Jan - 26 lutego 2021, 17:55:41 - *.147.99.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po mękach ale wygrana. Brawo Arka, gramy dalej.

Kibic - 26 lutego 2021, 17:55:54 - *.as13285.net

1929 - 26 lutego 2021, 17:56:08 - *.dynamic.chello.pl

areczka - 26 lutego 2021, 17:56:22 - *.dsl.caiway.nl
jastrzebie lepsze widac ze mocno zime przepracowali srodek tabeli na koniec pewne

jarc88 - 26 lutego 2021, 17:57:24 - *.117.183.118
nojer z jastrzebia po raz kolejny...

Samiec - 26 lutego 2021, 17:58:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Arka pokazała ptaszyskom jak dalieko za panami są w tabeli i jak wiele ich dzieli.Ten mecz udowodnił to dobitnie i wyznaczył Arce jasny i jedynie słuszny cel w tym sezonie.

do samiec - 26 lutego 2021, 17:59:39 - *.dsl.caiway.nl
co ty chlopie wypisujesz , widziales ten mecz ? jastrzebie cisnelo arke dwie polowy

Ky2p - 26 lutego 2021, 18:00:38 - *.centertel.pl
Gdybym miał zęby między pośladkami to bym pogryzł fotel. Arka żenada. Bramkarz zawodnikiem meczu

Arka Słabi - 26 lutego 2021, 18:03:07 - *.204.19.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i standartowo przegrana ze słabiutką Arką przez tak zwane "pawełki" Pawełka.
Chłop chyba się już nie nadaje .
👽🌚😉

Jastrzębie - 26 lutego 2021, 18:03:40 - *.dynamic.chello.pl
Nie było źle. Brakło szczęścia bo umiejętnościami i ambicją nie odstawialiśmy. Drużyna niby grająca o awans gra na czas? Dobry mecz w naszym wykonaniu. Panowie gramy dalej! Za tydzień punkty muszą być!! Ps OTWIERAĆ STADIONY!!

hehe - 26 lutego 2021, 18:03:45 - *.centertel.pl
Myśl legii oddac mlodego dobre polaka a wziąć jakiegoś ukrainca czy uzbeka 😃 brawo wy 😉

Kilof - 26 lutego 2021, 18:05:21 - *.146.229.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super początek było ciężko ale plan 100-% wykonany,Jastrzębie nie jednemu z czołówki odbierze punkty.Debiut Rosolka Szacun.

zar - 26 lutego 2021, 18:05:38 - *.dynamic.chello.pl
pawełk to jedno a kto daje ferudze wolne i wrzuty to jakis zart

AG - 26 lutego 2021, 18:08:21 - *.191.197.6.ipv4.supernova.orange.pl
Marzec chyba długo nie zabawi w Arce?

Hutu - 26 lutego 2021, 18:11:53 - *.play-internet.pl
Puszcza pokaże miejsce w szeregu tak słabej Arce.

ktos - 26 lutego 2021, 18:14:59 - *.dynamic.chello.pl
Co jak co ale zawsze cieszy porazka jastrzembio

Darek - 26 lutego 2021, 18:19:36 - *.play-internet.pl
Przez cały tydzień dwa razy dziennie powinni być zmuszeni do oglądania tego syfu który dzisiaj zagrali, k..wa żeby chyba dopiero w 83 minucie meczu wymienić może 4 - 5 celnych podań na połowie Jastrzębia, znowu będziemy słuchać że to pierwszy mecz na naturalnej murawie itd. rozumiem że inaczej piłka chodzi inaczej się odbija, ale to co dzisiaj było to nawet w V lidze nie powinno się wydarzyć.

VS - 26 lutego 2021, 18:33:39 - *.plastcom.pl
Mial być piękny, ofensywny styl gry... Żeby walczyć o awans, stawiajac w meczu u siebie z druzyna z dołu tabeli autobus w polu karnym i cały mecz laga na Rosołka, masakra, co to była dzisiaj za dyscyplina sportu...

miś - 26 lutego 2021, 18:41:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo chłopaki za walkę do samego końca. W następnych meczach będzie lepiej

Kibic - 26 lutego 2021, 19:06:09 - *.as13285.net
Skoro Jastrzębie takie dobre, lepsze od Arki,wręcz super to dlaczego strzelili ZERO goli? Do tego stracili 1 i przegrali. Arka sie rozkręci. Najwazniejsze że wygrali i w lidze i PP. Tak ma być. Cel osiągnięty,za tydzień następny.

Kibol - 26 lutego 2021, 19:14:40 - *.gdansk.vectranet.pl
I to im się chwali,grać cały mecz piach.I wygrać,trzeba też umieć.

CheGuevara - 26 lutego 2021, 19:30:57 - *.dynamic.mm.pl
Jak wypadł Aleman, bo dość szybko poszedł pod prysznic?

Zolty72 - 26 lutego 2021, 19:34:08 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Z taką grą ani awans dla Arki, ani spadek dla Jastrzębia. Obiektywnie brakło trochę szczęścia ( okazje były ). Gra o niebo lepsza jak na jesieni. Trochę więcej pewności siebie i będzie dobrze. Tylko GieKaeS.

cyborg00 - 26 lutego 2021, 19:41:51 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
Pawełek znowu babol-masakra.I najwazniejsze czemu Ali nie wykonuje rzutów wolnych?Ten Feruga to na pałę strzela w bramkarza-chyba myśli,że może coś przypadkiem wpadnie.Gra ładna Jastrzębia-ale liczy się wynik.

Wilku - 26 lutego 2021, 19:44:41 - *.142.180.18
Jastrzębie o niebo lepsze i myślę, że nie jedna drużyna z czołówki będzie miała z nimi problem. Nie wiem czy po bombie od poprzeczki brama nie padła ale w 1 lidze brak VAR'u. Nasi jak zwykle zagubieni, przewracający się o własne nogi... zawsze to samo. Brawo za 3 pkt, ale wszystko do poprawy bo szczęście się kiedyś skończy.

dobrytowar - 26 lutego 2021, 19:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciej Rosołek! Gratu(L)ACJE.

Realia - 26 lutego 2021, 19:51:00 - *.dab.02.net (*.65.169.44)
Pech. GKS grać swoje, punkty przyjdą, marzy mi się spadek Zagłębia Sosnowiec🙏

wirus - 26 lutego 2021, 20:03:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia ma napastnika i wypożycza to do Arki tylko po co.Uksztaltowany i przerasta ligę a oni kupują szrot

VS - 26 lutego 2021, 20:06:44 - *.plastcom.pl
@CheGuevara, najgorsze jest to, że Aleman ani na pierwszą, ani na drugą połowę nie wyszedł z szatni wiec Arka grała w dziesiątkę.

Zajmon Leg - 26 lutego 2021, 20:07:17 - *.146.227.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@wirus
MACIEK przerasta lige?! No tos sie zagalopowal ale spoko.
rawo Rosi! Oby tak dalej

kibic - 26 lutego 2021, 20:31:21 - *.8.138.110.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Maciek. Wierzę, że wrócisz do Legii i pokażesz równą, dobrą grę. Gratulacje. I zdrowia

wirus - 26 lutego 2021, 20:35:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wy tam do starości czekacie aż młody odpali,bo gra zlom i zajmuje miejsce.Mecz w pucharze pokazał ile znaczy,bo mieliście gwiazdę warta miliony.Przerasta ligę.

Ktoś zgarnie te miliony , młody :-)

Olsztyn - 26 lutego 2021, 21:49:47 - *.dynamic-2-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Siemaszko się rozstrzelał buhahahahaha

Morales - 26 lutego 2021, 21:57:49 - *.dynamic.mm.pl
Ale ta Ara nic nie grała... pierniczę z tym składem to lipa !

zdziwiony - 26 lutego 2021, 22:49:22 - *.elblag.vectranet.pl
Arka o jedną bramkę lepsza i tyle. Kto za tydzień będzie pamiętał o stylu

rycho - 26 lutego 2021, 22:51:18 - *.nycmny.fios.verizon.net
Mimo porazki postawa pilkarzy Jastrzebia napawa optymizmem. Mam nadzieje a nawet pewnosc ze zaczna punktowac.

stary - 26 lutego 2021, 23:11:51 - *.dynamic.chello.pl
Do wszystkich kibiców Arki .. Arka musi my możemy tylko zaskoczyć..nie udało sie ale ogladałem mecz.. i jak grali jak równy z równym .. zamiast sie kłocić czy był gol mogli sedziego zostawic i wrócic do obrony jak Arka kontre robiła.. My kibice JAstrzebia w ostatnim czasie napatrzyliśmy sie na porażki.. ale tu musze chłopakom przyznac ze ta porażka aż tak nie bolała ..choć boli .. Ale to Arka ma chęć wrócić .. my tylko o utrzymanie ..

.ycom - 27 lutego 2021, 0:54:47 - *.sub-174-244-128.myvzw.com
Majà szansé na powròt na salony ale przeciétna wieku druzyny - nie ciekawie.

KolejnySka - 27 lutego 2021, 10:32:45 - *.dynamic.chello.pl
Po obejrzeniu kilkakrotnie skrótu z meczu,sędzia wykręcił wałek roku Gks strzelił dwie bramki !!!
Akcja Arki wznowienie gry to kolejny wał pięciolecia.

Lajkonik - 27 lutego 2021, 20:25:53 - *.29.157.7.ipv4.supernova.orange.pl
Bravo Arkovcy, powrotny awans do prześmiesznej, komicznej ekstraklasiny jak najbardziej Wam się należy. Trzymajcie tak dalej. Pozdro wierny prawdziwej Triady, Lecha, Cracovii, Arki - kibic Pasów.

Ja1 - 28 lutego 2021, 9:48:07 - *.internetia.net.pl
Brawo sędzia. Ładny przekręt.

rycho - 28 lutego 2021, 20:22:00 - *.nycmny.fios.verizon.net
Wlasnie oglqdam skrot meczu na stronie GKS Jastrzebie. Tuz przed golem Arki Jastrzebie strzelilo z wolnego ewidentnego gola.

GPS - 28 lutego 2021, 22:00:21 - *.dynamic.chello.pl
Też oglądałem klatka po klatce, ewidentny gol. GKS powinien złożyć jakieś zażalenie do PZPN.