27 lutego 2021, 21:59:23 - gabrielba
Cenna wygrana Legii

W ostatnim sobotnim meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze przegrał 1-2 (1-1) z Legią Warszawa. Gole dla gości uzyskali Bartosz Kapustka i Kacper Kostorz, a bramkę dla gospodarzy zdobył pod koniec pierwszej połowy z rzutu karnego Jesús Jiménez.

27 lutego 2021, 20:00 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa
Jesús Jiménez 45 (k) - Bartosz Kapustka 4, Kacper Kostorz 82

Górnik: 84. Martin Chudý - 23. Giánnis Massoúras, 2. Przemysław Wiśniewski, 14. Michał Koj, 27. Adrian Gryszkiewicz (62, 4. Aleksander Paluszek), 64. Erik Janža - 3. Krzysztof Kubica, 6. Roman Procházka (74, 20. Daniel Ściślak), 17. Bartosz Nowak (74, 8. Alasana Manneh) - 24. Alex Sobczyk (54, 10. Richmond Boakye), 9. Jesús Jiménez.

Legia: 1. Artur Boruc - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Mateusz Wieteska, 13. Artem Szabanow - 2. Josip Juranović, 99. Bartosz Slisz (69, 8. Walerian Gwilia), 24. André Martins (55, 30. Kacper Kostorz), 67. Bartosz Kapustka, 82. Luquinhas (87, 22. Paweł Wszołek), 25. Filip Mladenović - 21. Rafael Lopes (46, 20. Ernest Muçi).

żółte kartki: Procházka, Gryszkiewicz, Janža, Nowak - André Martins, Jędrzejczyk, Luquinhas.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).

Mecz bez udziału publiczności.

PGliwice - 27 lutego 2021, 22:00:29 - *.172.174.137
Czy to legia czy to innym klub ważne że szczewa w łeb. W przyszłym sezonie rusy z zabrza pewny kandydat do spadku. Same szroty w tym klubie - ale co mają zrobić jak każdy normalny odmawia gry w tym klubie. Zero sukcesów zero przyszłości.

Chopin - 27 lutego 2021, 22:01:20 - *.as43234.net
Legia ciągnieta za uszy ciäg dalszy Legio Kelnerzy czekają...

rutras - 27 lutego 2021, 22:01:39 - *.syrion.pl
Mam tylko jedno pytanie .
Co w kadrze pierwszego zespołu robią ściślak i paluszek ??

m - 27 lutego 2021, 22:03:20 - *.piekary.net
No całkiem dobry mecz Górnika , remis byłby bardziej sprawiedliwy. W sumie bałem się kompromitacji a tu proszę Legia musiała się sporo napocić. Myślę że teraz Górnik zacznie punktować. Z reszta z ligi spada tylko jedna drużyna wiec utrzymanie już prawie jest , Trzeba myśleć o przyszłym sezonie.

jarock - 27 lutego 2021, 22:03:40 - *.icpnet.pl
Czesław śpiewa ...

Jdjd - 27 lutego 2021, 22:03:46 - *.dynamic.chello.pl
Świetna decyzja Michniewicza w 95 min wprowadza ledwo idącego ukrainca. Po trupach do celu..... brawo

bemo(L) - 27 lutego 2021, 22:03:46 - *.120.145.44
Pokazaliśmy biedakom co znaczy mistrz Polski. I tak co sezon mistrz mistrz Legia mistrz.

Bartez - 27 lutego 2021, 22:04:01 - *.hypernet.biz.pl
Do hejterek jadących po Legii.
#Bieda się zesrała....

aaa - 27 lutego 2021, 22:04:10 - *.static.chello.pl
panie frankowski, pan jesteś dziad, na dodatek niewidomy. Wszystko robił, żeby Zabrze coś ugrało, no ale cóż, za cienki w uszach.
Obiektywnie Legia lepsza, Górnik typowa gra na chaos.

Dumny Fan - 27 lutego 2021, 22:04:16 - *.111.246.126
Legia, Legia, Legia CWKS !! Jeszcze jeden i jeszcze raz, Legio, wszyscy w Polsce kochamy Was, Legia, Legia, Legia CWKS !!

hehe - 27 lutego 2021, 22:04:48 - *.centertel.pl
Kluby z San Marino i Gibraltaru juz zacierają ręce by powiodło sie w losowaniu w przyszłym sezonie w pucharach

Jarek - 27 lutego 2021, 22:04:49 - *.136.137.230
Szkoda Zabrzan dwie setki na 1-1 oraz 2-2. Stolica dno dna dwie kontry reszta Boruc broni wszystko.

Radek - 27 lutego 2021, 22:05:14 - *.204.32.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No nie jeszcze Slazak ziemi Cieszynskiej zdobywa zwycieska bramke dla tych z L 3

WE - 27 lutego 2021, 22:05:26 - *.centertel.pl
Frankowski to pajac, hanysów nie lubi nawet Olek Grom... LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI!

Kaziu - 27 lutego 2021, 22:05:34 - *.mtp.pl
Jak wczoraj ktoś mówił o farcie Lecha to co powiedzieć o Legii 3 strzały celne 2 bramki i to z kontry.A to co Wyprawiał Frankowski w II połowie na korzyść miszcza to przemilczę.

jlsx - 27 lutego 2021, 22:05:54 - *.dynamic-1-kat-k-5-3-0.vectranet.pl
I znów kurczak z mc donalda pierwszy wpis... Wy chyba nawet na mecze do Zabrza jeździcie bo na waszym tesco arena wieczne pustki

fansport - 27 lutego 2021, 22:05:56 - *.dynamic.chello.pl
legia na tronie legia w potrójnej koronie legia na tronie legia w potrójnej koronie

olaf - 27 lutego 2021, 22:06:05 - *.play-internet.pl
Sędzia starał się jak mógł ale i tak wygrała LEGIA!. Za co był ten karny?

kibic - 27 lutego 2021, 22:06:55 - *.8.138.110.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda, że tyle kopania się po kostkach, bo były fragmenty, że to był fajny mecz z fajnymi akcjami z obu stron. Kacper Kostorz jako nastolatek grał w Górniku w juniorach, a teraz go pogrążył. Bardzo mu kibicuję, bo dużo przeszedł. Wydawało się, gdy wracał z wypożyczenia w Miedzi, że ekstraklasa to na razie nie dla niego. A ostatnio - proszę, proszę. Gratulacje Legia. Brosz odpłynął - więcej ostatnio gada niż pracuje. Ten Boakye na razie nic specjalnego

Avc - 27 lutego 2021, 22:07:25 - *.40.168.124.threembb.co.uk
Czesio, to że Ty po połówce i nawet tego nie widać, to nie znaczy że majac zmianę wracasz goscia co się slania na nogach, na boisko. Ignorant totalny
Co do Górnika. Dużo bezsensownych strat, przy remisie mogli coś przytrzymać piłkę i grać spokojniej. Przy bramce na 2:1 kosa swojego zawodnika, to w sumie podsumowanie tej dezorientacji i kopaniny

Andrzej 16 - 27 lutego 2021, 22:08:22 - *.242.154.190
Dlaczego sędzia Frankowski widzi faul luquinasa i daje żółtą kartkę w 57 minucie a minutę później nie widzi faulu Wiśniewskiego na Luquinasie, nie widział a może nie chciał zobaczyć a może odpoczynek zalecany

kaz - 27 lutego 2021, 22:08:24 - *.adsl.inetia.pl
Najwięcej "ciekawych" akcji w polskiej lidze jest wtedy gdy dwóch głupków z zamkniętymi oczami wyskakuje do piłki i walą w siebie tymi pustymi pałami. Oglądam mecze ligi angielskiej i tam nie ma czegoś takiego, podobnie w bundeslidze.

fansport - 27 lutego 2021, 22:08:27 - *.dynamic.chello.pl
frankowski się starał, frankowski się starał, ale się nie postarał jak mówił niezapomniany jan ciszewski, po zwycięstwie polski z bułgarią w warszawie, w eliminacjach igrzysk olimpijskich w monachium, ani pech, ani sędzia, nie są w stanie przeszkodzić dobrej drużynie w wygranej.

malin - 27 lutego 2021, 22:09:05 - *.dynamic.chello.pl
szkoda punktu ale dobry mecz Górnika zaraz kurczaki będą gdakać a zwłaszcza ci co się tydzień temu schowali...

Baczny obs - 27 lutego 2021, 22:11:09 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Sędzia dwoił się i troił aby dać hanysom wygraną, ale nawet taki zaprawiony w tej materii nie dał rady. Brawo Legia. Każde zwycięstwo to nóż wbity w plecy zacietrzewionym prowincjuszom.

Kibic - 27 lutego 2021, 22:11:33 - *.dynamic.chello.pl
w Zabrzu polski murinio wymęczył 3 punkty, a jutro krakowski murinio znowu w łeb i znowu do dymisji...

Graczyk08 - 27 lutego 2021, 22:13:32 - *.242.154.190
Sędzia Frankowski nie dał rady i Górnik przegrał, starał sié jak mógł ale nie dał rady

fansport - 27 lutego 2021, 22:13:39 - *.dynamic.chello.pl
przecież frankowski legii nie lubi i o tym wie każdy, ale trzeba zagrać super i żaden sędzia wtedy nie straszny, bo on też musi się bardzo starać, żeby uczciwego udawać, a zatem bardziej starać się nie mógł i dlatego legia wygrała.

JohnyKSG - 27 lutego 2021, 22:13:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brosz do wymiany-natychmiast!!!

Piast GKS - 27 lutego 2021, 22:14:57 - *.247.48.110
Dajcie tu jakąś muzyczkę hehehe. Wódka smakuje bankrut w łeb a Piast 3 punkciki hehehe.

Gennaro - 27 lutego 2021, 22:15:20 - *.net.brewet.pl
Frankowski bardzo się starał, nawet dał karnego z sufitu, ale Górnik dzisiaj słabo, teraz tylko zjazd w tabeli, słabo gra, słaba kadra, dzieciakami się nic nie ugra.

Kostorz - 27 lutego 2021, 22:18:31 - *.centertel.pl
Kostorz widzę w coraz wyższej formie, brawo! Dwa mecze w ekstraklasie, gol i asysta. Oby tak dalej!

Pogon Szn - 27 lutego 2021, 22:19:30 - *.204.32.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem Polakiem nie przyjmuje takiego zwrotu jak Legia miszczem Polski tylko 14 nieudolnych klubow ktorzy dali sie ograc oprocz Pogoni Szczecin ktora dwukrotnie ograli ogorasow Zabrze cieniasy

Fin - 27 lutego 2021, 22:21:17 - *.10.132.64
Bardzo dobry wynik...nie może być mp...jakis paprykarz czy inny bezdomny medalik

lechita - 27 lutego 2021, 22:23:08 - *.wist.com.pl
Czy w Górniku jeszcze ktoś ma trochę wyobrażni???Pan Brozs napewno ją zatracił i to nie odwracalnie!!!Czas tego pana bezwzglednie w Gorniku się zakończył, poprostu nie ma on pomysłu na skład wyjściowy !!!, na sposób to co dzisiaj gra Górnik to gra bardzo czytelna i prosta do zniwelowania przez przeciwnika, o czym swiadczą wyniki chociażby w tej rundziw!!!!Panie Brosz z całym szacunkiem trochę przyzwoitości- czas na "kwarattannę" trenerską!!!!Jeśli w Zabrzu o czymś kiedykolwiek myslą to myślę , że tylko Janek Urban może dać błysk GÓRNIKOWI!!!!!

Wiktor - 27 lutego 2021, 22:23:36 - *.242.154.190
Pytanie do Ekstraklasy i LIGI + Canal+ i pana Stępniewskigo dlaczego Sędzia Frankowski był tak zaangażowany aby Górnik zremisował lub wygrał z Legią

ziuterk - 27 lutego 2021, 22:30:26 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
LWielka Legia w drodze po kolejne juz 15 mistrzostwo i 20 puchar polski

kibicPL - 27 lutego 2021, 22:34:11 - *.108.94.6
Klub z Zabrza po 4, czy 5 kolejkach był liderem i Brosza wychwalano. Teraz jak są nader dalej wysoko to chcą go zwolnić. Kogo wy tam w tym śmiesznym biednym mieście chcielibyście dostać za trenera. Cieszcie się, że was miasto uratowało, bo byście podzielili los innych klubów. Zresztą i tak podzielicie los miasta, bo długi jak dalej są to są, a miasto wygląda jak upadły opuszczony trup bez żadnych inwestycji.

vip - 27 lutego 2021, 22:37:48 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Legia z tym budżetem jest poza zasięgiem, oczywiście w pucharac pieniądze nie grają i ta zbieranina nie ma szans. O TOP3 powalczą: Pogoń, Raków, Lechia, Śląsk. Mielec spadek i po emocjach. W pucharze Legia, plus wygrany meczu LECH- Raków.

vip - 27 lutego 2021, 22:41:48 - *.96.242.183.tvksmp.pl
*tej wielkości pieniądze jak na naszą eklape

advisor - 27 lutego 2021, 22:43:30 - *.84.20.13
TO JEST APEL DO CZESLAWA ORAZ DARIUSZA M. !!!
czy wy chlopy nie widzicie ile punktow i bramek w tym sezonie zawalil (L) - debil jendza ????? czy on musi strzelac samobuje aby go wreszcie oddac debicy czy do innego klubu ??? ja juz od dawna obserwuje tego nie okrzesanego tepaka i nie wiem czego 3eba jeszcze aby zdjac wam ta katarakte z waszych oczu !!! atutami jedzy to jest: agresja, bezmyslność, chamstwo, debilizm, egoizm, glupota, fałszywość, mściwość, a zaletami to dzieki jego "wspanialej" grze w sezonie 2019 MP zdobyl PIAST.

13sektor - 27 lutego 2021, 22:45:34 - *.proxnet.pl
Górnik zagrał dziś ambitnie. Momentami gra naszego zespołu mogła się podobać. Mimo porażki słowa uznania dla zawodników Gornika za bezkompromisową gre i walkę.Pozdrowienia dla wszystkich oddanych kibiców zabrzańskiego Górnika.

Do PZPN - 27 lutego 2021, 22:47:42 - *.242.154.190
Frankowski nie wykonał zadania następny mecz grzanie ławy

fansport - 27 lutego 2021, 22:48:17 - *.dynamic.chello.pl
wielka legia i tyle w temacie i każdy rozumie, a ten co nie rozumie, to tylko udaje że tego nie rozumie. proste jak budowa cepa.

poldi - 27 lutego 2021, 22:50:32 - *.84.20.13
Ja tez lubie jedze Artura identycznie jak Nancy Donalda ! z ta roznica ze ja nie mogie zrobic mu impiczmentu !

Wuju - 27 lutego 2021, 22:50:51 - *.dynamic-2-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Powinno być Legii pewna wygrana pomimo przewałek dzbana.

PG45 - 27 lutego 2021, 22:52:10 - *.22.223.233
Wydmuszka zabrzańska została niczym. Nie będzie drugiego Szlachty z Ministerstwa Górnictwa który by ładował pieniądze prawdziwych górników w ten upadły klubik.
Hej Piast!

Kibic - 27 lutego 2021, 22:56:44 - *.static.ip.netia.com.pl
To drewno które kupili z Podbeskidzia strzeliło bramkę na wagę zwycięstwa??? Nie może być!!!

Aldi - 27 lutego 2021, 22:57:23 - *.eurotel.cz
Do wszystkich znawców naszej kochanej dyscypliny , zgodnie z przepisami FifY zmian może być pięć , ale tylko w trzech przerwach w grze, czyli przepis stanowi jasno że trener Legii nie mógł wprowadzić 5 zmiennika , ba zgodnie z tymi przepisami wprowadził 4 zawodników w czterech przerwach w grze. Złamał tym samym przepisy gry w piłkę nożną!!! Czyli walkower dla Górnika?

Piast GKS - 27 lutego 2021, 22:59:47 - *.183.9.248
Champion@G żyjesz?? 😲😲😲
Myślę że jak dostałeś obuchem przez łeb ( 1:2) to poszedłeś spać bez wpisu😲😲😲 Dzban i Hipokryta

Brak wiedz - 27 lutego 2021, 23:06:36 - *.242.154.190
@Aldi ogarnij się chłopie lub zmień lekarza bo ten ostatni Cię oszukuje.Można zrobić pięć zmian te dwie dodatkowe w przerwie meczu lub w tym samym czasie

(L)15MP - 27 lutego 2021, 23:11:04 - *.169.18.9
Teraz widzicie jacy to kibice tego klubu. Przykład pokazuje że tam same cepy z familoków. Bez żadnej wiedzy o przepisach.

Bartosz - 27 lutego 2021, 23:26:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetny wystep Frankowskiego. Asysta przy bramce dla Górnika, kilka doskonałych akcji obronnych. Najlepszy gracz zabrzan.

Aldi - 27 lutego 2021, 23:30:22 - *.eurotel.cz
@brak wiedzy, napisałem Asię że można robić 5 zmian , może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale w trzech przerwach w grze , wejdź sobie na stronę FIFY i poczytaj , a później próbuj być mądry.

Brak wiedz - 27 lutego 2021, 23:34:44 - *.242.154.190
Mecz Bayern Monachium -FC Keln dwie zmiany gości w 46 minucie czyli w trakcie przerwy, następne dwie w 71 minucie i ostatnia w 85 minucie

Aldi - 27 lutego 2021, 23:38:16 - *.eurotel.cz
I wszystko zgodne z przepisami , czego ty nie rozumiesz? Legia złamała przepisy wprowadzając Wszolka na plac gry. Ogladnij inne składy choćby Herty , pięć zmian w trzech przerwach w grze, nie w czterech jak Legia , takie to trudne do zrozumienia?

do aldi - 27 lutego 2021, 23:39:25 - *.71.237.214
@Aldi z tym WO to było dobre. Wyłącz NET paciorek i nyny. To nie PLAY dzieciaku tylko poważna piłka. Translatory są jeszcze mało sprawne, proponuje nauczyć się angielskiego.

artekketra - 27 lutego 2021, 23:40:18 - *.m247.com
Niejaki Frankowski powinien chwilę odpocząć - razem z kolegą z wozu var.

Brak wiedz - 27 lutego 2021, 23:40:39 - *.242.154.190
@Aldi to ty masz problem z czytaniem bo zmiany w przerwie meczu nie są liczone jako przerwy.

alicja(L) - 27 lutego 2021, 23:45:47 - *.120.148.82
@Aldi. Odrób lekcje i przestań ludzi wprowadzać w błąd. Przepisy są dostępne w języku polskim. Zajrzyj tam kałmuku.

LuksTSP - 27 lutego 2021, 23:51:01 - *.adsl.inetia.pl
I duma i żal
duma z Kostorza żal że Górnikowi ...

Fary - 27 lutego 2021, 23:53:25 - *.204.32.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Proste ludzie wyjechali pojawiaja sie szczury na ulicach pewno nie dlugo i w domach zawitaja

Brak wiedz - 28 lutego 2021, 0:11:50 - *.242.154.190
@Aldi dwie zmiany Herty z 46 minuty nie są liczone bo są w przerwie meczu, kolejna 54 minuta i dwie ostatnie w 74 minucie. Można przeprowadzić pięć zmian w trzech przerwach nie licząc przerwy meczu.

Aldi - 28 lutego 2021, 0:43:30 - *.eurotel.cz
@brak wiedzy. Czasem poczytaj co piszesz, podajesz przykłady , w których razem ze zmianami w przerwie ,pięć zmian było dokonanych w trzech przerwach w grze. O tym piszę cały czas , Legia przeprowadziła 4 zmiany w 4 przerwach w grze!!!
@Alicja (l) , właśnie przeczytałem wykładnię FIFY, która jasno pisze o 5 zmianach w trzech przerwach w grze wliczając przerwy. Może PZPN pod Legię ustala swoje regulaminy, nie mi to ustalać. Widzę że większość ma praktykę w zdalnej nauce , uczcie się dzieci , bo jak jeszcze z pół roku będzie zdalne to sobie wypłaty nie będziecie umieli policzyć, pokolenie głąbów.

... - 28 lutego 2021, 0:45:22 - *.class102.petrotel.pl
Górnicy nie dało rady tego utrzymać? -,- Chociaż remis... strata punktowa Legii zawsze cieszy ;)

Liga. Pl - 28 lutego 2021, 2:19:46 - *.centertel.pl
Jak miło. Legia musi być zawsze najlepsza. Widać to co roku w pucharach. Korupcji niema końca. Nawet jak początek zły to i tak na koniec Legia "najlepsza" w Polsce. Brawo PZPN.

trrg - 28 lutego 2021, 2:31:43 - *.146.230.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
aldi, ta przerwa co wszedł Muci za lopesa była przerwą w trakcie przerwy, ale w zwiżaku z tym że nie przerwałeś snu to ci się to przerywanie przerw piprdaczyło z lekka.
Oddychaj.

Salwi - 28 lutego 2021, 5:51:41 - *.146.225.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I budjet Bach Bach Karabach przezyjmy to jeszcze raz to bylo piekne !

Brak wiedz - 28 lutego 2021, 6:30:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Aldi Mecz Piast - Warta 0-1 poniedziałek 22.02.2021 pięć zmian w czterech przerwach wnioskuje też o walkower 0-3 dla Warty.

Champion@G - 28 lutego 2021, 6:38:35 - *.centertel.pl
Wszystko wszystkim, ale.... żeby kurczaki już tylko 3 pkt straty !!! 😮😮😮
No,no, ale wiadomo, Waldek King... 🤔🤔🤔

Starszy - 28 lutego 2021, 6:43:35 - *.96.173.223.ipv4.supernova.orange.pl
Lopes w Legii nie istnieje, następny wynalazek za 150tys € do odstrzału.

hehe - 28 lutego 2021, 7:09:44 - *.centertel.pl
Teraz wielcy narzekacze ze Frankowski sedziowal pod Górnika. Ale już zapomnieli jak co mecz sędziowie tylko pod nich sędziują. Ale cóż, legia zostanie mistrzem i co z tego ? Jak w pucharach wstyd na cala europe😃

hehed - 28 lutego 2021, 8:03:28 - *.centertel.pl
Górnik powinien co tydzień oglądać VVV Velno i pluć sobie w brodę jakiego napadziora się pozbyl

Mic - 28 lutego 2021, 9:04:26 - *.petrus.pl
Lige nasza moze i wygrywaja bo jest slaba. Druzyny z Luksemburga juz zacieraja rece i modla sie aby trafic na L.

hanek - 28 lutego 2021, 9:54:26 - *.dynamic.chello.pl
Choc nie lubie legi zresztą jak cała Polska ciesze sie ze górnik przegral a legia no cóz raczej nic nie pokazała i nic raczej na polskiej arenie nie pokaze trafi na mistrza słabiutkiej ligi to nie ma szans bo jest najsłabsza w europie i to wttyd i gańba pokazywac taki klub na arenie miedzynarodowej ok niech robi mistrza polski ale zeby legia miała zakaz grania w europejskich pucharach !!!!

Macky - 28 lutego 2021, 10:00:39 - *.hsi13.unitymediagroup.de
Frankowski sie nadaje do tarcia chrzanu tylko! beznadziejny gosc! Sam Wisniewski chyba 5-6 wycial Luquinhasa i nawet kartki nie ujrzal, a Luquinhas dostal kartke za faul, ktorego nie bylo, bo chlopak doslownie pionowo sie zatrzymal przed nadbiegajacym rywalem, ktory odstawil teatrzyk, a taki Janza za swoj teatrzyk i naklanianie Frankowskiego do obejrzenia VARu powinien dostac drugie zoltko i jeszcze przed przerwa powinien pojsc do szatni sprawdzic czy ciepla woda jest w kranach.

barti - 28 lutego 2021, 10:11:54 - *.163.165.227.ipv4.supernova.orange.pl
pamiętam taki mecz w latach 90-tych 94r gdzie Górnicy kończyli w ósemkę a legia w dziesiątkę mecz zakończył się remisem 1-1

do Olo - 28 lutego 2021, 10:34:12 - *.internetia.net.pl
bo za styl nikt nie daje punktów w tabeli...

hehex - 28 lutego 2021, 10:55:10 - *.centertel.pl
Za kompromitację powinni dodawać to legia by na 100% lige mistrzów wygrala

dino (L) - 28 lutego 2021, 11:02:05 - *.vtelecom.pl
@hehe
Jezeli uważasz w kazdym z 37 meczow poprzedniego sezonu sędziowie gwizdali pod Legie to obawiam się że nie oglądałeś żadnego z nich poza meczem z Arka gdzie Arce należały się 2 miękkie karne coś jak wczoraj Górnikowi

hehe - 28 lutego 2021, 11:43:00 - *.centertel.pl
Nie mowie ze w każdym

... - 28 lutego 2021, 13:29:40 - *.147.43.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Też mi wielki sukces, z Górnikiem wszyscy teraz wygrywają, to i europejskie ogoory lane u siebie przez Omonie też mogły.

dobrytowar - 28 lutego 2021, 14:27:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś się śpiewało: Górnik to potęga, do kopania węgla. Wczoraj rzeźnicy na czele z frankowskim pokazali, że przyśpiewka dziś jest również aktualna. To, co robi ten pajac z gwizdkiem przechodzi wszelkie pojęcie. Że Luquinhas z dwiema nogami opuścił brudne miasto to cud jest. Ten Wiśniewski i Gryszkiewicz powinni polecieć. A Gryszkiewicza Brosz chyba uratował, bo po faulu dokonał zmiany. Jeszcze co do frankowskiego, jakie kolegium, taki frankowski. Byćmoże też jest przystojny i podoba się Przesmyckiemu.

hehe - 28 lutego 2021, 14:44:26 - *.centertel.pl
Jędrzejczyk co gra czysto 😃

GórnikFan - 28 lutego 2021, 15:11:45 - *.212.46.218-internet.zabrze.debacom.pl
Szkoda przegranej, ale obiektywnie Legia była jednak trochę lepsza.

pele - 28 lutego 2021, 18:38:08 - *.204.18.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wongel ,flaszki ,hasioki,familoki

kawulok - 28 lutego 2021, 21:49:52 - *.centertel.pl
I co - bardzo boli zwycięstwo Legii. Ma boleć jak cholera! Legia dopiero się rozkręca. Od kwietnia to wam wszystkim do...

Gadochan - 28 lutego 2021, 22:45:25 - *.gtnet.net.pl