27 lutego 2021, 12:40 - Łódź (Stadion Miejski)

ŁKS: 1. Arkadiusz Malarz - 6. Maciej Wolski, 4. Carlos Moros Gracia, 2. Jan Sobociński, 3. Adrian Klimczak - 20. Pirulo (54, 19. Michał Trąbka), 10. Antonio Domínguez, 29. Maksymilian Rozwandowicz (82, 24. Jakub Tosik), 7. Mikkel Rygaard (82, 11. Tomasz Nawotka), 37. Piotr Janczukowicz (76, 17. Piotr Gryszkiewicz) - 22. Łukasz Sekulski (77, 21. Ricardinho).

Odra: 69. Mateusz Kuchta - 80. Kacper Tabiś, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 21. Konrad Matuszewski - 7. Krzysztof Janus (72, 9. Tomáš Mikinič), 5. Rafał Niziołek (82, 17. Michał Surzyn), 25. Szymon Drewniak, 94. Konrad Nowak, 20. Adam Żak (62, 10. Dawid Kort) - 28. Arkadiusz Piech (72, 11. Dawid Czapliński).

żółte kartki: Janczukowicz, Sobociński - Żemło.
czerwona kartka: Jan Sobociński (90. minuta, ŁKS, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

Mecz bez udziału publiczności.

ŁKS FcŁask - 27 lutego 2021, 14:35:39 - *.ksiezyc.pl
Wąs zajechał ich fizycznie na obozie. Ciężko to widzę przed derbami. Za mało gry zespołowej pod bramką przeciwnika a za dużo na siłę i na sępa

synek - 27 lutego 2021, 14:35:44 - *.111.247.109
Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, 6,60 u bukmachera na Odrę, a jak przyszło do meczu, to ostatnie 10 minut gra na obronę Częstochowy w wykoniu ŁKSu. Cienko ich widzę w nadchodzących derbach z garbatymi.

kj - 27 lutego 2021, 14:36:02 - *.dynamic.chello.pl
Robienie w gacie do ostatnich sekund... Co to jest, ŁKS?

Sławek - 27 lutego 2021, 14:37:00 - *.dynamic.chello.pl
No wreszcie się udało. Brawo ŁKS.

Yaca.Y - 27 lutego 2021, 14:37:58 - *.retsat1.com.pl
drewno bramkarz
pierwsza połowa to dobry mecz ŁkSu
druga połowa nie wiem co to było
wystarczyło by Odra podeszła wysoko i ŁKS nie istniał.
Przed derbami nie za wesoło

OLAF - 27 lutego 2021, 14:38:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
LKS pewny awans,do EX,A za rok pewny spadek z EX! Bu ha ha😄😄

Pele - 27 lutego 2021, 14:38:57 - *.red-95-127-225.dynamicip.rima-tde.net
Jeszcze okolo 5 punktow i powinni sie utrzymac w tym sezonie , moze sie uda.40 punktow gwarantuje utzymanie . W nastepnym sezonie bedzie spadek.

pep - 27 lutego 2021, 14:39:23 - *.centertel.pl
45 minut ok...potem totalny brak sił plus oczywiście ktos musiał babola walnąć. Tym razem Malarz...ehh

Porażka - 27 lutego 2021, 14:43:47 - *.204.22.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ŁKS dramat, z kim i z czym wy chcecie awansować. Malarz emeryt. Połowa składu nadaje się do ligi okręgowej. Dajcie sobie spokój z pisaniem o awansie, przecież grali tam i co zrobili, cała Polska widziała.

realista - 27 lutego 2021, 14:47:49 - *.quintex.com
To nie jest wina piłkarzy. Potencjał zawodniczy całkiem niezły, ale nie na parodię Barcelony do której zmusza kabaretowy trener z którego śmieje się cała Polska.

AP_shame - 27 lutego 2021, 14:53:28 - *.204.49.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chlubna seria garbatych przerwana - może obelisk powinni machnąć przed stadionem?

jurasek - 27 lutego 2021, 14:56:16 - *.146.129.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A gdzie ten wielki talent ze Śląska, niejaki Dankowski ?

Mizeria - 27 lutego 2021, 14:57:39 - *.205.193.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak ktoś w ŁKS czegoś w każdym meczu nie odwali, to się chyba w szatni źle czują. Brak agresji z naszej strony tylko prowokuje przeciwnika. Nerwowy mecz na własne życzenie i oczywiście bramka w prezencie dla przeciwnika. Bez naszych błędów, to Odra wiele nie strzelała. W ich wykonaniu tylko agresja i gra jak się uda to się uda. ŁKS następnym razem zagrajcie z większą agresją, determinacją i pewnością siebie bo bez tego wpadacie w panikę.

ŁKSTeo - 27 lutego 2021, 14:59:10 - *.138.192.164
Jeszcze kilka tygodni temu byłem spokojny o wynik derbów. Ale patrząc na grę ŁKS-u to autentycznie boję się derbów za tydzień. Nie chciałbym żebyśmy się zbłaźnili, a nasza gra nie napawa optymizmem. Choć z drugiej strony derby rządzą się swoimi prawami.

kibic - 27 lutego 2021, 15:17:19 - *.rdsnet.ro
Nie wiem jak Odra tego meczu choćby nie zremisowała. Beznadziejna gra ŁKS-u, błędy "dziadka" Malarza i rozpaczliwa obrona całym zespołem przez ostatnie kilkanaście minut. To ma być kandydat do awansu? Skoro w meczu z Odrą Opole dochodzi do "obrony Częstochowy" to po awansie ŁKS znowu się skompromituje będąc czerwoną latarnią ligi przez cały sezon. Z tak beznadziejną grą to nie mają czego szukać na wyższym poziomie rozgrywkowym. Jako kibic Ekstraklasy bardzo liczę na GKS Tychy i Termalicę. I awansu życzę tym drużynom, bo na to zasługują swoją grą. Życzyłbym sobie więcej tak poukładanych i myślących długoterminowo zespołów jak Raków w Ekstraklasie, a te dwie drużyny mogą pójść tą samą drogą.

Bob - 27 lutego 2021, 15:19:39 - *.toya.net.pl
Tym meczem Malarz powinien pożegnać się z grą w ŁKS. mega kompromitacja na zakończenie kariery

ŁKS - 27 lutego 2021, 15:30:32 - *.icpnet.pl
Jakoś poszło. I tak dojedziemy garbatych bes problemu 5:0. Hehe Robak bierze 85k/m-c, Możdżej 75k, beka z mośkuw

Frankfurt - 27 lutego 2021, 15:48:06 - *.toya.net.pl
Powoli ŁKS traci pomysł na grę.
Dunczyk narazie nie moze sie zaklimatyzować.
Obrona co mecz inna...(bez skutecznie)
Osobiście ŁKS zatracił swój styl gry,brakuje pewność 80 minuta meczu długie piłki do napastników.
Kiedyś za trenera Moskala nie do pomyślenia. Zle dzisiaj się ogląda mecze ŁKS-u. Zebrane doświadczenie z ekstraklasy nie prcentuje %%%%.
Powstał problem brak progresu ..

abc - 27 lutego 2021, 15:50:23 - *.129.114.159
druga połowa bardzo słaba w wykonaniu ŁKS. Bałagan w obronie, panika, kiepskie podania niecelne. Słabo.

łks-fan - 27 lutego 2021, 15:50:27 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Na efekty estetyczne przyjdzie jeszcze czas.
Najważniejsze 3 punkty, przełamanie, zachowana pozycja wicelidera i dobre perspektywy przed derbami, bo nikt nie pauzuje.

salto - 27 lutego 2021, 15:59:08 - *.9.185.62.revdns.smjagiello.pl
Wygrać 2:1 na farcie i pisać, że wszystko okej. Dobre

ŁKS - 27 lutego 2021, 16:39:47 - *.231.52.53.koba.pl
ŁKS powinien awansować, pozniej się wzmocnić i pozostać w EX.. A spaść nie spadnie. Jeśli wierzyć w sprawiedliwość powinny spaść Raków (w końcu za brak stadionu) i Cracovia (w końcu za korupcje). Płock w następnym stadionie też już takiego farta mieć nie będzie.

Jaja Ture - 27 lutego 2021, 21:20:31 - *.234.234.79
Zwycięstwo ŁKS w pełni zasłużone. Odra strzeliła bramkę bo dostała dwa prezenty od Malarza w ciągu kilku minut. Wykorzystała jeden.

ełksaforev - 27 lutego 2021, 21:30:51 - *.146.225.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wynik sprawiedliwy, wygrała drużyna piłkarsko lepsza. Prezent dla Odry spowodował niepotrzebną nerwowość.

Timy - 27 lutego 2021, 21:47:38 - *.centertel.pl
Gdyby oceniac formacje defensywna. Klimczak zagral dobry mecz, agresywny, czujny, skoncentrowany, przydatny w ataku. Moros Gracia swietny, pewny, spokojny, dobrze czytajacy gre. Rozwandowicz bardzo solidny bez wiekszych wpadek. Sobocinski nie bylby soba gdyby czegos nie podarowal rywalowi ale ogolnie nie az tak zle jak bywalo wczesniej. Wolski meczy sie na tej prawej obronie, ciagnie go do przodu, a potem nie nadaza z powrotem (cieszy sie, ze jest w skladzie i boi sie powiedziec Stawowemu, ze nie czuje wymagan tej pozycji).

toom - 27 lutego 2021, 22:05:42 - *.range31-48.btcentralplus.com
ŁKS powiedz może ile zarabia malarz a nie interesuj się zarobkami Robaka czy Możdżenia

q - 27 lutego 2021, 22:13:50 - *.29.53.249.ipv4.supernova.orange.pl
Dwa ewidentne karne niepodyktowane dla Odry. Sędzia uratował 3 pkt dla icków

Jazy - 28 lutego 2021, 7:56:54 - *.sanok.biz
Jest bramkarz, który chciałby grać w Łodzi - to Marcin Staniszewski, przez 2 sezony w Arce Gdynia(stracone), teraz buduje formę na zapleczu ekstraklasy.

Malo - 28 lutego 2021, 9:44:30 - *.dynamic.chello.pl
dajecie młodemu bramkarzowi szansę na pewno będzie lepszy niż ten klaun w bramce ŁKS-u.... brak słów.

Chudy - 28 lutego 2021, 12:13:04 - *.146.101.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najważniejsze 3 punkty nikt nie będzie pamiętał za kilka tygodni w jakim stylu wygraliśmy. Szczekac icki szczekac.

druhBoruch - 28 lutego 2021, 20:30:57 - *.teoc.pl
Krótko. Zdecydowanie na plus: Klimczak /zawodnik meczu/, Gracia, Rozwandowicz, Janczukowicz, na plus momentami: Rygaard, Pirulo, Dominqeuz i Trąbka. Janek tradycyjnie musi coś spaprać /koszmarne podanie + kartki/, Sekulski raptem jeden strzał jak z bajki, Wolski ok w ofensywie /dwa ładne podania, kiedy to mu się ostatnio udało w jednym meczu, ja nie pamiętam/ ale za to fatalnie w defensywie /kolejny mecz nie zdąża z powrotami/. I na koniec "zamiennik" Dąbrowskiego, czyli bard - poeta - Malarz. Ktoś u nas musi w każdym meczu coś zawalić, na szczęście tym razem bez konsekwencji punktowych. Czy z taką grą wygramy derby? Nie wiem, brak: walki, zaangażowania, biegania, druzyna jest chyba źle przygotowana do rundy. Stawowy i Przytuła wypad od ręki. Potrzebny trener od zadań defensywnych, nie wiem kto tam w sztabie za to odpowiada, ale niech zmieni zawód albo ligę... na okręgową.

pep - 1 marca 2021, 12:34:43 - *.centertel.pl