3 marca 2021, 20:23:57 - dagazka
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył bramkę dla SSC Napoli w zremisowanym 3-3 (1-2) meczu 25. kolejki Serie A z US Sassuolo Calcio. To szóste ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

3 marca 2021, 18:30 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
US Sassuolo Calcio 3-3 SSC Napoli
Nikola Maksimović 34 (s), Domenico Berardi 45 (k), Francesco Caputo 90 (k) - Piotr Zieliński 38, Giovanni Di Lorenzo 72, Lorenzo Insigne 90 (k)

żółte kartki: Filip Đuričić, Marlon - Diego Demme, Faouzi Ghoulam.

sędziował: Valerio Marini (Rzym 1).

Mecz bez udziału publiczności.

W Napoli Zielińskiego w 85. minucie zastąpił Stanislav Lobotka. Poza kadrą gości znalazł się z kolei Hubert Idasiak. W drużynie gospodarzy w 85. minucie na boisko wszedł Lukáš Haraslín (w przeszłości Lechia Gdańsk), który zmienił Maxime'a Lopeza.

Napoli po 24 rozegranych spotkaniach ma 44 punkty i jest piąte.

michał - 3 marca 2021, 20:27:33 - *.30.53.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz Piotrek gra na pozycji nr 10. Ciekawe czy u Sousa również go tak wystawi? Czy znajdzie się miejsce dla Klicha?

Strejlau - 3 marca 2021, 20:34:51 - *.178.009.pools.vodafone-ip.de
Zielu na 10 i Klich i Krychowiak za nim. Tylko kto na skrzydle?

cool - 3 marca 2021, 20:49:34 - *.adsl.inetia.pl
Lewy i Piotrek są w tej chwili w piątce najlepszych piłkarzy świata !

Qwer - 3 marca 2021, 20:57:29 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Kozak

Kowal - 3 marca 2021, 21:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No Zielak jeśli utrzyma formę,to będzie czarnym koniem w naszej reprezentacji.Kto wie,może w końcu zagra na miarę swoich możliwości.

AZARIASZ - 3 marca 2021, 21:06:33 - *.centertel.pl
Chłopaki się nastrzelają i nagrają do czasu Euro w ligach i pucharach a na samym Euro jak zawsze tradycyjnie dostaniemy w łeb i opanuje naszych ,, niemoc '' strzelecka , asystencka i ogólne zmęczenie sezonem...
OBYM SIĘ MYLIŁ A SOUSA OKAZAŁ CUDOTWÓRCĄ !

fansport - 3 marca 2021, 21:44:05 - *.dynamic.chello.pl
boski zielo.

Adamst - 3 marca 2021, 22:22:37 - *.dynamic.chello.pl
Nie tak Panowie: Zielu i Klich wymiennie 10-8, Krycha na 6. Może być taki przeciwni, że częściej Zielu będzie wyżej, a może być inny przeciwnik, inna gra i Klich wyżej.

fansport - 3 marca 2021, 22:23:11 - *.146.160.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z metra i do pustaka to się nie liczy.

arnold - 4 marca 2021, 7:44:56 - *.158.248.58 (*.16.117.158)
Adamst myślę że powinieneś zostać selekcjonerem, następcą Wuja. Ludzie dajcie Sousie trochę popracować, znowu nadmuchacie balon do granic możliwości i pogonicie jak nie będziemy wszystkiego wygrywać. Niektórzy nie rozumieją, że my nie jesteśmy potentatem światowym w piłce nożnej. To że mamy Lewego nie oznacza że będziemy od kopa wygrywać z Anglią, Holandią czy Belgią. Jaką mamy ligę? Ogórkową. A zapleczem kadry powinna być dobra liga krajowa bo nie każdy zaczyna karierę za granicą. A tu wybierać z czego nie ma. A wymagania co do wyników wyśrubowane. Ochłońcie trochę.

ZIENIU - 4 marca 2021, 10:35:15 - *.10.208.212
Panowie ja widzę to tak:
Przede wszystkim zostawiłbym formację 4-5-1 absolutnie w niej najlepiej gramy.
W bramce spory dylemat bo jest w kim wybierać.
U mnie w TOP 3 są: Szczęsny, Fabiański i Drągowski
póki co na Wojtka by stawiał.
Prawa obrona zdecydowanie Kędziora. (Bereś)
Lewa obrona Rybus (Puchacz)
Stoperzy: Bednarek i Glik (Helik i Walukiewicz/Bochniewicz)
Defensywni środkowi: Krycha i Klich (Augustyniak i Linetty/Moder)
Środkowy ofensywny - Zieliński (S.Szymański)
Skrzydłowi: Jóżwiak i Płacheta (Kapustka i Reca)
Grosik jeśli znajdzie nowy klub za Rece.
Atak: Lewy (Milik i Świderski)

@fansport - 4 marca 2021, 10:39:48 - *.59.47.100
Właśnie obejrzałem powtórkę bramki. Nie oglądałeś, nie widziałeś a się wypowiadasz. Smutne.

arnold - 4 marca 2021, 10:54:49 - *.158.248.58 (*.16.117.158)
@ZIENIU sklad dobry na Football Manager i do zmontowania filmiku na Youtube. Placheta? Przeciez on praktycznie w ogole nie gra. Zobacz ile minut zaliczyl w ostatnich 10 meczach w Norwich a on ma grac w podstawowym skladzie? Smiech na sali. Gosc co najwyzej na uzupelnienie skladu. Pierwszy sklad to on powinien poki co z lawki ogladac dopoki nie bedzie regularnie gral w lidze.