[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


20 lutego 2021, 14:19:46 - dwieladek
Zawodnicy rezerw na treningu Resovii

W treningu Resovii wzięli udział zawodnicy rezerw.

W tym gronie znalazło się ośmiu nowych zawodników - Karol Cholewa, Bartłomiej Fluda, Marcin Kumorek, Albert Olko, Michał Sitek, Kuba Wolański (jesienią rezerwy) oraz Patryk Kiryluk (jesienią Moravia II Morawica, obecnie rezerwy) i Igor Podsiadły (jesienią Futsal Nowiny, obecnie rezerwy).


źródło: Resovia

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas