13 lutego 2021, 13:28:36 - dkelman
Czerwona kartka Michała Pazdana

Michał Pazdan otrzymał czerwoną kartkę w zremisowanym 0-0 przez jego MKE Ankaragücü SK spotkaniu 25. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kayserispor Kulübü.

13 lutego 2021, 11:30 - Kayseri (Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu)
Kayserispor Kulübü 0-0 MKE Ankaragücü SK

żółte kartki: Karlo Muhar - Zvonimir Šarlija, Idriz Voca.
czerwona kartka: Michał Pazdan (26. minuta, Ankaragücü, za brutalny faul).

sędziował: Halil Umut Meler (İzmir).

W zespole gości Pazdan rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a Daniel Łukasik wszedł na boisko w 41. minucie, gdy zszedł z niego Emre Güral. W drużynie gospodarzy natomiast Karlo Muhar (niedawno Lech Poznań) grał do 33. minuty, gdy zmienił go Besard Šabović. Trenerem gospodarzy jest Dan Petrescu - były szkoleniowiec Wisły Kraków.

Ankaragücü zajmuje 20. miejsce w lidze z 19 punktami po 23 meczach.

Mario - 13 lutego 2021, 13:44:45 - *.146.2.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że to już nie ta forma co na euro... przydałby się.

Grinder - 13 lutego 2021, 13:52:20 - *.dynamic.chello.pl
niestety kolega Pazdan to już stary chłop;
powinien wrócić do Hutnika Kraków

ee - 13 lutego 2021, 13:56:35 - *.adsl.inetia.pl
Czyli połamał Muhara?

Deguello - 13 lutego 2021, 14:08:02 - *.dynamic.chello.pl
w Turcji jak patrzeć na drużyny - to starzy znajomi z polskich boisk się pojawiają

aleks - 13 lutego 2021, 15:34:21 - *.dynamic.mm.pl
może na ŁKS się wybiera?

max29 - 13 lutego 2021, 15:56:14 - *.150.135.8
@ee: Faulowany był Aaron Lennon.

Ekspert - 13 lutego 2021, 18:32:14 - *.111.246.40
Od bohatera Euro 2016 do ? No wlasnie, do czego ? Jak mozna bylo az tak kariere sobie...

Łubu_Dubu - 13 lutego 2021, 18:36:08 - *.centertel.pl
A Karlo z Lecha ledwie 33 min zagrał. W Turcji dużo szybciej się przekonali o jego nie przeciętnych umiejętnościach

Belbo - 13 lutego 2021, 18:48:17 - *.agg7.cae.cld-dbn.eircom.net
Do reprezentacji Go!!!

Marek - 13 lutego 2021, 20:07:04 - *.adsl.inetia.pl
Musi się przenieść do jakiejś innej ligi bo w Turcji już się na nim poznali. Która to czerwona kartka w tym sezonie?

Sensimila - 13 lutego 2021, 20:28:57 - *.147.33.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Muhar był za dobry i go musiał ściągnąc trener

centuś - 13 lutego 2021, 22:42:43 - *.dynamic.chello.pl
MICHAŁ PO KONTUZJI TO sobie odpocznie

max29 - 14 lutego 2021, 0:02:45 - *.150.135.8
Muhar kartka w 10. minucie i pewnie groziła czerwona to go zdjęli. Pazdan przegapił swoje pięć minut na mega transfer po Euro '16. I został turecki średniak, takie transfery to robili ligowcy po 30-ce w latach 90.

Gerwazy - 14 lutego 2021, 7:10:07 - *.30.48.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ściągają szrot z zagranicy zamiast stawiać na młodych i zdolnych Tórkuw.

Łodzianin - 14 lutego 2021, 8:57:51 - *.toya.net.pl
W piątek był widziany w Łodzi dokładniej przy Fali

Greg - 14 lutego 2021, 11:11:54 - *.dynamic-2-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
I co się wydarzyło na tej fali? Ktoś umarł na Covid-19?

Yeti - 14 lutego 2021, 13:57:37 - *.centertel.pl
Ten drewniak nawet do A klasy się nie nadaje

wichura - 15 lutego 2021, 11:17:23 - *.30.60.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niezłe mają tam tempo gry: czerwona w 26. minucie, Łukasik i Muhar zmiany jeszcze w pierwszej połowie...