2 lutego 2021, 23:07:22 - euzi
Samobójczy gol i czerwona kartka Jana Bednarka

Jan Bednarek z Southampton FC strzelił samobójczego gola w przegranym przez jego drużynę aż 0-9 (0-4) wyjazdowym meczu 22. kolejki angielskiej Premier League z Manchester United FC. W 83. minucie po faulu reprezentanta Polski sędzia podyktował rzut karny, a kilka minut później po wideoweryfikacji Bednarek otrzymał czerwoną kartkę.

2 lutego 2021, 21:15 - Manchester (Old Trafford)
Manchester United FC 9-0 Southampton FC
Aaron Wan-Bissaka 18, Marcus Rashford 25, Jan Bednarek 34 (s), Edinson Cavani 39, Anthony Martial 69, 90, Scott McTominay 71, Bruno Fernandes 87 (k), Daniel James 90

żółte kartki: Harry Maguire, Donny van de Beek - Kayne Ramsay, Jack Stephens, Stuart Armstrong.
czerwone kartki: Alexandre Jankewitz (2. minuta, Southampton, za brutalny faul), Jan Bednarek (86. minuta, Southampton, za faul taktyczny).

sędziował: Mike Dean (Cheshire).

Mecz bez udziału publiczności.

Bednarek rozpoczął mecz w wyjściowym składzie gości.

sss - 2 lutego 2021, 23:09:09 - *.adsl.inetia.pl
Byłem blisko!Stawiałem na 3 bramy Jasia i 10:0!

rafi834 - 2 lutego 2021, 23:09:17 - *.dolsat.pl
Ale lanie. Zimny prysznic dla Bednarka

kris - 2 lutego 2021, 23:09:33 - *.dynamic.chello.pl
Niezłą kumulację zaliczył

... - 2 lutego 2021, 23:10:23 - *.30.17.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Southampton 09 - taka nazwa ma być od nowego sezonu.
A Jasiu nareszcie zagrał w Premiership jak w reprezentacji, gdzie co mecz odpala bombę pod własną bramką.

głos VAR-u - 2 lutego 2021, 23:11:05 - *.icpnet.pl
hahahahaha wychowanek amici hahahahaha

Fritz - 2 lutego 2021, 23:11:18 - *.204.48.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ice hokey ??

K - 2 lutego 2021, 23:11:56 - *.centertel.pl
Brameczka ładna, perfekcyjny wślizg i wpadła przy słupeczku.
A tak na poważnie to Southamptonu trochę szkoda bo dzisiaj wszystko się sprzysieglo przeciwko nim.

max - 2 lutego 2021, 23:12:28 - *.dynamic.chello.pl
Buahahaha wielki obrońca wielkiej kadry bolzgi buahahaha

... - 2 lutego 2021, 23:13:06 - *.30.17.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Samobój - karny - czerwona.
Tripletta Jasia.

KoKo - 2 lutego 2021, 23:13:53 - *.181.180.170
Genialny występ etatowego stopera reprezentacji Polski, niezły hat trick.

kibic - 2 lutego 2021, 23:14:49 - *.dynamic.chello.pl
Sousa szybko się złapie za głowę jak zobaczy z jakim szrotem musi pracować. Jeszcze docenicie Brzęczka który wyciągał z tego składu węgla i papy maksa.

2000 - 2 lutego 2021, 23:15:38 - *.adsl.inetia.pl
Dla polskich kibiców Janek i tak jest najlepszym obrońcą w Premiership.Wszystko na ten temat

Paweł - 2 lutego 2021, 23:16:12 - *.146.33.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taki Borek tak lekceważy Węgrów. Niech popatrzy co wyrabia ponoć nasz najlepszy obrońca. Przecież to jakaś katastrofa: samobój, sprokurował karnego i czerwona...

Dojcz - 2 lutego 2021, 23:19:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Jasiu jogi babu

zag26 - 2 lutego 2021, 23:21:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bednarek widzę mecz życia zagrał xdd

dobrytowar - 2 lutego 2021, 23:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Biją rekordy. Jakiś czas temu z Leicester też jakoś wysoko było.

Mara - 2 lutego 2021, 23:23:36 - *.dynamic.chello.pl
Dobre , a Janek to obrońca

max29 - 2 lutego 2021, 23:24:38 - *.150.135.8
Ten Jankewitz to już do końca sezonu nie powinien grać za taki sabotaż. Beznadziejny faul w drugiej minucie debiutu w EPL. MU złapał frajerów i sobie poprawił bilans bramkowy.

asd - 2 lutego 2021, 23:25:44 - *.icpnet.pl
Juz po dwóch minutach czułem ze będzie wysoko. Southampton to taka drużyna której jak coś nie pójdzie na początku meczu (szybko stracone gole lub czerwona) to na resztę spotkania mają zlew.

Tominho - 2 lutego 2021, 23:27:12 - *.play-internet.pl
Mógł jeszcze rąbnąć trenerowi - byłby hattrick

Pitumitu - 2 lutego 2021, 23:27:43 - *.range86-187.btcentralplus.com
Bednarek w Premier League jest bardzo przecietnym obronca, a w Polsce podpalaja sie gosciem.
Parodia!
Generalnie w kazdym meczu robi duze wtopy, ale z uwagi na wysokie tempo gry, przeciwnicy nie maja zbyt duzo czasu na wykozystanie jego bledow i dlatego udaje mu sie.

ja - 2 lutego 2021, 23:28:24 - *.play-internet.pl
Te ciągłe narzekania znawców jak to Brzęczek nie wygrywa z ekipami pokroju Włochy, Portugalia czy Holandia. Jeszcze zatęsknicie za Brzęczkiem który z tego co miał wyciągał maxa.

Obserwator - 2 lutego 2021, 23:33:09 - *.icpnet.pl
Kalosz dał się nabrać Martialowi, który wzbił się do lotu przed kontaktem z Bednarkiem, o ile w ogóle był jakiś kontakt. Szkoda tylko, że kosztuje to pauzę.

Gizmo - 2 lutego 2021, 23:42:40 - *.play-internet.pl
Niby ten Southampton to mocna drużyna a Janek jest tam gwiazda? Właśnie widziałem.

Golf - 2 lutego 2021, 23:57:56 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy polski samobój w historii Premier League?

M. - 3 lutego 2021, 0:01:13 - *.dynamic.chello.pl
@Golf: przecież ten sam Bednarek strzelił już samobója w meczu z Watfordem w zeszłym sezonie.

Zajmon Leg - 3 lutego 2021, 0:15:20 - *.146.67.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten sędzia jest starszy nawet od naszego Złotka, 53 lata wow

Bartt - 3 lutego 2021, 0:19:18 - *.net.hawetelekom.pl
Powiem tak... lepiej zaliczyć samobója, sprokurować karnego i dostać czerwień w jednym meczu i raz przegrać 0:9, niż dokonać tego w trzech różnych meczach i trzykrotnie przegrać po 0:3 :D

Jaksa - 3 lutego 2021, 0:28:17 - *.centertel.pl
Powinien odpocząć że dwie kolejki i ochłonąć. Wynik dno.

MM. - 3 lutego 2021, 0:34:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaksa odpoczne w jednym meczu z Newcastle

Kibic - 3 lutego 2021, 1:22:58 - *.as13285.net
Bednarkowi przyda się takie wiadro zimnej wody. Już nosek zadzierał wysoko a tu taki kubeł. Łomot dostali straszny, Man Utd bezlitosny,gdyby było pare minut więcej to byłoby 10. Polska drużyna strzela sxybko 3 i już myśli że wygrała a dostaje 3:4.

As - 3 lutego 2021, 1:25:54 - *.dynamic.chello.pl
Dalej róbmy z takich graczy jak Bednarek, Krychowiak czy Grosicki megagwiazdy a eliminacje do mś można przegrać już w Budapeszcie i Londynie.

max29 - 3 lutego 2021, 2:03:15 - *.150.135.8
@Zajmon Leg
W Anglii nie ma górnego limitu wieku dla sędziów. Kiedyś było 48 lat, ale w 2013 czy 2014 go znieśli. Dwa lata temu Roger East zakończył karierę mając 54 lata, więc Dean jeszcze może pociągnąć. A to w końcu były sędzia FIFA.

e(L)ka - 3 lutego 2021, 7:09:00 - *.play-internet.pl
Szrot pozostanie szrotem, jego "wyczyn" zatem nikogo nie powinien dziwic.

Gizmo - 3 lutego 2021, 7:21:48 - *.play-internet.pl
Do @As....zgadzam się z Twoja opinią

hej - 3 lutego 2021, 7:52:12 - *.centertel.pl
Najeżdżacie ze to wychowanek amici to moze wy legioniści wypowiedzcie sie na temat waszych wychowanków? Upss nie ma o kim bo albo siedza na lawce albo sie nie lapia do 18. A ten Majecki to on żyje ? Bo taki wielki talent a sluch o nim zaginął

hehe - 3 lutego 2021, 7:55:18 - *.centertel.pl
Hahahahaha koles z legii pisze o szortach i wymienia w nim Grosickiego a za chwile on zostanie pilkarzem tego wspanialego europejskiego klubu hahahahahaha dobre😃

KSS - 3 lutego 2021, 8:17:06 - *.play-internet.pl
Samobój, karny, czerwona kartka, chłop to żywa reklama ekstraklasy :D

ZeteL - 3 lutego 2021, 8:26:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Możecie mówić co chcecie ale Bednarek już jest pewny, że ...najgorszy mecz życia na już za sobą.
Graj Janek, graj !!!

123 - 3 lutego 2021, 8:42:45 - *.centertel.pl
Już z tym samobójem dajcie spokój, robił co mógł, gdyby nie trafił, to by dobił Fred, więc nie miał nic do stracenia. Prawda jest taka, że mecz zawalił im ten dzieciak co w 2 minucie dostał czerwo.

... - 3 lutego 2021, 9:06:37 - *.146.130.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pewnie, że ten blamaż to nie tylko "zasługa" Bednarka, ale chłopak ma fatalną cechę - mimo niezłych kompetencji piłkarskich, trzymają się go różne "cuda" pod własną bramką.

Seba - 3 lutego 2021, 9:07:17 - *.master.pl
Potężny kryzys drużyny "Świętych" .Jeszcze do niedawna fajnie punktowali,znajdywali się w czubie tabeli by od 4 kolejek zanotować same porażki,strzelając ledwie 1 bramkę a tracąc az 15.Szkoda bo lubię Southampton od wielu lat.

leon - 3 lutego 2021, 9:35:17 - *.231.17.46.koba.pl
Wychowankowie Amici są zdolni. Widać to po ostatnich wynikach: 4 mecze 2 punkty. Ale ten to już pobił wszelkie rekordy! Gratulacje! Będzie następna przeprowadzka czy osiedli w Poznaniu na dobre?

hehehehe - 3 lutego 2021, 9:43:47 - *.centertel.pl
Wszystkie szroty skupuje legia . Bo to taki szrotowy klub

wichura - 3 lutego 2021, 9:50:46 - *.30.60.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziewięć goli w plecy, samobój, spowodowany karny i czerwona kartka? Hmmm... W zabawach typu "Wygraj ligę" to byłby hit wszechczasów ;)

kara - 3 lutego 2021, 10:17:22 - *.dynamic.chello.pl
Bednarek to drewniak i cienias. Nie nadaje się do reprezentacji!

hehe - 3 lutego 2021, 10:19:59 - *.centertel.pl
Sousa wszystkich obrońców legii do reprezentacji !!

fansport - 3 lutego 2021, 10:37:39 - *.dynamic.chello.pl
strzelił tylko jednego gola, a mógł ustrzelić hattricka, może na euro mu się uda, gdy grać będzie z hiszpanią.

hehe - 3 lutego 2021, 10:42:34 - *.centertel.pl
Ty fansport bylo milo jak cie nie bylo wiec nie pisz. Myśl co napiszesz w sobotę po porażce legii w sobotę, hmm tez ,,dadzą,, wygrac ? Haha

fansport - 3 lutego 2021, 10:57:40 - *.dynamic.chello.pl
ważne że mecz będzie w telewizji, więc będziesz mógł podziwiać wielką legię, życzę miłego oglądania i niech wygra lepszy.

hehe - 3 lutego 2021, 11:14:34 - *.centertel.pl
Hahahaha wielką legie? Te pośmiewisko w europie nazywasz wielka legia ???? 😃. Z Podbeskidziem ogladalem ta ,,wielką,, legie😃. Nie pisz takich zalosnych komentarzy

fansport - 3 lutego 2021, 11:17:50 - *.dynamic.chello.pl
przecież nie możesz się doczekać tego meczu, aby zobaczyć polską barcelonę, czyli wielką, podziwianą na całym świecie, legię.

Petersi - 3 lutego 2021, 11:20:17 - *.tsunami.pl
No tam chyba by był gol na 4-1 ten spalony minimalny kiedyś by nie gwizdneli z duchem gry by pokazał na środek no i w dziewięciu 3 gole puścili ale sensacja.. Internet nie wybacza typ gra od dechy do dechy w premier league raz na 100 meczy zdarzy się takie coś i jadą jak po gróbej... jak to mawiał redaktor Grzywacz...

Dobry Ziom - 3 lutego 2021, 11:22:59 - *.centertel.pl
A ja nie mogę sie doczekac jak Raków zleje te cos zwane legia co rok kompromituje sie w pucharach , i upokarza Polski futbol.

hehe - 3 lutego 2021, 11:24:31 - *.centertel.pl
Fansport nie kompromituj sie

fansport - 3 lutego 2021, 11:33:02 - *.dynamic.chello.pl
przecież sam pisałeś, że nie możesz się doczekać sobotniego meczu, więc nie zaprzeczaj faktom, dobry ziomie hehe.

hehe - 3 lutego 2021, 11:34:42 - *.centertel.pl
Podbeskidzie

fansport - 3 lutego 2021, 11:45:34 - *.dynamic.chello.pl
podbeskidzie nie spadnie, a spadek lechusia jest już prawie przesądzony i o to nam chodziło, mają już tylko 6 pkt nad nimi.

hehe - 3 lutego 2021, 11:51:51 - *.centertel.pl
No i niech spadnie Lech tez by bylo luz. Najważniejsze żeby legia nie zajela miejsca dającego puchary żeby znów nas nie kompromitowała jak co roku

Subiektyn - 3 lutego 2021, 13:41:28 - *.multinet24.pl
Bednarek zagrał słabo, jak cała drużyna. Teraz niech odpocznie, może jako drużyna wyciągną wnioski z tej klęski. Chociaż w ubiegłym sezonie dostali 0:9 z Leicester, więc raczej wniosków nie wyciągają.

Rakon - 3 lutego 2021, 14:04:35 - *.icpnet.pl
I dlatego właśnie żydzi nieznoszą czarnoskórych.

slazak - 3 lutego 2021, 14:34:41 - *.adsl.inetia.pl
Takie mecze pamięta się długo... Typowy dzień konia. Bednarek będzie miał co wspominać na stare lata

ToOn - 3 lutego 2021, 15:33:47 - *.internetia.net.pl
Strasznie tu dużo znawców... Ilu z Was potrafi chociaż z 11 metra do pustej bramki dokopać?!

