raz pierwszy w tym składzie. Nie da się wygrać z zespołem ,który biega jak oszalały -ponad 125 kilometrów .Ciekawe co by wykazały testy antydopingowe .Spożyli olej rycynusowy czy nie ? W następnym meczu Zabrze będzie chodziło po boisku. Nie da się wygrać z sędziami ze stolycy (JAK ZWYKLE) wspartych JAK Zwykle Szymkiem i Sokolim Okiem gdy linia Var rysowana jest według potrzeb a nie faktów. Nie ma dramatu bo ta kolejka zakończy dopiero rundę .....JESIENNĄ.

Pan Kibic - 31 stycznia 2021, 17:30:03 - *.dynamic.mm.pl
Strasznie pruderyjny zrobił się ten portal.Nawet bluzga nie można wetknąć. A tak poza tym to jest moc w amice, aż gumka w majtach pęka.Puchar tymbarka jest wasz.(I do gabloty).

Luk - 1 lutego 2021, 0:23:58 - *.centertel.pl
Co jest że Dani wchodzi na koniec. Pogięło ich?