Witkowski - 20 lutego 2021, 19:28:22 - *.sferanet.pl
Co widziała? Mecz na remis, w którym padł remis?

Miki - 20 lutego 2021, 19:31:36 - *.2-4.cable.virginm.net

Bielsko - 20 lutego 2021, 19:32:04 - *.adsl.inetia.pl
Na jesień TSP też do meczu z Rakowem jakoś się trzymało, potem poszło gładko.
Oby tak było i tym razem. Szkoda milionów z budżetu miasta, a na ekstraklasę to będzie można do Tychów podjechać, przynajmniej grają fajnie dla oka.

Zajmon Leg - 20 lutego 2021, 19:32:58 - *.30.23.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widziałem remis i mecz lepszy niz ten z Mielca wczoraj.

Tuomas - 20 lutego 2021, 19:33:16 - *.elisa-laajakaista.fi
Sprawiedliwy wynik i kolejny punkt w drodze do celu. Szkoda tylko tej okazji na 2:0 Karola w pierwszej połowie... Gratulacje dla Jagiellonii za to, jak przycisnęła nas w drugiej połowie.

dr Witkacy - 20 lutego 2021, 19:33:17 - *.fixed.kpn.net
?

Fan TSP - 20 lutego 2021, 19:33:39 - *.147.36.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda bo były okazje na zwycięstwo, szczególnie ta Danielaka w 1 połowie, ale Jaga też miała dobre okazje, trzeba szanować ten punkt

BI - 20 lutego 2021, 19:33:59 - *.centertel.pl
@Witkowski: z bramką Borysiuka to wał sezonu.

Frankfurt - 20 lutego 2021, 19:34:50 - *.77.2.pool.telefonica.de
Janicki heheh mial być obrońca, a tutaj kolejna bramka szacun

oczy - 20 lutego 2021, 19:38:43 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl
jak dla mnie Podbeskidzie lepsze ... a na pewno lepsze od Stali i Cracovi...

borok - 20 lutego 2021, 19:39:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak można trzymać takiego słabego trenera jak Zając. Odkąd on trenuje zespół ciężko znależć jakiejś składnej gry przez dłużej niż pół godziny. Zawodnicy człapią przez większość meczów odwalając pańszczyznę, bez żadnej myśli, składnych akcji, strzałów itp.

Wszystkim lepiej jeździć do Bielska Białej niz do Mielca także. ..

kibic - 20 lutego 2021, 19:51:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I kupon wszedł 780 zł do przodu

ciekawski - 20 lutego 2021, 19:53:08 - *.96.233.40.ipv4.supernova.orange.pl
miał genialny Filipiak niezłego bramkarza i doskonałego trenera. To ich obu (za namową jeszcze genialniejszego Ogrodnika udającego trenera) oddał do konkurenta w walce o utrzymanie.
Efekt? Po następnej kolejce i wyrównaniu zaległości przez Stal - jedna z najbogatszych drużyn wyląduje na ostatnim miejscu beznadziejnie słabej w tym sezonie Ekstraklapy
I wtedy geniusz Filipiak się obudzi. Ale jak zwykle - o miesiąc za późno

Tomektsp - 20 lutego 2021, 20:07:13 - *.237.91-rev.victor.pl
Jeszcze niedawno duża cześć kibiców WIsły Kraków śmiała się z Podbeskidzia ze bierzemy Janickiego.A tu drugi gol i jest tez bardzo dobrym obrońca.Remis.Do zwycięstwa trochę zabrakło.Co do cofnietego golą myślę ze słuszna decyzja bo był tam minimalny spalony.

Jaga71 - 20 lutego 2021, 20:14:47 - *.104.186.172
Szkoda że Jaga dojechała dopiero na 2ga połowę ale mimo wszystko mogliśmy to wygrać.Marciniak szkoda że widział tylko faule pod polem karnym Jagi a w odwrotną stronę już nie.

Witkowski - 20 lutego 2021, 20:16:08 - *.sferanet.pl
@BI
Ale dlaczego wał? Był tam spalony.

Obiektywny - 20 lutego 2021, 20:20:13 - *.gpon.bialnet.pl
Tylko skoro byl spalony to po co Marcinak chodził do monitora???? Co on ma, skan w oku ?

:( - 20 lutego 2021, 20:25:26 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
Obie drużyny to klasyczna miernota polskiej ekstraklapy

Bodzio - 20 lutego 2021, 20:36:15 - *.adsl.inetia.pl
Najsłabszy mecz Podbeskidzia w tej rundzie. Szczęsliwy remis.Żyjemy i gramy dalej.

Kickero - 20 lutego 2021, 20:51:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic
...Teraz możesz sobie kupić elementarz...

Miki - 20 lutego 2021, 21:19:25 - *.2-4.cable.virginm.net
Kulesza jest slepy zeby nie zobaczyc ze zając to nie jest trener

dr Witkacy - 20 lutego 2021, 21:56:38 - *.fixed.kpn.net
Kolejny udany mecz w wykonaniu drużyny spod Klimczoka! Bielszczanie mogą z nadzieją spoglądać w przyszłość z nadzieją na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.Bielsko-Biała zasługuje na Ekstraklasę! Serdecznie pozdrawiam Was kochani,życząc jednocześnie spokojnego wieczoru!

@kibic
Czyli obstawiles wygrana Legii i minimum dwie bramki i przegrana Paprykarzy.

LuksTSP - 20 lutego 2021, 22:17:50 - *.adsl.inetia.pl
1 połowa cud miód i orzeszki druga w ch gorsza. Var uratował 1 pkt. Jedziemy dalej.

Filip - 20 lutego 2021, 22:24:54 - *.204.52.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaga znow sie zaczyna zamiast przodowac w tabeli utrata punkcikow staje sie tradycja

leon - 20 lutego 2021, 23:46:13 - *.231.49.18.koba.pl
Jak marciniak "sędziuje" to na 99,9999999 procenta Jaga nie wygra. Mecz doliczony 7 minut, bo Podbeskidzie mogło strzelić, jakby Jaga strzeliła znów by nie uznał. Ciekawe po co "sprawdzał" jak wiadomo było, że nie uzna. Nie Var uratował 1 punkt, tylko nienawiść marciniaka do Jagiellonii.

Farfocel - 21 lutego 2021, 0:43:22 - *.29.127.162.ipv4.supernova.orange.pl
@ciekawski, Dobre mi, ten Peskovič niezły bramkarz, ale śmieszny jesteś! Przecież on jest słabszy od naszego bramkarza Niemczycki, a więc już tak nie lamentuj, bo Cracovia na pewno jak nie wcześniej to przed czy po ostatnim meczu w sezonie się utrzyma, wystarczy mniej więcej 28-30 punktów aby się utrzymać!

Tomektsp - 21 lutego 2021, 8:36:49 - *.237.91-rev.victor.pl
Sędzia Marciniak szedł do monitora bo pewnie dostał na słuchawkę od Var-u ze mógł być spalony dobrze ze podbiegł by zobaczyć tą sytuacje. A jeśli chodzi o czas doliczony to kto jak kto ale sędzia Marciniak bez powodu nie dolicza aż tyle minut.Troche ta sytuacja z Var-em trwała plus zmiany i jeszcze Modelski jak leżał na murawie i interwencja medyków wiec czas doliczony uzasadniony.Szkoda tej sytuacji Danielaka bo byśmy uzyskali w walce o utrzymanie.Ale to była trudna piłka trudniejsza niż ostatnio Frelek.Peskovic nie jest złym bramkarzem.Owszem samymi remisami nie utrzymany się
Ale lepsze dwa remisy niż dwie minimalne porażki.Wygrane ze Stala,Warta to obowiązkowe 3 pkt. Patrząc na aktualną formę Rakowa tam też mamy szanse wygrać.Jeśli zagramy tak jak z Legią to przewiezienie 3 punktów z Bełchatowa jest do zrobienia

Ja - 21 lutego 2021, 8:49:55 - *.tktelekom.pl
Dla tych co myślą że się znają a nie wiedzą. Po to Marciniak podchodził do monitora żeby sprawdzić czy ten spalony był w tej akcji. Czy np. Ktoś z TSP nie zagrał w tej akcji piłki. Bo była ona długa i trzeba było sprawdzić czy to bezpośrednio ta akcja

Anon - 21 lutego 2021, 10:17:47 - *.237.79.32
Pierwsza połowa wyraźnie dla Podbeskidzia, druga dla Jagielloni. Remis jest sprawiedliwy, choć trzeba powiedzieć że drużyna tak doświadczona (J) powinna wcisnąć 1 bramkę więcej. Co do sędziego, to raczej nie wypaczył wyniku, ale jednak 2 razy oczywistych fauli na 18 metrze przed bramką (P) nie zauważył. Do tego byłem przekonany, że przed bramką dla Podbeskidzia obrońca wygarną Poslisilowi piłkę razem z nogami.

xyz - 21 lutego 2021, 11:01:14 - *.dynamic.mm.pl
@Tomektsp wygrane ze Stala,Warta latwo mowic,a te mecze zdecyduja o spadku kogos bo napewno leci ktorys z beniaminkow.teoretycznie beniaminkom gra sie latwiej z gora tabeli niz z dolem z tego co pamietam to Stal,Warta robi punkty z gora a z dolem ciezko beniaminkom grac bo mecz o 6pkt i nikt przegrac niechce i w takim meczu nikt sie nie otworzy zeby kontry nie dostac,raczej mecz z obu ekip to taktyka autobus,gola nie stracic a moze sie uda i cos wpadnie.A jak grasz z lepszym jest latwiej bo bramki nie muruja i nie sa zaangazowani na maxa bo spadek im nie grozi.

Kibic - 21 lutego 2021, 12:36:20 - *.static.ip.netia.com.pl
W grze Podbeskidzia zaczyna być widoczny regres...czyli trzeba zacząć przygotowywać się na najgorsze...witaj pierwsza ligo

Tomek k. - 21 lutego 2021, 14:22:13 - *.adsl.inetia.pl
Ten mecz był bardziej miły dla oka niż piątkowe spotkanie Stali z Cracovia.Nie zgodzę się z @kibic za wcześnie by mówić kto spada z ekstraklasy.Wszystko zależy od zaległego meczu Stali.Oraz jak zakończą starcia Podbeskidzia ze Stalą,Wartą i czy uda się przewieźć jakąś zdobycz punktową ze starcia z Rakowem.Oraz czy z kryzysem poradzą sobie Lech i Cracovia?

Jołki Połk - 21 lutego 2021, 15:10:13 - *.centertel.pl
@Kibic
Regres to się zaczął w Twojej głowie. Skorzystaj z porad specjalisty.

nikt - 21 lutego 2021, 15:49:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
minimalny spalony o tyle podań wstecz to jakby spalonego nie było. Inna sprawa, że wynik wydaje się być sprawiedliwy z przebiegu meczu. Niby Podbeskidzie takie wybiegane a w 2 połowie spuchło. Potem zerwało się na kilka minut i znowu zdychanie. 3 km. więcej przebiegło ale czy to temu ich tak przytkało.

xyyxz - 21 lutego 2021, 17:00:43 - *.dynamic.mm.pl
Marciniak przeskanowal Var i stwierdzil 5cm.spalonego ktory byl 8 podan wstecz

pioter - 22 lutego 2021, 18:15:53 - *.dynamic-1-kat-k-4-2-0.vectranet.pl
Dzień dobry, witam kibiców Podbeskidzia !

Tspfan - 25 lutego 2021, 14:28:51 - *.233.62.183
Byłem sceptyczny co do Kasperczyka. Rzadko kiedy trener podczas drugiego okresu pracy z klubem robi dobry wynik. No ale tu wystarczy utrzymanie żeby zadowolić kibiców. I pierwszy krok już został zrobiony.