27 lutego 2021, 18:54:20 - dkelman
Bramka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 2-0 (2-0) meczu 20. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z CSKA Moskwa. To czwarty ligowy gol Polaka w tym sezonie.

27 lutego 2021, 17:00 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 2-0 CSKA Moskwa
Witalij Lisakowicz 6, Grzegorz Krychowiak 41

żółta kartka: Maciej Rybus (Łokomotiw).

sędziował: Pawieł Kukujan (Soczi).
widzów: 8932.

W 73. minucie Nikola Vlašić (CSKA) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W drużynie gospodarzy Krychowiak i Rybus rozegrali całe spotkanie.

Łokomotiw zajmuje szóste miejsce w lidze z 31 punktami.

a - 27 lutego 2021, 18:55:25 - *.204.16.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kapitalne trafienie z dystansu. Brawo Krycha!

abc - 27 lutego 2021, 18:59:49 - *.adsl.inetia.pl
#nikogo

Krzyś - 27 lutego 2021, 20:17:37 - *.fixed.kpn.net
Ale mu piłka naszła . Bramkarz nawet nie pierdnął.

fansport - 27 lutego 2021, 22:01:14 - *.dynamic.chello.pl
brawo grzesiu, jestem optymistą i wierzę, że z reprezentacją też jeszcze coś zawojujesz, jesteś wciąż młody i głodny sukcesu.

Dźwirzyno - 28 lutego 2021, 0:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marnuje się tam. Gdyby nie wybór PSG to mogłoby być lepiej. W czasach Sevilli to był jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata.

Egzpert - 28 lutego 2021, 8:52:46 - *.ssp.dialog.net.pl
A ja bym poddał pod wątpliwość profesjonalizm Pana Grzegorza K. Od czasów Sevilli gra w kratkę. W Hiszpanii super, osiadł na laurach, i w PSG walka o ławkę rezerwowych. Potem lekko się poprawił w W.B.A., ale to jeszcze nie było to. Przyłożył się więc jeszcze bardziej i w Lokomotiwie brylował wręcz. Znów osiadł na laurach i poprzednią rundę zawalił (wybierany rozczarowaniem sezonu w Lokomotiwie). Oczywiście Grześkowi to nie pasowało i znów się spiął w przerwie między rundami i teraz znów wraca na wysokie obroty.
Profesjonalista nie pozwoliłby sobie na takie wahania formy, będąc już (w czasach gry w Sevilli) tak wysoko.
Mecze w reprezentacji tylko potwierdzają moją tezę.