3 lutego 2021, 18:20:34 - euzi
Gol Łukasza Teodorczyka w Pucharze Belgii

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Charleroi w wygranym u siebie 1-0 (0-0) meczu 1/16 finału Pucharu Belgii przeciwko Westerlo. To pierwszy gol Polaka w barwach nowego klubu.

3 lutego 2021, 16:30 - Charleroi (Stade du Pays de Charleroi)
RC Sporting Charleroi 1-0 KVC Westerlo
Łukasz Teodorczyk 87

sędziował: Bert Put.

Teodorczyk wszedł na boisko w 59. minucie w miejsce Shamara Nicholsona. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były gracz Śląska Wrocław Ryōta Morioka.

W 1/8 finału (9-11 lutego) Charleroi zmierzy się ze zwycięzcą meczu KAA Gent - KFC Heur-Tongeren.

Lolo - 3 lutego 2021, 18:22:38 - *.tktelekom.pl