[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 lutego 2021, 10:49:29 - dkelman
Kamil Jadach na dłużej w GKS-ie 1962

Kamil Jadach podpisał nowy kontrakt z GKS-em 1962 Jastrzębie. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2024 roku.

30-letni napastnik w trwającym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 17 meczów.


źródło: GKS 1962 Jastrzębie

On - 22 lutego 2021, 10:55:32 - *.ip.systemia.pl
Legenda!

lemac1987 - 22 lutego 2021, 11:24:17 - *.eurotel.cz
Życzymy spadku
SKRA

P - 22 lutego 2021, 11:29:33 - *.204.16.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legenda, ale... czas leci. Jeszcze w I lidze, nie zagrał jakiegoś imponującego meczu, a przewiduje że w tym sezonie Apolinarski będzie grał w I składzie. Ps. Niech zdobywa doświadczenie i uczy się na trenera, najpierw 2-jego a może kiedyś 1-szego trenera. Ale powodzenia Carlos!

M - 22 lutego 2021, 11:34:28 - *.class103.petrotel.pl
Fantastyczna informacja!
Pozdrawiam

dr.Miska - 22 lutego 2021, 11:40:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Typowy wyrobnik łysek z pokładu tonącego okrętu,nazywanie czegoś takiego legendą(cit!) dowodzi zapyziałej zaściankowości i krótkowzroczności.

Xxx - 22 lutego 2021, 12:08:57 - *.centertel.pl
Dobry ruch - od nowego sezonu startują rezerwy. Tam będzie mógł pociągnąć młodzież. Ja jednak liczę, że w tej rundzie pomoże w utrzymaniu. Jesień była rozczarowująca...

rex - 22 lutego 2021, 13:12:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pewny spadek... dopóki nie wyrzucą lichwiarzy to dramat ten klub

1962 GKS - 22 lutego 2021, 14:45:53 - *.174.55.162
Kamil jesteś legendą - dla wielu kibiców ikoną klubu, a tych anonimowych hektarów to cieplutką uryną. Dzisiaj mało który klub może się poszczycić kimś takim jak Ty brawo chłopie !

Xio.ek - 22 lutego 2021, 14:53:28 - *.cgn.dynamic.surfer.at
Mial dobre mecze.. dobrze utrzymuje się przy piłce dobre podanie jeden z lepszych..

Rado_smiej - 22 lutego 2021, 18:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jaka legenda taki klubik marny ni dodać,ni ująć

Brawo ! - 22 lutego 2021, 18:43:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piękna historia. Który klub może się podsycić tak piękna legenda w swoich szeregach - od szkółki piłkarskiej poprzez cała karierę piłkarską ?
Mógł zarabiać więcej i odejść ... walczył zawsze z drużyną.
Kamil 1962% GKS Jastrzębie 🇯🇲
Brawo Ty !

Do brawo! - 22 lutego 2021, 20:12:59 - *.dynamic.chello.pl
Masz racje że piekna historia ale 1 liga już jest za mocna dla niego,w tym sezonie nie zagrał żadnego dobrego meczu tak jak to było często 2 czy 3 lata temu.

Brawo! - 22 lutego 2021, 20:57:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A powiedz mi kto oprócz Pawełka ( dobre i złe mecze ) i Farida zagrał dobre mecze w naszej drużynie w tym sezonie ?
Na 1 ligę spokojnie ... Kamil 💚🖤💛

Jarząb - 22 lutego 2021, 21:03:49 - *.play-internet.pl
Brawa dla działaczy że doceniają legendy. Dobre informacje przed ligą. Sparing wygrany i to z przytupem. Przedłużanie umowy z zasłużonym graczami. Mało klubów ich docenią.

Pan_Crak - 22 lutego 2021, 23:02:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wy nie macie chorzy tetrycy żadnej legendy..

GIEKSA - 23 lutego 2021, 8:55:06 - *.174.55.162
Człowiek legenda - będą o nim programy telewizyjne, dzisiejsi najemnicy za pół srebrnika pójdą byle gdzie ... Jest przykładem dla wielu piłkarzy i będzie na kolejne pokolenia. Brawo Kamil

alik - 23 lutego 2021, 12:16:22 - *.dynamic.chello.pl
Nie odszedł bo go nikt niechciał !!! przecież to zawodnik bez warunków fizycznych...umiejętności też nie bardzo o kondycji nie wspomnę...a może mi ktoś powie kiedy strzelił jakąś bramke? w obecnym sezonie zero a nawet w sparingach nic nie trafił. Tak że widać usilne bycie jak najdłużej zawodnikiem GKS-u...a ktoś wcześniej napisał że ma być drużyna rezerw...no to akurat miejsce dla niego!!!

GKS Jastrz - 23 lutego 2021, 17:09:16 - *.dynamic.chello.pl
Mądra decyzja.
Grający trener drugiej drużyny jak znalazł.

@alik - 23 lutego 2021, 18:31:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Messi tez nie ma warunków fizycznych.
Kamil to człowiek ikona i legenda nie ma co pyskować chyba ze jesteś jakimś hejterem który po prostu zazdrości , ze jako jedyny klub w PL na 1 i 2 poziomie rozgrywkowym możemy się kimś takim szczycić .
Brawo Kamil, brawo zarząd brawo klub.
Ciężka wiosna przed nami oby było już tylko lepiej .
GKS Jastrzębie - prawdopodobnie najlepszy klub na świecie !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas