6 marca 2021, 14:30 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Korona Kielce

GKS 1962: 81. Mariusz Pawełek - 16. Dominik Kulawiak, 40. Aleksander Komor, 14. Kryspin Szcześniak, 17. Dawid Witkowski - 28. Jakub Apolinarski (85, 8. Kamil Jadach), 6. Lukáš Bielák, 20. Daniel Feruga (72, 30. Łukasz Zejdler), 21. Marek Mróz, 10. Farid Ali (90, 29. Jakub Niewiadomski) - 99. Daniel Rumin (72, 15. Daniel Szczepan).

Korona: 73. Marcel Zapytowski - 25. Grzegorz Szymusik (82, 7. Jakub Łukowski), 77. Rafał Kobryń, 95. Mario Zebić, 96. Przemysław Szarek, 6. Jacek Podgórski (81, 29. Dawid Lisowski) - 22. Marko Pervan, 14. Hugo Díaz, 24. Filipe Oliveira (90, 8. Zvonimir Petrović), 19. Paweł Łysiak - 9. Kubilay Yılmaz.

żółte kartki: Kulawiak - Yılmaz, Zebić, Podgórski.

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

Mecz bez udziału publiczności.

tigana - 6 marca 2021, 16:22:39 - *.static.akk.net.pl
Panie Bartoszek oszczędź wstydu i podaj się do dymisji! To już enta porażka z rzędu. Sukcesy Pana to spuszczenie kilku drużyn w tym Korony Kielce do niższej ligi! Co to ma być za kopanina. Ani ładu ani składu, nie wspomnę o wynikach!!! Zawodnik z 1 ligi nie potrafi trafić w światło bramki ? Co to ma być, że 90% dośrodkowań jest niedokładnych. Przyjedź Pan na Orlik w poniedziałek o 19.00 i tam Panowie z brzuszkami lepiej dośrodkowują! Co wy tam trenujecie? Kto tego pilnuje? Co to za amatorszczyzna. Na koniec napiszę tak. Módl się Pan o 16 miejsce a nie o 6 bo jeszcze może być tak, że Korona poleci jako jedyny klub z 1 ligi. Paraolimpiada Panie Bartoszek (nie obrażając ludzi chorych)!!!

Zet - 6 marca 2021, 16:22:56 - *.dynamic.chello.pl
Brawo GKS!!!

Realia - 6 marca 2021, 16:23:30 - *.dab.02.net (*.67.128.129)
Brawo za walkę, po obejrzeniu skrótu meczu z Arką byłem pewny zwycięstwa.
Dzięki za 3 pkt Walke Poświęcenie

Jędrzejów - 6 marca 2021, 16:25:04 - *.dynamic.chello.pl
Po takim meczu dyrektor sportowy powinien zaproponować trenerowi kontrakt do 2025 roku. Co najmniej!

lka - 6 marca 2021, 16:26:46 - *.play-internet.pl
Czemu na meczu byli kibice ??

Gizmo - 6 marca 2021, 16:27:05 - *.play-internet.pl
Bartoszek zrobi Wam ekstraklase. Na bank. Tylko go nie zwalniajcie. Przecież to trener roku. Dajcie mu tylko 2miliony ma transfery i będzie cacy ha ha. Tak na poważnie - jakim to trzeba być głąbem żeby zatrudnić takiego trenera. Rozliczcie tych co go zatrudnili.

stary - 6 marca 2021, 16:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza połowa do zapomnienia .. na szczęście w 2 połowie Jastrzebie zagrało dużo lepiej .. z Arką metrowy gol Ferugi i mecz mógł sie ułożyc inaczej Nie ma sie co zachwycac jeszcze jest dużo do poprawy Mecz z Radomiakiem bedzie weryfikacją..

Rtt - 6 marca 2021, 16:27:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łysy😄aut,natychmiast

skandalik - 6 marca 2021, 16:30:05 - *.dynamic.chello.pl
a Pawełek znowu pawełki robił ale się udało na zer z tyłu

Zolty72 - 6 marca 2021, 16:31:28 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Zwycięzców się nie sądzi - zatem podziękowania za walkę i dzięki opatrzności za wynik.
Jedyna uwaga której nie da się przemilczeć - może jednak dać odpocząć panu Mariuszowi ( w pierwszej połowie parę razy się ostro spociłem po interwencjach bramkarza ).
Nie można by tego oglądać z trybun ?! Paranoja.
Życzę wszystkim powrotu na stadiony.
Tylko GieKaeS.

Cypisolo - 6 marca 2021, 16:34:27 - *.customers.d1-online.com
nie dawać do bramki tego ręcznika Drazika bo z nim 100% porażka gwarantowana.

Cypisolo - 6 marca 2021, 16:35:31 - *.customers.d1-online.com
Bravo oooo GKS Jastrzębie ♨️♨️♨️ Pawełek może i popełnia błędy ale. jest lepszy niż Drazik 🥅

kaz - 6 marca 2021, 16:35:36 - *.adsl.inetia.pl
Korona kompletne dno, ani jednego porządnego strzału, wszystkie dośrodkowania z rogu łapie bramkarz. poruszają się truchtem żadnej szybkości, grali tak żeby nic nie strzelić. Żadnej ambicji, Bartoszek doprowadził drużynę do ruiny, nigdy nie było tak źle i słabo grającej Korony, co to ma być. Panowie Jabłoński i Durlik czy dalej jesteście zapatrzeni w tą gwiazdę Bartoszka który oszukuje was i kibiców i wierzycie że Korona awansuje, teraz to już chyba do II ligi. Zwolnić go jeszcze dziś! Kto sprowadził tych zawodników którym się w ogóle nie chce grać. A Kiełb apeluje do kibiców, skieruj ten apel do swoich kolegów.

1G9K6S2 - 6 marca 2021, 16:35:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wynik lepszy niż gra ... najważniejsze 3 pkt , Korona ambitnie ale nieskutecznie , Gieksa szarpała skutecznie ...
GKS 1💚9🖤6💛2 Jastrzębie - prawdopodobnie najlepszy klub na świecie ! 🇯🇲

ZS - 6 marca 2021, 16:36:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona myślała.ze przejdą 1 ligę jak masełko he he😄😄

Cypisolo - 6 marca 2021, 16:37:28 - *.customers.d1-online.com
👍👍👍👍👍

aa - 6 marca 2021, 16:38:11 - *.241.25.123
Bartoszek tu, Bartoszek tam Bartoszek ......

Gutek stw - 6 marca 2021, 16:39:17 - *.interblock.pl
Stalowe & jastrzębie .brawo bracia

Rolo - 6 marca 2021, 16:40:19 - *.76.46.157.ipv4.supernova.orange.pl
Kielce połowa składu obcokrajowcy, nie macie u siebie i w okolicy młodzieży? naszej młodieży?

Gks&Piast - 6 marca 2021, 16:41:02 - *.dynamic.chello.pl
Suuuuuper!!!
Szkoda tego przekrętu z arką.
Pierwsza połowa pod dyktando Korony.Ale potem to już tylko my i 2:0 jedziemy po punkty do Radomia.
Niedzielski,Morawiecki dość tej paranoji.
Markety otwarte libacje i rauty u Rydzyka a stadiony zamknięte.
Stadiony otwaorzycie ostatnie bo boicie się Buntu Stadionów.

Kibic - 6 marca 2021, 16:48:20 - *.as13285.net
Tyle szrotu dziwnej maści to i wyniki zacne...

Wq - 6 marca 2021, 16:50:52 - *.dynamic.chello.pl
A ten pan Kozioł gwiazda ze hejjjj
Ława ława ława ale jak drewno to co
Poradzić

Jastrzębie - 6 marca 2021, 16:51:15 - *.dynamic.chello.pl
Brawo drużyna. Bramkarz Korony uratował ich przed rozjechaniem. Spokojnie krok po kroku i jedziemy dalej! AVE GKS!!

CK_MKS - 6 marca 2021, 16:56:35 - *.play-internet.pl
Ładny mamy zespół w Kielcach. Jeszcze ładniejszy byśmy mieli, jakby cała kadra Korony lepiej goliła i depilowała nogi.

kielcensis - 6 marca 2021, 16:58:04 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz był swoistym linczem na tradycji piłkarskiego klubu Korona (od 1973), na tych fajnych i pięknych piłkarsko momentach i chwilach (sezonach) w Kielcach. Ten mecz zamknął pomysł(?!) szalony pod nazwą - trener i dyrektor sportowy M. Bartoszek. Okazał się on wielkim niewypałem. Pora na kompetentne zachowania i kompetentnych ludzi.

Tymek - 6 marca 2021, 16:59:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramkarz Korony super, gdyby nie jego interwencję 5:0 byłoby. Szkoda że gra w Koronie.

El Ciapo - 6 marca 2021, 17:07:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kiedyš w Kielcach banda grała co świrami się nazwała.Wszyscy się tej bandy bali, na boisku w gacie s...li. Lecz minęły już dni chwały, dziś w drużynie są p.....y. Wszystkim punkty darmo dają ale pięknie nam gadają

Cypisolo - 6 marca 2021, 17:13:15 - *.customers.d1-online.com
@skandalik
no i dlatego pozyskali tego młodego Reclaf bo widzą ze Drazik to amator... dostał szansę.. Drazik.. po słabych meczach Pawełka i co..... jedno wielkie... 💩 na ten moment Pawełek lepszy ale jak będzie pewne utrzymanie to grać młodym Reclafem 🥅

... - 6 marca 2021, 17:33:47 - *.146.166.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niemożliwe... Przeca ta korona taka międzynarodowa, taka międzynarodowa...

Realia - 6 marca 2021, 17:41:34 - *.dab.02.net (*.67.128.129)
Co to za nagonka na Pawełka, Alisson w Liverpoolu to dopiero Pawełki robi w tym sezonie.

Komandos - 6 marca 2021, 17:54:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@El Ciapo pięknie i dosadnie, cała prawda o obecnym pomyśle na Koronę. Dno i muł bagienny, ale najważniejsze że szkopki się dorobiły kapitału a ex Jugole sowitych wypłat na podrajcykach kieleckich. Przecie Kielce to bogate miasto i można szastać forsa na prawo i lewo.

TSK Korona - 6 marca 2021, 18:16:58 - *.adsl.inetia.pl
Kompromitacja przegrać z jakimś Jastrzębiem, grają sami najemnicy którzy nie utożsamiają się z Koroną.

@tsp - 6 marca 2021, 18:24:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie pierwszy nie ostatni dostaliście lekcje od „Jakiegoś Jastrzębia ...” jeżeli jesteście słabsi id jakiegoś jastrzębia to jesteście nijakimi kielczykami

RTSiak - 6 marca 2021, 18:25:20 - *.56.254.91
Brawo GKS ... hahahaha

Asia - 6 marca 2021, 19:03:11 - *.76.34.111.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo prezes stanaszek

Rysiu - 6 marca 2021, 19:16:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Dla Jastrzębia to porażka wygrać z jakąś śmieszną Koroną tylko 2:0, Korona B klasa auuuuu

Do ZS - 6 marca 2021, 20:08:39 - *.8-1.cable.virginm.net
Jak bys byl choc troche w temacie a nie zajmowal sie tylko glupimi komentarzami to bys wiedzial, ze Korona ledwie wystartowala w tej pierwszej lidze i nikt tam nie liczy na awans a raczej na utrzymanie.

rycho - 6 marca 2021, 21:44:53 - *.nycmny.fios.verizon.net
mala ciekawostka - 14 listopada GKS Jastrzebie w pierwszym meczu na wlasnym boisku z wyremontowana podgrzewana plyta ulegl LKS 0-3. Bilans Jastrzebia byl wtedy 1 zwyciestwo 1 remis i 10 porazek a bilans LKS to 10 zwyciestw 1 remis i 0 porazek.
Od tego czasu bilans Jastrzebia to 5 zwyciestw 0 remisow i 2 porazki a LKS 1 zwyciestwo 2 remisy i 5 porazek.
PS. A gdzie jest dzisiaj nasz cichy wielbiciel "ktos"?

62 - 7 marca 2021, 0:31:41 - *.multi-telekom.pl
Tylko Gks Jastrzebie!

Kieleckie - 7 marca 2021, 13:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bartoszek twój czas już minął ...
Kto jeszcze wierzy że ten facet potrafi trenować?

Wisła - 7 marca 2021, 18:44:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcel wracaj do Plocka bo w Kielcach to jakaś amatorka jest.

seba - 7 marca 2021, 22:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to się stało przed stadionem ???rozgonili ze doping ustal?

tomc - 8 marca 2021, 5:34:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i tak zawsze bedziemy Gosławiem Jedłownik .W sercach tylko Jedłownik

GIEKSA - 8 marca 2021, 17:02:29 - *.174.55.162
Brawo Wy!

rycho - 8 marca 2021, 17:30:10 - *.nycmny.fios.verizon.net
Witam forumowego genealoga tomc. Dlugo sie nie przyznawales do Jedlownika ale dzielnie zastepowal cie ktos. Mam pytanie do ciebie troche na inny temat. Jak wiadomo Polska to byla I Rzeczpospolita. Niestety zaborcy zabrali nam licencje. Powstala potem II Rzeczpospolita ktora rowniez nazywala sie Polska. A pozniej znowu po dluzszej przerwie powstala III RP rowniez zwana Polska. Czy moglbys wytlumaczyc roznice miedzy tymi Polskami i ewentualnie ktore Polski Polskami nie sa? Z gory dziekuje bardzo za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam.