6 marca 2021, 15:50:54 - euzi
Pierwszy mecz Daniela Skiby po powrocie do FK Železiarne Podbrezová

Daniel Skiba zagrał swój pierwszy mecz w barwach FK Železiarne Podbrezová po powrocie z wypożyczenia do FK Slavoj Trebišov. Jego drużyna wygrała u siebie 3-0 (2-0) w meczu 19. kolejki słowackiej II ligi z FK Dubnica nad Váhom, a 20-letni napastnik wszedł na boisko w 86. minucie za Rolanda Galčíka.

6 marca 2021, 14:00 - Podbrezová (Futbalový štadión ŽP Šport Podbrezová Skalica)
FK Železiarne Podbrezová 3-0 FK Dubnica nad Váhom
Boris Godál 7, Roland Gerebenits 39, Matej Grešák 80

żółte kartki: Vladimír Kukoľ, Vladimír Barbora, Roland Gerebenits - Jakub Párkaň, Matej Vaculík.

sędziował: Lukáš Dzivjak.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Vladimír Kukoľ (w przeszłości Sandecja Nowy Sącz, Jagiellonia Białystok i Zawisza Bydgoszcz), do 28. minuty grał Erik Grendel (dawniej Górnik Zabrze), którego zmienił Matej Grešák, a do 86. minuty Boris Godál (kiedyś Zagłębie Lubin), którego zmienił Adam Pajer. Na ławce rezerwowych całe spotkanie spędził Martin Pribula (swego czasu Limanovia Limanowa i Zagłębie Sosnowiec). W zespole gości cały mecz zagrał były gracz Puszczy Niepołomice Marek Kuzma, a w 77. minucie Dalibora Plevę (onegdaj Bruk-Bet Termalica Nieciecza i GKS Katowice) na boisku zmienił Nicolas Martinek.

Podbrezová zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów w 17 meczach.

Grinder - 6 marca 2021, 16:12:01 - *.dynamic.chello.pl