[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 lutego 2021, 12:04:30 - dkelman
Kristián Vallo wypożyczony do Wisły Płock

Słowak Kristián Vallo został wypożyczony do Wisły Płock ze słowackiego MŠK Žilina do końca sezonu z opcją transferu definitywnego.

22-letni obrońca w trwającym sezonie słowackiej ekstraklasy rozegrał 14 spotkań i strzelił jedną bramkę. Vallo to młodzieżowy reprezentant swojego kraju.


źródło: Wisła Płock

Widzewiak - 22 lutego 2021, 12:30:40 - *.dynamic.chello.pl
Ville Vallo ten piosenkarz od Summer Wine?

P - 22 lutego 2021, 12:31:57 - *.centertel.pl
Gorszy od Zbozienia być nie może. Tylko pytanie jest takie - czy zacznie grać od przyszłej kolejki, czy teraz będzie się musiał zgrywać miesiąc z drużyną? Czasu do końca ligi zostało niewiele.

FanatykRTS - 22 lutego 2021, 12:53:09 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Widzewiak - Ville Vallo to wokalista HIM. Pozdro dla brata po szalu

28 - 22 lutego 2021, 12:56:30 - *.146.130.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
27 nowy piłlarz Płocka w tym sezonie. Rekord świata i okolic 😅 A najlepsi i tak ci co zostali po berecie i maslowski
. ładnie tam chajs wypeowadzają......

Maradona - 22 lutego 2021, 13:47:41 - *.static.chello.pl
obaj macie rację bo wokalista HIM śpiewał Summer Wine, chyba w duecie z jakąś dupą

Płock - 22 lutego 2021, 14:28:25 - *.class102.petrotel.pl
@28, gdyby Beret nie naściągał tyle szrotu, to nie byłoby tylu, ale tak to jest jak szedł na ilość, a nie na jakość i teraz takie Szumilasy, Rodrigezy i inni biorą pieniądze za nic!

ZIENIU - 22 lutego 2021, 15:19:32 - *.10.208.76
Te opcje wykupu ostatnio modne ale w polskiej bananowej lidze zupełnie niepotrzebne.
W klubach nie żadnych strategii długofalowych.
Co rundę kluby dokonują nieprawdopodobnej rotacji w składach najczęściej przypadkowymi graczami.

Hehe - 22 lutego 2021, 15:30:11 - *.dynamic.mm.pl
Walo z blok ekipy????

Petras - 22 lutego 2021, 16:38:52 - *.dynamic.mm.pl
Ej macie może jeszcze tą kolke ??!!

demonsco - 22 lutego 2021, 16:57:14 - *.234-255-62.static.virginmediabusiness.co.uk
granice zamkniete, ale transfery mozna robic?

Ciekawy - 22 lutego 2021, 17:22:04 - *.centertel.pl
On juz od dawna w Płocku przebywał

Łysy - 22 lutego 2021, 18:10:30 - *.play-internet.pl
To bardzo dobry zawodnik,aby tylko dobrze się zaaklimatyzował.

Dhhjdhs - 22 lutego 2021, 18:13:23 - *.play-internet.pl
Wisła Dumą Mazowsza

Wuju - 22 lutego 2021, 18:25:12 - *.play-internet.pl
Vallo Nafciarzem!pięknie!Jak to super mieć niebieska krew.Bylismy,jesteśmy i zawsze będziemy z Nafciarzami.1 normalny klub na Mazowszu!!!!!!!

dobrytowar - 22 lutego 2021, 20:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co znaczy normalny?

Wuju - 22 lutego 2021, 22:53:46 - *.play-internet.pl
Że nie ma tam psycholi!Nie obrażając innych klubów na Mazowszu.1 normalny klub w ekstraklasie na Mazowszu.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas