[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


18 lutego 2021, 17:20:01 - Pietaszek
Stadion w Głogowie będzie miał podgrzewaną murawę

Stadion GOS w Głogowie, na którym swoje spotkania rozgrywa tamtejszy Chrobry, będzie miał podgrzewaną murawę. Budowa instalacji grzewczej murawy potrwa do końca sierpnia bieżącego roku.

Budowa instalacji będzie wiązać się z koniecznością przełożenia dwóch meczów Chrobrego w rozgrywkach Fortuna I ligi trwającego sezonu - z GKS-em Bełchatów (29-30 maja) i Arką Gdynia (12-13 czerwca).


źródło: Chrobry Głogów

WZL - 18 lutego 2021, 17:31:52 - *.197.152.114
Bardzo wczas. Zresztą po co im taki luksus jak klubik mały i bez kibiców.

?!? - 18 lutego 2021, 17:45:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do1. A twój niby wielki klub, leje Chojniczanka , a ostatnio Warta. ;-)

DZL - 18 lutego 2021, 17:51:59 - *.147.105.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wkrótce ma być nowa zgoda, Duże Zagłębie Lubin i Duża Wieczysta Kraków. Poziom kibicowski taki sam. Co ciekawe ostatnio Duża Chojniczanka Chojnice ostatnio piłkarsko rozklepała duże Zagłębie Lubin :-) . Polkowice zawsze z Chrobrym!

Mati - 18 lutego 2021, 17:56:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu miasto na klub bez historii ma lozyc publiczne pieniądze?

koko - 18 lutego 2021, 17:59:31 - *.play-internet.pl
A co to jest WZL hahahahahahahha

Bielsko-B - 18 lutego 2021, 18:01:11 - *.play-internet.pl
Mati na nich Miasto a na was PAŃSTWO POLSKIE

WZL - 18 lutego 2021, 18:02:20 - *.planosaudecapital.com.br
Koko spoko. Pytasz a wiesz. WZL jest wielkie i jeszcze rośnie.

Szymek - 18 lutego 2021, 18:16:55 - *.25.5.230.ipv4.supernova.orange.pl
Podobno jest plan żeby do szatni prysznice wstawić... I to z ciepłą wodą. Murawa ma tą wodę podgrzewać

alicja - 18 lutego 2021, 18:19:37 - *.145.127.20
Ale prysznice mają być już w europejskim standardzie bez podziału na płcie.

Varadi - 18 lutego 2021, 18:29:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ WZL.Co to za Zagłębie taki klub nawet 2 Ligowa Chojniczanka Leje ha ha😄😄!..

Kura - 18 lutego 2021, 18:35:53 - *.147.105.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W czym to WZL jest wielkie? Tylko nie mów że piłkarsko i taki Real Madryt robi przed tym klubikiem w gacie :-)
@Mati - 75 lat działalności, istnienia to nie historia? To ile wg ciebie , jest historią dla klubu piłkarskiego? 300 lat, 500 lat?

vv - 18 lutego 2021, 18:40:07 - *.204.2.161.dsl.dynamic.t-mobile.pl
WZL ma wielki - jak na zapotrzebowanie - tylko stadion, na którym i bez pandemii wiecznie pusto.

ben 10 - 18 lutego 2021, 18:56:26 - *.220.46.3
Obawiam się, że w kibicowaniu mamy teraz komunizm - wszyscy są sobie równi i (bo) pusto na trybunach.

syrena - 18 lutego 2021, 18:58:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Starcza 2 mistrzostwa i to juz jest historia.Na waszej wsi ani kibicow ani sukcesow.Zascianek Polski i prowincja futbolu

Kik - 18 lutego 2021, 19:00:36 - *.master.pl
Stadion jest Chrobrego, a nie GOS. GOS-u już nie ma od kilku dobrych lat.

x - 18 lutego 2021, 19:18:55 - *.47.119.149.ipv4.supernova.orange.pl
Kik to fakt. GOS został zastąpiony przez Chrobry Głogów S.A. spokojnie z 10 lat temu.

Varadi - 18 lutego 2021, 19:45:17 - *.play-internet.pl
A co to za jakiś przebieraniec znowu podszywa się pode mnie. Dzieciaku ja byłem na forum i kibicowałem jak ciebie do przedszkola prowadzali

Misiek - 18 lutego 2021, 19:48:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo teraz piłkarzom będzie ciepło w stopy 😊👍

Kura - 18 lutego 2021, 21:33:31 - *.147.102.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@syrena - historią jest nawet 80 lat grać w okręgówce. Natomiast wasz klubik kojarzy się głównie z wielką korupcją, a te ostatnie mistrzostwo też budzi które kontrowersje. Zawsze byliście wieśniakami, Lubin to miasto o bardzo krótkiej histori, wręcz bez historii, bez kibiców,za to klub piłkarski kojarzony z korupcją.n

Pietrek - 18 lutego 2021, 22:06:17 - *.dynamic.chello.pl
Czepiacie się frekwencji na stadionie Chrobrego? To nie wina mieszkańców czy kibiców że stadion świeci pustkami tylko infrastruktura ,tak tak to nie jest żaden żart .Stadion jest tak zbudowany ze w pogodny dzień nie warto iść na mecz bo i tak nic nie zobaczysz jedyne co to nabawisz się choroby oczu tak słońce daje po ślipiach, zaś w pochmurny dzień ludzie nie chodzą bo ogromny dach nad główną trybuną chroni tylko ostatni rząd . Więc mylnym świadczeniem jest że Chrobry nie ma kibiców tylko nie ma warunków do normalnego użytkowania czegoś co próbuje nazywać się stadionem .Nawet jeśli nie świeci słońce i nie pada deszcz to jest tylko kilka rzędów z których można co kolwiek zobaczyć.

Varadi - 18 lutego 2021, 22:25:36 - *.147.35.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wiecie że ja jestem fanem WZL

WZL - 18 lutego 2021, 23:06:01 - *.128.231.81
Ten klub CHG ten kojarzony z korupcją.

Giovanni - 18 lutego 2021, 23:23:28 - *.146.65.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A mają lotnisko skoro inwestują w stadion ?
Chrobry Głogów miał hokeja na lodzie albo piłkę wodną ?

Glogau - 19 lutego 2021, 1:12:58 - *.adsl.inetia.pl
Lubinianki to mają jakiś kompleks Chrobrego. Ja to nawet rozumiem, pod względem miasta. Bo Lubin nie ma startu do Głogowa, ale piłkarsko dzięki KGHM w Lubinie jest nawet lepiej niż przyzwoicie, oczywiście jak na polskie warunki. Jakoś kibice Miedź nie mają kompleksów Chrobrego, mimo że też stadion mają lepszy, mimo że trochę bogatszy klub, mimo że na Chrobrym ruch kibicowski był dużo wcześniej niż w Legnicy. Ale też ich szanuje, mimo kosy.Doceniam że za dawnych czasów, bez wielkich pieniędzy, zdobyli PP, teraz mają fajnego sponsora właściciela. Na derbach zawsze są bluzgi, itp, ale Miedź to Miedź, na swój sposób można się szanować. Mam wrażenie, że Lubin ma kompleksy wobec wszystkich, żeby samym siebie nazywać wielkim, to jest żałosne.

Varadi - 19 lutego 2021, 2:30:57 - *.play-internet.pl
Krety na forach o Chrobrym i Miedzi odreagowują sukcesy z Chojniczanką tak jak poprzednio z huraganem Morąg czy Piastem Kobylin

Misiek - 19 lutego 2021, 5:44:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Giovani.Obecnie w Głogowie nie ma lotniska, i hokeja i piłki wodnej też nie ma ,ale jest Piłka Ręczna Superliga ,pozdrawiam 😊👍

Misiek - 19 lutego 2021, 5:57:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Pietrek.Oj pamiętam gdy Chrobry grał o awans do 2 ligi z Górnikiem Wałbrzych, to na stadionie było widzów ponad 2 tyś, i jakoś zadaszenie stadionu nie przeszkadzało ludziom, więc nie Pisz takich bzdur !..

Rudi - 19 lutego 2021, 7:50:31 - *.centertel.pl
Obiekt w Głogowie będzie bardziej ekstraklasowy niż w Częstochowie.

1234aro - 19 lutego 2021, 9:42:26 - *.play-internet.pl
Coś mi sie tu nie zgadza, inne kluby jak pamiętam musiały spełniać pewne warunki aby dopuścić ich do rozgrywek 1 ligowych ( w tym podgrzewaną murawa )to pytam, jakim cudem Chrobry tak dlugo uchwał sie bez podgrzewanej murawy a inne kluby stawały na rzesach aby wypełnić licencję? Kpina PZPN!

Misiek - 19 lutego 2021, 10:52:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ 1234aro .Bo Chrobry gra już ponad 7 lat w tej grupie rozgrywkowej,a wcześniej przecież nie był stawiany taki wymóg przez PZPN.

jano - 19 lutego 2021, 13:59:43 - *.dynamic.chello.pl
Rzeczywiście news. Jak pamiętam około roku 2005 w ówczesnej pierwszej i chyba drugiej lidze był wymóg licencyjny.
pozdrawiam

Zes - 19 lutego 2021, 18:32:44 - *.77.83.47
Pamietam jak pare lat temu zarząd 1 ligi dawał kary finansowe za brak oświetlenia i podgrzewanej murawy a tu proszę rodzynek się uchował . Nawet Stomil musiał wybudować ogrzewanie na Stadion de la Gruzz

kizooe - 20 lutego 2021, 9:05:49 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
W lubie graja w kregle , bierki podwodne + jezdza na naratch po trawie to sa sporty Lubinskie , zapomniałbym o najwiekszym sporcie Lubinskim na sankach po betonie

geo573 - 23 lutego 2021, 6:06:44 - *.dynamic.chello.pl
Każda inwestycja w infrastrukturę w znanych dolnośląskich klubach tylko cieszyć powinna każdego z rozumem co najmniej sześciolatka.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas