2 marca 2021, 22:43:28 - maciejko
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w wygranym przez Juventus 3-0 (0-0) meczu 25. kolejki włoskiej Serie A ze Spezią. Polak rozegrał całe spotkanie w zespole z Turynu.

2 marca 2021, 20:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 3-0 Spezia Calcio
Álvaro Morata 62, Federico Chiesa 71, Cristiano Ronaldo 89

żółte kartki: Gianluca Frabotta, Merih Demiral (Juventus).

sędziował: Juan Luca Sacchi (Macerata).

Mecz bez udziału publiczności.

W 90. minucie Andrej Gyłybinow (Spezia) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Juventus zajmuje trzecie miejsce w lidze z dorobkiem 49 punktów w 24 meczach.

żebrzęczek - 2 marca 2021, 22:50:45 - *.centertel.pl
a z porto sadzi babole

Fan piłki - 3 marca 2021, 6:37:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Wojtek, i tak dalej aż do euro

Spityhniev - 3 marca 2021, 7:06:28 - *.centertel.pl
A na wielkich imprezach, podobnie jak Lewandowski, bardziej szkodzi kadrze niż pomaga. No, ale to przecież wielkie gwiazdy, bo jeden strzeli dwa gole Fryburgowi, a drugi obroni karnego w meczu z jakąś Spezią. A, że Polacy nic z tego nie mają, to już mało kto zwraca na to uwagę. Na tym portalu chyba tylko użytkownik "fansport".

hehe - 3 marca 2021, 9:01:31 - *.centertel.pl
Wy to z fansoortem jesteście razem takimi ekspertami jak Piątek napastnikiem😃

Pab(L)o - 3 marca 2021, 13:04:54 - *.play-internet.pl
Z powyższą opinią o Lewandowskim "bardziej szkodzi kadrze niż pomaga" - trudno się zgodzić, choć z pewnością nie pomaga kadrze tyle co Bayernowi (i nie jest to wcale oczywiste czy to tylko dlatego, że jakość współpracowników gorsza, czy nie chodzi też o to, że zaangażowanie mniejsze, kiedy jest trudniej). Ale co do Szczęsnego - to niestety taka jest prawda, że potrafi mieć świetne interwencje, ale potrafi być też skrajnie nieodpowiedzialny i zawalić drużynie mecz. Tak było na ME 2012 (czerwona kartka w meczu otwarcia z Grekami) i na MŚ 2018 (brak właściwej komunikacji z obroną i fatalne wyjście do piłki w meczu z Senegalem)... Fabiański jest znacznie bardziej przewidywalny i solidny, i przynajmniej ja jestem zawsze spokojniejszy o losy meczu, kiedy to on stoi w polskiej bramce...

Farfocel - 3 marca 2021, 16:14:03 - *.play-internet.pl
@Spityhniev no to teraz takiego farfocla pier....... ś, według ciebie na jakich to wielkich imprezach szkodzi kadrze Wojciech Szczęsny?! Śmiało, wyraz swoją opinię!

Edek - 3 marca 2021, 19:07:48 - *.centertel.pl