6 marca 2021, 17:24:42 - dkelman
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił szóstego gola w sezonie, a jego Hertha wygrała u siebie 2-1 (0-1) w meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem.

6 marca 2021, 15:30 - Berlin (Olympiastadion)
Hertha BSC Berlin 2-1 FC Augsburg
Krzysztof Piątek 62, Dodi Lukebakio 89 (k) - László Bénes 2

żółte kartki: Niklas Stark, Dodi Lukebakio - André Hahn, Mads Pedersen, Jeffrey Gouweleeuw.

sędziował: Florian Badstübner (Bawaria).

Mecz bez udziału publiczności.

Piątek rozegrał całe spotkanie w składzie Herthy. W drużynie gości cały mecz rozegrał Rafał Gikiewicz, a Robert Gumny spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Hertha jest 14. w tabeli z 21 punktami, a Augsburg zajmuje 13. pozycję z 26 oczkami.

gcfd - 6 marca 2021, 17:25:58 - *.internetia.net.pl
ksysia do karnych juz niedopuszczaja? :D

RZ - 6 marca 2021, 17:26:02 - *.dynamic.chello.pl
Były piłkarz Zagłębia zasadził gola byłemu piłkarzowi Śląska

olo - 6 marca 2021, 17:26:41 - *.rev.pro-internet.pl
Na koniec sezonu będzie miał pewnie 10 strzelonych. Oby latem zmienił klub na lepszy od Herty.

Zenek - 6 marca 2021, 17:27:02 - *.30.48.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piekło zamarzło. Piątek strzelił gola.

Krzyś - 6 marca 2021, 17:27:32 - *.fixed.kpn.net
Dobrze Krzysztof,poprawił nieco statystyki. Wreszcie gol i zwycięstwo. Dobrze że karnego nie strzelał tylko pewniejszy Lukebakio.

hehe - 6 marca 2021, 17:28:18 - *.centertel.pl
Fansport z nim porozmawial i strzelil. A co to da zmiana klubu ? Byl w Milanie to pokazal na co go stać

fansport - 6 marca 2021, 17:44:44 - *.dynamic.chello.pl
węgry i anglia lewego się nie boją, fakt, w końcu gola im nigdy żadnego nie strzelił.

hehe - 6 marca 2021, 17:55:11 - *.centertel.pl
Barcelona i PSG zainteresowane Piątkiem ! Potrzebny do drugiej drużyny razem z fansportem .

zorro - 6 marca 2021, 18:22:03 - *.cdn77.com