10 lutego 2021, 22:21:46 - euzi
Michał Karbownik i Jakub Moder zadebiutowali w Brighton

Michał Karbownik i Jakub Moder zadebiutowali w barwach Brighton & Hove Albion FC w przegranym 0-1 (0-0) spotkaniu V rundy Pucharu Anglii z Leicester City FC.

10 lutego 2021, 20:30 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 1-0 Brighton & Hove Albion FC
Kelechi Iheanacho 90

żółte kartki: Ayoze Pérez, Youri Tielemans - Yves Bissouma.

sędziował: Mike Dean (Cheshire).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości Karbownik i Moder rozegrali całe spotkanie, a w zespole gospodarzy Jakub Stolarczyk znalazł się poza kadrą na to spotkanie.

Boa - 10 lutego 2021, 22:24:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i Moder niestety w ostatniej akcji meczu dał dośrodkować łatwo i odpadli, a szkoda, bo to ostatnia akcja meczu była.

Kibic - 10 lutego 2021, 22:25:28 - *.dab.02.net (*.65.195.80)
Frajersko.w ostatniej akcji. Rozny i zaspali wszyscy obrońcy i z banki z 5 metra... Polacy dobrze zagrali.

cool - 10 lutego 2021, 22:25:31 - *.adsl.inetia.pl
Brawo chłopaki ,bardzo dobry początek słowa uznania od brytyjskich fachowców i komentatorów

kibol - 10 lutego 2021, 22:27:48 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Obaj jednogłośnie okrzyknięci bohaterami meczu.

2000 - 10 lutego 2021, 22:27:54 - *.adsl.inetia.pl
Tym meczem wywalczyli sobie miejsce w składzie na najbliższy mecz w Premier League

Lech1922 - 10 lutego 2021, 22:27:54 - *.204.16.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak masz zawodnika Lecha w składzie to wiadome że stracisz bramkę w ostatnich minutach xDD A ogólnie solidny występ Karbownika jak i Modera, chociaż ten drugi mógł się lepiej zachować przy straconej bramce

ar2r - 10 lutego 2021, 22:29:09 - *.dynamic.chello.pl
Kelechi Iheanacho grający kiedyś w Wiśle Kraków się odnalazł

Adf - 10 lutego 2021, 22:30:25 - *.play-internet.pl
Jeśli chodzi o Modera to można tylko napisać ze był na boisku i to by było tyle a jeśli mówimy o Karbowniku to chyba szybko następnej szansy nie dostanie bo ma niesamowite braki w kryciu. Moder potrzebuje miesiąc lub dwa aby wejść na ten poziom. Karbownik ma słabe warunki, braki techniczne i taktyczne wiec pewnie po sezonie zostanie wypożyczony

do Boa - 10 lutego 2021, 22:32:25 - *.icpnet.pl
ta dał dośrodkować... jako jedyny ruszył do gościa a reszta w tym czasie spała i czekała na nie wiadomo co.

Kibic - 10 lutego 2021, 22:32:46 - *.dab.02.net (*.65.195.80)
Faktycznie to Moder nie zablokował dosrodkowania po krotkim szybkim rozegraniu rożnego, cóż szybko nauczy sie ze jedno odpuszczenie i gol. To nie Ekstraklapa. Blokował jakby grał z Wartą Poznań...ale dobrze zagrali cały mecz,Karbownik nawet wiedział co ma robić co w Legii nie było takie oczywiste

Kamil - 10 lutego 2021, 22:40:25 - *.205.205.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przyzwoity mecz obu Polaków. Bardziej podobał mi się Karbownik ale przy braku zgrania zawsze łatwiej jest bronić niż atakować. Karbownik kilka strat ale przebojowy aktywny. Moder trochę zaspany ale generalnie praktycznie bez strat większość podań dobrych ale bez błysku. Absolutnie nie winny przy stracie bramki nie zablokował to fakt ale co robili czterej obrońcy to tylko oni wiedzą.
Dobry mecz czekamy na więcej.

:) - 10 lutego 2021, 22:43:43 - *.icpnet.pl
Przecież w tej akcji jedynym piłkarzem BH który połapał się ze będzie szybkie rozegranie był właśnie Moder a tu pretensje do niego

Kibic - 10 lutego 2021, 22:50:32 - *.dab.02.net (*.65.195.80)
Nie pretensje,dobrze zagrał tylko jak już blokował mógł to zrobic lepiej. A obrona spała na maxa,myśleli ze juz koniec i dogrywka

Pan Wiesio - 10 lutego 2021, 23:12:03 - *.76.61.227
Ślepi jesteście czy jak. Modera nie obwiniam, lecz żaden z obrońców nawet nie widział że jest jeden w niebieskim trykocie obok bramki. Wina czterech obrońców i tyle.

qwerty - 10 lutego 2021, 23:20:01 - *.icpnet.pl
Bramka to wina Burna. Jak na debiut to dość dobry mecz naszych i oceny wystawione przez Angoli tez to potwierdzają choć przy Karbowniku są czasami niższe.

mati - 10 lutego 2021, 23:40:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znawcy
nie ma jak obwiniać Modera za to że nie zablokował krótkiego rozegrania rzutu rożnego ? Przepis mu zabraniał być przy zawodniku który dośrodkowywał bo musiał być odsunięty od narożnika o te ponad 9 metrów... a raczej Usainem Boltem nie jest żeby dolecieć w sekundę i zablokować takie rozegranie

Metin - 11 lutego 2021, 0:11:32 - *.centertel.pl
do mati - kolego zobacz sobie na jakim 'sprincie' nasz rodak dobiega do dośrodkowującego Tielemansa, dobrze wyżej Kibic napisał, że blokował jak na meczu Ekstraklasy, to, co było potem to pokłosie jego 'niedoskoku' do wrzucającego, polecam skrót:

Metin - 11 lutego 2021, 0:13:17 - *.centertel.pl
Aaa i piszesz ze niby miał być przepisowo 9 metrów od narożnika.. a był chyba 19...

arg - 11 lutego 2021, 0:24:43 - *.adsl.inetia.pl
Przeca tam było 6 obrońców w polu, którzy nieupilnowali jednego typa,a ludzie ze wchodu już coś piszą o zawalonej bramie Modera xD

Kibic - 11 lutego 2021, 0:40:28 - *.dab.02.net (*.65.195.80)
Jak chłopaki będą grać w Premier League w miare często to zrobią kariery. Potrafią grać obaj,są młodzi,silni,zdrowi i kreatywni nie są siepaczami jak Bednarek choć on w swoim fachu jest dobry i mówi się że trafi do top5 w Angli po sezonie.Muszą grać w lidze i tylko tyle.

kris74 - 11 lutego 2021, 7:35:20 - *.tktelekom.pl
Spokojnie zobaczymy ,czy będą grać w lidze. Byli wyróżniającymi w swoim zespole...

Piorun - 11 lutego 2021, 7:37:52 - *.dynamic.chello.pl
Zdjęty. Przede wszystkim bramka to wina sędziego. Zawodnik w momencie bicia tego różnego był poza boiskiem. Nie mógł sobie ot tak wskoczyć i strzelić bramkę. Żółta kartka i anulowany gol.

Gerwazy - 11 lutego 2021, 16:42:20 - *.30.53.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl