26 lutego 2021, 22:16:18 - euzi
Pāvels Šteinbors piłkarzem roku na Łotwie

Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia / Jagiellonia Białystok) został wybrany przez łotewską federację piłkarzem roku 2020. Dla 35-letniego bramkarza to drugie zwycięstwo w plebiscycie z rzędu.

Na Šteinborsa głosowały 32 spośród 88 uprawnionych osób. Drugie miejsce w plebiscycie zajął Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza / Raków Częstochowa), który otrzymał 21 głosów.

Kibic - 26 lutego 2021, 22:19:00 - *.as13285.net
Wysoki poziom tam mają...Rezerwowy dla 17 latka i szrot z Niecieczy...

Irtysz_21 - 26 lutego 2021, 22:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skonto na zawsze w naszych sercach

Pab(L)o - 26 lutego 2021, 22:28:00 - *.play-internet.pl
Naprawdę solidny bramkarz. Tylko, że to już ostatnie lata gry...

ehri - 26 lutego 2021, 22:50:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bramkarze grają długo to spokojnie może pograć nawet i z 5 lat jeszcze spokojnie

TheBill - 27 lutego 2021, 1:49:15 - *.siedlce.domtel.com.pl
nisko upadli

FK - 27 lutego 2021, 10:14:07 - *.10.208.164
Łotwa to już gorsza federacja piłkarska od Lichtensteinu. Na samym dnie obok San Marino

Miki - 27 lutego 2021, 11:00:37 - *.2-4.cable.virginm.net
Skonto Ryga wygrywa z naszym mistrzem wiec są lepsi.Polska liga jest na równi z luksemburgiem

gts - 27 lutego 2021, 11:15:30 - *.centertel.pl
jak paralityk-Gutkovskis jest tam drugim najlepszym zawodnikiem to ja nie mam pytań

c6743 - 27 lutego 2021, 11:20:10 - *.192.80.165
Bez przesady, na Łotwie i tak nożna wyraźnie przegrywa z hokejem. Piłkarsko nie byli nigdy potęga a ich pamiętny awans na euro 2004 trzeba uznać za wypadek przy pracy . Awans m.in. naszym kosztem ich ultra defensywny styl gry z dodatkiem szybkiej kontry parę razy bezlitośnie wypunktował rywali w tym nas. A jakby było mało to Szwecja mając pewny awans odpuściła ost mecz z Łotwa u siebie usadzajac na ławie Ibrahimovića. Na Euro zresztą dalej tak grali i niemiłosiernie z przeforsowaniem ich obrony męczyli się Czesi ale w końcówce udało im się, potem Niemcy skompromitowali się 0:0, jedynie Holendrzy szybko gładko i szybko pykneli im 3:0 pokazując jak grać z nimi. Także liga zbliżona poziomem do naszej bez sukcesów w przeszłości i takie nominacje aż tak bardzo nie mogą dziwic

Raburob - 27 lutego 2021, 20:54:08 - *.147.123.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry Bramkarz,lecz gorszy ode mnie. pS : wrocilem

Sensimila - 27 lutego 2021, 21:07:00 - *.play-internet.pl
Pamiętam jego pierwsze mecze w ex, ściągnął go wtedy Górnik Zabrze w którym grał kilka lat a puzniej odszedł do Arki 👍👍👍

Sensimila - 27 lutego 2021, 21:08:20 - *.play-internet.pl

Fan piłki - 2 marca 2021, 7:04:18 - *.play-internet.pl
Bramkarz dobry ale siedzi na ławie, bo dziekoński jest teraz podstawowym bramkarzem Jagi. Guttkowskis też nie zachwyca skutecznością.Przypomnę że Piast przegrał z własnych błędów, więc liga łotewska nie jest lepsza niż polska. Ta dwójka poprostu została wybrana przez to że grają w polskiej lidze.