... - 3 lutego 2021, 16:02:26 - *.146.130.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taa, "znafffcy", na pewno "zatęsknimy za Brzęczkiem", za kadencji którego kadra grała najpaskudniejszy futbol(???) w historii, że od patrzenia na to coś wrzody na żołądku się robiły.

sfinks2 - 3 lutego 2021, 16:08:26 - *.184.167.153.ipv4.supernova.orange.pl
Jako kibic od 32lat Southampton chciałbym odnieść się do kilku spraw.Do kolegi który nazwał Southampton frajerami to przypomnę ci jakich zawodników stracił ten klub w ciągu ostatnich 6 lat.Boruc,Clyne,Soares,Lovren,Fonte,Van Dijk,Alderweireld,Shaw,Wanyama,Cork,Schneiderlin,S
.Davis,Lemina,Puncheon,Tadić,Lallana,Mane,J.Rodrig
uez,Pelle,Lambert,Austin,Chambers.To są dwie drużyny które z powodzeniem grałyby o mistrza Anglii,chodz myślę,że jesteś takim laikiem,że poza Mane czy Van Dijkiem pozostałych piłkarzy ledwo kojarzych.

sfinks2 - 3 lutego 2021, 16:15:24 - *.184.167.153.ipv4.supernova.orange.pl
Co do obecnej ekipy Southampton,w tej ekipie jest 12-13 zawodników do grania i tylko zakładając absolutny brak kontuzji ten zespół mógł grać nawet o najwyższe cele.Jeszcze miesiąc temu ograli Liverpool,w zeszłym sezonie ograli 1-0 MC,a na owym Old Traford był remis 2-2.A w listopadzie byli jeszcze przez chwile liderem,ale niestety ostatnie 3 miesiące to jest istny armagedon jeżeli chodzi o kontuzje,w tej chwili jest 11zawodników poza grą.

sfinks2 - 3 lutego 2021, 16:21:48 - *.184.167.153.ipv4.supernova.orange.pl

flisinhio - 3 lutego 2021, 17:31:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do sfinks2 , masz rację co do zmian w tym klubie. Ale nawet jak ci wszyscy zawodnicy by grali razem to mistrzostwa nigdy by nie zdobyli. Wiem ze takie żeczy jak mistrzostwo zdarzają się od czasu do czasu takim klubom ale mam duże obawy co do tego klubu. Oni raz grają raz dobrze raz słabiej. Co do zawodników których wymieniłeś są dobrzy ale nie ma tam jednostek wybitnych. Zawsze lubiłem ten klub ale obecnie naprawde że wyglądają. Może się coś zmieni .Co do Bednarka , myślę że przy większej liczbie zawodników nie za często byśmy go oglądali. Poza walką, słaby piłkarz. Stoper w dzisiejszej piłce musi poza obroną potrafić wyprowadzić piłkę. Van Dijk to potrafił dlatego jest tam gdzie jest. Bednarek gra jak 15 lat temu Sami Hyypia . Czasy są jednak inne, gra inna. Nawet w Polsce znam lepiej grających od tego piłkarza. Musi wiele poprawić w swojej grze.

el Chapo - 3 lutego 2021, 18:50:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Ktos napisau Southampton 09.Bardzo byc moze bo to juz drugi taki wynik w ciagu niedlugiego czasokresu.Z Leicester bylo tysz 9 w plecy.
A co do samego BOCHATERA meczu to zachowywau sie po decyzji sedziego jak prawdziwy polak.
Kiedys takie przedstawienie odegrau Janowicz na korcie.Identyczne!
Bednarek krzyczau,na krzyk mi to nie wygladao ale jojczyl,ze Martial powiedziau - Marcial powiedziau mu,ze faulu nie bylo - ale fakt faktem z zamknietymi oczami i otwarta paszcza potracil a sedzia sprawdzil jednak na VARze ze
i faul byl,i czerwona kartka sie nalezala i karny jak najbardziej slusznie.
Na koniec:kumple z druzyny uspakajali Jasia bo oni sa jednak mentalnie z innego materialu i z innego drzewa zeszli.

Kleczu - 3 lutego 2021, 18:52:37 - *.204.54.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl