27 lutego 2021, 19:53:17 - dagazka
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w wygranym przez jego Bologna FC 1909 2-0 (1-0) spotkaniu 24. kolejki włoskiej Serie A z SS Lazio.

27 lutego 2021, 18:00 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 2-0 SS Lazio
Ibrahima Mbaye 19, Nicola Sansone 64

żółte kartki: Danilo - Patric Gabarrón, Wesley Hoedt.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).

Mecz bez udziału publiczności.

W 17. minucie Ciro Immobile (Lazio) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

W drużynie gospodarzy Skorupski rozegrał całe spotkanie, a Kacper Urbański znalazł się poza kadrą meczową. W zespole gości poza kadrą znalazł się natomiast Szymon Czyż.

Bologna ma 28 punktów i zajmuje 11. miejsce w lidze, a Lazio ma 43 punkty i jest szóste.

Lopez - 27 lutego 2021, 19:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, niezłe ma nazwiska tych którym obronił 11

S-kadra - 27 lutego 2021, 19:58:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najpierw Ibrahimovic, teraz Immobile. Brawo Łukasz, zdecydowanie na ten moment najlepszy polski bramkarz. Powinieneś być nr 1 zamiast Szczęsnego.

Fulko - 27 lutego 2021, 20:03:40 - *.toya.net.pl
brawo - na pohybel lazio - w Rzymie tylko Roma!

bibu - 27 lutego 2021, 20:31:38 - *.as13285.net
S-kadra, przecież to dużo słabszy bramkarz od Wojtusia, nie podniecaj się. zawalił im tez trochę bramek, jakbyś regularnie śledził, to byś głupot nie pisał. Drągowski jest lepszy i solidniejszy. Skorupski nogi i przedpole słabsze od tamtych.

Bolo - 27 lutego 2021, 22:11:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znaczy, że ci na "I" nie powinni podchodzić do karnych jak Łukasz broni. Kto następny? Icardi?

Tur Turek - 27 lutego 2021, 23:06:33 - *.net-system.pl
Skorupski i Drągowski ostatnio podbijają Serie A. Szczęsny w ich cieniu ale też na poziomie.

Baran - 28 lutego 2021, 8:34:57 - *.elpos.net
Skorupski i Drągowski to znakomici bramkarze ale Szczęsny jest najlepszy na świecie jedynie Neuer może mu dorównać.

Baran - 28 lutego 2021, 8:59:01 - *.elpos.net

de eksperd - 28 lutego 2021, 10:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl