13 lutego 2021, 20:54:31 - gabrielba
Paweł Kieszek obronił rzut karny

Paweł Kieszek obronił rzut karny w meczu 19. kolejki portugalskiej ekstraklasy, w którym jego Rio Ave FC wygrał 3-1 (2-0) z Vitória SC Guimarães.

13 lutego 2021, 19:00 - Guimarães (Estádio Dom Afonso Henriques)
Vitória SC Guimarães 1-3 Rio Ave FC
Quaresma 70 - Carlos Mané 23, Rafael Camacho 32, Gelson Dala 74

żółte kartki: Quaresma, Jorge Fernandes - Ivo Pinto, Pedro Amaral.

sędziował: Gustavo Correia (Porto).

Mecz bez udziału publiczności.

W 70. minucie Quaresma (Vitória) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Kieszek rozegrał cały mecz.

Zespół Polaka jest na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

CyberDżo - 13 lutego 2021, 21:51:01 - *.30.52.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fajnie, że Paweł jeszcze gra gdzie gra. Chyba wyciągnął maksa ze swojej kariery. Szkoda jedynie, że nie dostał szansy debiutu w kadrze w jednym z towarzyskich meczów repry. Ba, nigdy nie dostał powołania na zgrupowanie. Polska bramkarzami stoi.

fansport - 13 lutego 2021, 22:02:08 - *.dynamic.chello.pl
vitoria miała szansę dogonić porto, teraz już raczej szans nie ma.

R. - 13 lutego 2021, 22:13:30 - *.internetia.net.pl
Szkoda w takim razie że nie bronił karnych na euro 2016 z Portugalią;)

Obserwator - 13 lutego 2021, 22:23:36 - *.centertel.pl