15 lutego 2021, 18:18:58 - maciejko
Gol Damiana Szymańskiego

Damian Szymański strzelił gola dla AEK-u w wygranym 4-2 (2-0) meczu 22. kolejki greckiej ekstraklasy z AE Lárissas. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

15 lutego 2021, 16:15 - Larisa (Stádio Alkazár)
AE Lárissas 2-4 AEK (Ateny)
Aléxandros Nikoliás 70, Mathías Acuña 80 - Nélson Oliveira 14 (k), 43, Chrístos Albánis 90, Damian Szymański 90

żółte kartki: Nikola Jakimovski - Ionuț Nedelcearu, Damian Szymański.

sędziował: Efstáthios Gortsílas.

Mecz bez udziału publiczności.

W 90. minucie Benjamin Moukandjo (Lárissa) nie wykorzystał rzutu karnego (Giórgos Athanassiádis obronił).

Były obrońca Górnika Zabrze Stávros Vassilantonópoulos znalazł się poza kadrą meczową gości.

AEK zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów.

eustahy66 - 15 lutego 2021, 18:25:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ekstremalny przykład dlaczego 90minut powinno w końcu ruszyć z miejsca z rozwojem portalu i wprowadzić jakieś zmiany jak np. podawanie dokładnych minut kiedy padly bramki. Bo teraz nie wiem czy Larissa mogła wygrać 3:2 przy strzeleniu karnego a ostatecznie przegrała 2:4 czy też karny był już przy stanie 2:4

emdżej - 15 lutego 2021, 18:30:19 - *.117.138.26.static.3s.pl
Jakby co to Albanis 90', zmarnowany karny w 90+5, a gol Szymańskiego w 90+7

Sierpuc - 15 lutego 2021, 18:32:47 - *.centertel.pl
POZDRO z Płocka Damian !

Krzychu - 15 lutego 2021, 18:33:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W takich sytuacjach przydało by się właśnie uwzględnienie doliczonego czasu gry.

Paweł - 15 lutego 2021, 18:36:21 - *.146.38.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety pod tym kątem co piszecie, 90minut jest nierefermowalne. Tyle razy już była o tym mowa, żeby uwzględniali doliczony czas gry. Jak grochem o ścianę...

gbr22 - 15 lutego 2021, 18:52:08 - *.internetia.net.pl
Portal ma nazwę 90 minut, więc nie może być 90+, a nie czekaj, przecież są dogrywki i może być ;)

Kuki - 15 lutego 2021, 19:05:36 - *.dynamic.chello.pl
Można by też wprowadzić lajkowanie komentarzy

Hultaj - 16 lutego 2021, 0:11:53 - *.170.c66.petrotel.pl
Wisła Płock pozdrawia.Oby więcej bramek wpadało do sieci...

ZIENIU - 16 lutego 2021, 10:17:20 - *.10.208.110
Zgadzam się z przedmówcami.
Szalenie ważne jest dodawanie doliczonych minut.
Lajkowanie do komentarzy też świetnym pomysłem.
Oraz anglojęzyczne podawanie nazw klubów.
W przypadku rosyjskich nazw na 90min wygląda to co najmniej komicznie.
I te upieranie się przy ich własnej statystyce błednęj jak się okazało ilości goli np w przypadku Lewandowskiego w bundeslidze sezon czy dwa sezony temu.