20 lutego 2021, 17:27:13 - bartekwr9
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Bayernu w przegranym 1-2 (0-2) meczu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Dla Polaka, który zagrał cały mecz, był to 26. gol w tym sezonie w lidze.

20 lutego 2021, 15:30 - Frankfurt nad Menem (Deutsche Bank Park)
Eintracht Frankfurt 2-1 FC Bayern München
Daichi Kamada 12, Amin Younes 31 - Robert Lewandowski 53

żółte kartki: Sebastian Rode, Evan N'Dicka (Eintracht).

sędziował: Sasha Stegemann (Środkowa Nadrenia).

Mecz bez udziału publiczności.

Bayern ma na koncie 49 punktów i jest liderem.

Mario - 20 lutego 2021, 17:28:49 - *.play-internet.pl
Nie ma Mullera nie ma wygranych.

hehe - 20 lutego 2021, 17:29:47 - *.centertel.pl
Fansport znów wlaczy swoje mądrości?

fansport - 20 lutego 2021, 17:31:48 - *.dynamic.chello.pl
brawo robercik, oby tak dalej, ja jestem bardzo zadowolony.

Aprender - 20 lutego 2021, 17:33:13 - *.dab.02.net (*.6.178.235)
Tak jest Bayern w tym sezonie slaby bardzo . Z taka gra jak trafia na jaka kolwiek angielska druzyne w LM to bedzie pogrom z ta rozmowa. Poziom Bundesligi to jest obecnie poziom drugiej dziesiatki Premiership , w tym sezonie mistrzem bedzie albo Frankfurt albo Leipzig . A Leey coraz starszy i coraz slabszy , czas wrocic do Polski poki jeszcze Legia by go chciala bo za rok moze juz nikt nie chciec

hehe - 20 lutego 2021, 17:36:32 - *.centertel.pl
Ciekawe ile jutro mistrz Piątek strzeli

Adi - 20 lutego 2021, 17:40:31 - *.adsl.inetia.pl
@Aprender
Takiego bełkotu to nawet fansport tu nie serwuje

schalke04 - 20 lutego 2021, 17:41:49 - *.versanet.de
Bundesliga z roku na rok coraz slabsza. Druzyny z ekstraklasy moglby teraz spokojnie rywalizowac z druzynami bundesligi. Taka Legia, ktora pewnie zmierza po Mistrza Polski moglaby rownorzednie walczyc z Bayernem o mistrza bundeligi.

fansport - 20 lutego 2021, 17:47:05 - *.146.65.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I znowu mnie głowa boli...

heh - 20 lutego 2021, 17:48:58 - *.centertel.pl
To nie pisz tu to cie bolec nie bedzie

STRUMYK - 20 lutego 2021, 17:58:22 - *.238.122.114
Słaby ten Bayern nie ma co, gdyby nie Lewandowski to mieliby jeszcze mniej bramek, słaba ta Bundesliga jest, i tylko dlatego Bayern jest najlepszy w tej lidze, bo zwyczajnie nie ma konkurencji, mimo, że kraj bogaty. A już stracić 31 bramek to szok, dla mnie, dlatego każda porażka Bayernu mnie cieszy Flick to żaden cudotwórca, jak przyjdzie się zmierzyć w CL z Anglikami to Bayern dostanie oklep Pozdrawiam

tom - 20 lutego 2021, 18:15:36 - *.dynamic.chello.pl
schalke04- pewnie by tak było , gdyby wczesnej oklepu nie zrobili jakiś Limaoll i bach, bach karabach. Aten słaby Bayern akurat wygrał całe rozgrywki LM

R. - 20 lutego 2021, 18:23:56 - *.internetia.net.pl
Brawo Robert Lewandowski

Adam81w - 20 lutego 2021, 18:35:41 - *.dynamic.chello.pl
Brawo. Zostało 6 goli do Fischera, drugiego w klasyfikacji wszechczasów Bundesligi.

Docent Fur - 20 lutego 2021, 18:37:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zły weekend dla wielkich klubów. Wczoraj Pogoń, dziś Bayern. Identycznie.

CheGuevara - 20 lutego 2021, 18:49:28 - *.dynamic.mm.pl
Ładna asysta Sane.

Kfof - 20 lutego 2021, 19:00:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poziom ligi niemieckiej mocno pikuje w dół .. jedyne wyjście to połączyć sie z Ekstraklasą .. taki mecz Warta - Borussia to by było coś i to jeszcze w Grodzisku

Nani - 20 lutego 2021, 19:26:55 - *.centertel.pl
Słaba bundesliga a Bayern wygrał w Europie i na świecie wszystko co było do wygrania. Dobre

Henio - 20 lutego 2021, 21:19:32 - *.204.52.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze ze Bawarczyki umoczyli!

jedrzej202 - 20 lutego 2021, 23:33:33 - *.smgr.pl
Teraz Bayern wygra, już tylko 2 punkty przewagi nad RB Lipsk.
Bayern wygra z Lazio, dla Klose.

Krzyś - 21 lutego 2021, 2:47:39 - *.fixed.kpn.net
I bardzo dobrze że przegrali, będzie ciekawiej. A Lewy jak strzelał, tak strzela.

11 - 21 lutego 2021, 9:56:22 - *.146.65.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bayern musi teraz odcierpieć wycieczkę na KMŚ.