21 lutego 2021, 19:54:29 - dwieladek
Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył gola dla Napoli w przegranym 2-4 (0-0) wyjazdowym meczu 23. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. 26-letni pomocnik ma na koncie pięć ligowych trafień w tym sezonie.

21 lutego 2021, 18:00 - Bergamo (Gewiss Stadium)
Atalanta BC 4-2 SSC Napoli
Duván Zapata 52, Robin Gosens 64, Luis Muriel 71, Cristián Romero 79 - Piotr Zieliński 58, Robin Gosens 75 (s)

żółte kartki: Berat Djimsiti, Robin Gosens - Giovanni Di Lorenzo.

sędziował: Marco Di Bello (Brindisi).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole gospodarzy Zieliński grał do 84. minuty, gdy zmienił go Stanislav Lobotka, a Hubert Idasiak pozostał na ławce rezerwowych.

Napoli zajmuje siódme miejsce w lidze z 40 punktami.

Bolo - 21 lutego 2021, 20:05:57 - *.play-internet.pl
Jest chłopak w gazie, chyba czas na jego debiut w kadrze

cool - 21 lutego 2021, 20:12:20 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Piotrek pokazałeś że w tym słabym klubie przerastasz tych pseudo kopaczy o dwie długości

reds - 21 lutego 2021, 20:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety Zieliński gra słabo. To, że strzelił bramkę nie zmienia jego oceny. Dużo biega, ale gra zachowawczo. Długimi okresami nie ma go przy piłce. Nie podejmuje ryzykownych akcji. Nie napędza zespołu. Jego gra nie zmienia się na przestrzeni ostatnich lat. Jak z takimi zawodnikami polska reprezentacja ma odnieść jakikolwiek sukces? Dziwię się trenerowi Gatuso, że toleruje taką grę Zielińskiego.

Tratarata - 21 lutego 2021, 20:25:29 - *.14.71.23.static.xtom.com
Dobrze, że aby on strzelił gola, bo ostatnio można przeczytać, że tylko Lewandowski strzela i taki gostek z ligi owczej.

.ycom - 21 lutego 2021, 20:36:00 - *.sub-174-197-131.myvzw.com
Dudziak strzeli£ dla Hamburga, który wygra£. By£y kolega Soboty I Bednarka z St.Pauli.

Adamst - 21 lutego 2021, 20:59:02 - *.dynamic.chello.pl
Golazo!!!

Pozdro - 21 lutego 2021, 22:22:39 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
@reds Na przestrzeni lat, nie napędza zespołu i nie podejmuje ryzyka? Albo jesteś ślepy, albo nie oglądasz spotkań

Zenek - 21 lutego 2021, 22:47:23 - *.30.54.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby mu coś pykło to musi zmienić klub, środowisko. Inna szatnia, inna hierarchia. Skok rozwojowy w mentalności wiąże się ze zmianą środowiska. A tu 3,5 roku ciepłej posadki w znanym miejscu, bez potrzeby zmiany w graniu bo miejsce w 11-tce wywalczone.

Pikaczu - 21 lutego 2021, 22:57:57 - *.146.38.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@.ycom - Dudziak to niemiecki piłkarz pochodzenia ghańsko-tunezyjskiego. Nazwisko to jedyne co go z Polską łączy.

? - 22 lutego 2021, 0:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co tak zwiędło to Napoli?

Ianek - 22 lutego 2021, 6:53:26 - *.centertel.pl
Pozdro chyba jaja sobie robisz co napedza juz napedzil ge na euro i mundialu w Rosji

rafik - 22 lutego 2021, 11:41:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piotr lubi jak jest wiodącą postacią i lubi jak sie na niego stawia . W kadrze grupa trzymająca władzę niestety powoduje że ten chłopak nigdy nie będzie ani sobą , a tym bardziej nie bezie takiego luzu jak w Napoli

... - 22 lutego 2021, 11:48:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt mu nie broni walczyć o pozycję w kadrze - to nie przedszkole, a on już nie nastolatek, żeby wiecznie być zagubionym.

edinio - 22 lutego 2021, 12:27:04 - *.20.adnex.pl
@reds - wreszcie mądra i obiektywna opinia. Popieram w stu procentach!