3 lutego 2021, 22:53:44 - dagazka
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył swoją pierwszą bramkę dla Olympique de Marseille w zremisowanym 2-2 (2-0) meczu 23. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko RC Lens.

3 lutego 2021, 21:00 - Lens (Stade Bollaert-Delelis)
RC Lens 2-2 Olympique de Marseille
Florian Sotoca 46, Facundo Medina 61 - Florian Thauvin 37, Arkadiusz Milik 45

żółte kartki: Seko Fofana, Cheick Doucouré, Facundo Medina, Corentin Jean - Pol Lirola, Álvaro González.

sędziował: Willy Delajod (Owernia-Rodan-Alpy).

Mecz bez udziału publiczności.

Milika w 60. minucie zmienił Darío Benedetto. Olympique po 21 spotkaniach zajmuje dziewiąte miejsce w lidze z 33 punktami.

Adi - 3 lutego 2021, 22:56:00 - *.dynamic.chello.pl
Kozak arkadio

Barcin - 3 lutego 2021, 22:56:01 - *.adsl.inetia.pl
Arek to gracz ktory potrafi sie zastawuc strzelic TOP

CK - 3 lutego 2021, 22:56:52 - *.dynamic.chello.pl
Jak myślicie,jakiego koloru medal będzie na Euro?? Przeciez mamy świetnych piłkarzy, którzy biją na głowę tych innych narodowości buahaha.

cool - 3 lutego 2021, 22:59:06 - *.adsl.inetia.pl
To co Arek wyprawia na francuskich stadionach jest niewiarygodne

max - 3 lutego 2021, 23:00:50 - *.play-internet.pl
Dostawił nogę i tyle haha ale nie bolaczgi podniecają..

Tur - 3 lutego 2021, 23:13:07 - *.play-internet.pl
Szkoda że mózgu ci nie zostawili.

TheBill - 3 lutego 2021, 23:27:18 - *.consumer-pool.prcdn.net
wspaniały występ polskiego goleadora!

arni73 - 3 lutego 2021, 23:32:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@CK- Rozpiepszają mnie goście którzy kończą zdanie wynalazkiem typu "buahaha". Śmiać się z własnej głupoty

ble - 3 lutego 2021, 23:35:47 - *.gdansk.vectranet.pl
jak ktos nie widzial, to z metra na pustaka

fajasport - 3 lutego 2021, 23:39:16 - *.adsl.inetia.pl
A drewniak bez gola.Dobrze że Milik i Teo w formie.

💚 - 3 lutego 2021, 23:46:01 - *.eurotel.cz
na lajf.com jest brameczka. fakt dostawil nogę. Szkoda, że z tych ujęć nie było widać czy piłka po rzucie wolnym leciała w światło bramki.
Swoją drogą kibice Marsyli dalej wk....
Wygrywać 0-2 do przerwy i zremisować :/

M. - 4 lutego 2021, 0:09:06 - *.dynamic.chello.pl
A kiedy Drewniak miał gola strzelić, skoro odra jeszcze ligi nie zaczęła?!!!

kibol - 4 lutego 2021, 3:58:09 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
@CK Trener mówi, że jedziemy po zwycięstwo więc obstawiam, że złoty.

Deren - 4 lutego 2021, 6:46:02 - *.centertel.pl
A głupkowate uśmieszki po zepsutych setkach były?

Erni - 4 lutego 2021, 7:04:50 - *.212.223.35 (*.7.12.207)
Nie chodzi o to ,że strzelił do pustej ale wyszedł w odpowiedniej chwili zza obrońców, inaczej nawet by nie dotknął piłki. Zrobił to jak rasowy światowej klasy napastnik!

fansport - 4 lutego 2021, 9:11:13 - *.dynamic.chello.pl
brawo arek łowca bramek i znów jest lepszy od lewandowskiego, bo w lidze francuskiej lewy nie strzelił nigdy gola, nawet drugoligowcowi z kilonii nie strzelił, mimo tego że grał końcówkę meczu i całą dogrywkę, a arkadiusz milik pokona każdego rywala, obok krzysztofa piątka, najmocniejszy nasz punkt.

Bolo - 4 lutego 2021, 10:07:53 - *.play-internet.pl
CK - z tego co widzę teraz na europejskich stadionach, to tęczowy.

kris74 - 4 lutego 2021, 11:37:23 - *.tktelekom.pl
Wraca do "żywych", ciekawe kto przejmie OM tzn, jaki trener zgodzi. Ten tęczowy to na wszystkich stadionach i na koszulkach zawodników. To jakaś paranoja..

Daniel34 - 4 lutego 2021, 15:07:55 - *.40.191.38.threembb.co.uk
Do cool... A co on takiego wyprawia, zagrał dopiero drugi mecz, poczekajmy z ocenami np. Lyon, PSG lub np. LILLE

Juras - 4 lutego 2021, 18:43:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
z mojej strony gratulacje Arek ,wracaj szybko do pełnej formy a będzie z ciebie pociecha dla reprezentacji

Juras - 4 lutego 2021, 19:01:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
Fansport nie zapomnj o Teodorczyku też lepszy od Roberta bo strzelił po dwóch latach przerwy

mario - 4 lutego 2021, 19:59:41 - *.49.154.148.ipv4.supernova.orange.pl