10 marca 2021, 14:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)

Hutnik: 22. Dawid Smug - 9. Mateusz Ozimek (85, 31. Sebastian Olszewski), 3. Tomasz Wojcinowicz, 23. Piotr Stawarczyk, 4. Łukasz Kędziora, 19. Piotr Zmorzyński - 10. Dawid Linca (71, 34. Kacper Jodłowski), 5. Miłosz Drąg, 7. Krzysztof Świątek (85, 21. Javier Bernal) - 11. Kamil Bełczowski (62, 24. Filip Handzlik), 28. Michał Kitliński (62, 8. Kamil Sobala).

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 15. Dominik Marczuk, 21. Sławomir Szeliga (57, 2. Damian Kostkowski), 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki - 17. Grzegorz Goncerz (67, 10. Krystian Pieczara), 4. Wojciech Reiman, 68. Bartosz Wolski (80, 46. Ramil Mustafajew), 16. Błażej Szczepanek (67, 9. Rafał Maciejewski), 14. Oktawian Skrzecz (67, 3. Mariusz Sławek) - 34. Dawid Olejarka.

Mecz bez udziału publiczności.

borek - 10 marca 2021, 15:53:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Hutnik na luzie powinien się utrzymać

w32 - 10 marca 2021, 15:53:49 - *.internetia.net.pl
Z 5:2 powinno być dla Hutnika, jak poprawią skuteczność, to się jeszcze na baraże załapią.

@AnWo_64 - 10 marca 2021, 15:55:37 - *.5.165.7.ipv4.supernova.orange.pl
Pierwszą bramkę w 90. minucie Mariusz Sławek. W doliczonym czasie gry Javier Bernal

RR - 10 marca 2021, 15:55:50 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
z tego ligi mistrzów nie będzie

xxx - 10 marca 2021, 15:56:14 - *.tvkstella.pl
Hutnik powinien wygrać ten mecz. Stal Rzeszów na dużym fuksie. Dobrze, że chociaż w 97 minucie Hutnik wyrównał bo byłoby bardzo niesprawiedliwie.

AnWo_64 - 10 marca 2021, 15:56:21 - *.dynamic.chello.pl
Dziękuję za info...

Dexter - 10 marca 2021, 15:58:22 - *.centertel.pl
Piłkarskie jaja. Jak można mieć z 8 setek i nie zamienić tego na gola, w tym dwa razy z 3 metrów.....Hutnik skuteczność dramatyczna.

Dexter - 10 marca 2021, 16:07:25 - *.centertel.pl
Gdyby nie asysta bramkarza Hutnika to Stali ciężko by było strzelić gola. Obrona Hutnika mistrzostwo ale z taką skutecznością ciężko się będzie utrzymać.
Sam Kitliński powinien skompletować hattrick. Nie dziwię się ,że kopał gdzieś na wsi w Sieniawie. Egzekutor z niego słaby.

Lech - 10 marca 2021, 16:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie tyle setek musicie wykorzystać. Tutaj pogrom powinien być. Stal słaba.

Rychu - 10 marca 2021, 16:08:31 - *.opera-mini.net (*.248.171.46)
Brawo Hutnik! z krakowskich klubów darzę ich najwiekszym szacunkiem

Hopper - 10 marca 2021, 16:24:05 - *.dynamic.chello.pl
a ja Wawel Kraków, kolego Rychu

Karolek - 10 marca 2021, 16:32:32 - *.146.64.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli Stal oddala zwyciestwo w ostatnich sekundach rzutem na tasme

Ja1 - 10 marca 2021, 16:36:22 - *.internetia.net.pl
Najlepszym podsumowaniem niech będzie fakt,że Stal do 91 minuty kiedy strzeliła gola(bardziej Hutnik go stracił)nie oddała celnego strzału na bramkę.Kilka wrzutek w pole karne i to wszystko.W Hutniku fatalna skuteczność,do przerwy powinno być co najmniej 2:0,i nie było by tematu.Po przerwie kolejne okazje(Kitliński,Sobala,Ozimek)z tych trzech,jeden gol to minimum.

Dexter - 10 marca 2021, 16:36:49 - *.centertel.pl
Tak się potrafi zmienić gra na przestrzeni paru miesięcy jak się ma pana trenera.
Powiem szczerze, że Szymon Szydełko zadziwił.

Ja1 - 10 marca 2021, 16:38:02 - *.internetia.net.pl
Bramki:
Hutnik-95 minuta
Stal-91 minuta
Sędzia doliczył 5 minut.

Rychu - 10 marca 2021, 16:41:32 - *.opera-mini.net (*.248.171.46)
@Hopper -Rozumiem, bo leży tam szasz wódz 😁

Pitumitu - 10 marca 2021, 17:02:05 - *.range86-187.btcentralplus.com
Kasuj, kasuj dalej fanspocie, pracowniku portalu!
Dalej cwoku!

Skarpa - 10 marca 2021, 17:12:49 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia doliczył 7 minut. Smug niewiele miał pracy, ale gdyby nie jego koszmarny błąd, to Stal nie zdobyłaby gola. Kitliński przed przerwą zmarnował 3 setki, do tego Święty też zawalił. W II połowie znowu Kitliński, Święty, Ozimek i Sobala zmarnowali kolejne doskonałe okazje. Szczęście, że Bernal trafił z wolnego.

JaroZbaw - 10 marca 2021, 17:50:51 - *.static.ip.netia.com.pl
Statystyki pomeczowe. HUTNIK-STAL: Strzały celne: 2-2, strzały niecelne: 8-4, strzały w słupek/poprzeczkę: 1-0, rzuty rożne: 3-4, ataki: 66-109, niebezpieczne ataki: 46-55, posiadanie piłki: 36%-64%, faule: 17-10.

lemac1987 - 10 marca 2021, 17:54:39 - *.eurotel.cz
Pan Jacek Lis był nominowany do sędziowania meczu II ligi a sędziował w meczu eWinner II ligi. Można tak?

Skarpa - 10 marca 2021, 17:58:54 - *.dynamic.chello.pl
Albertus jest dokładniej z Nowej Huty, a Philip Morris nie jest jego sponsorem. Szukają w nim pieniędzy gdzie się da. W zeszłym roku własnym kosztem wyremontowali boisko - zbierali forsę przez kilka lat - wynajmowane od Philip Morrisa, które dziki zryły im całkowicie w Nowy Rok i teraz nie mają gdzie grać. Są w bardzo trudnej sytuacji, a koszt remontu wynosi 100 tys zł.

Ss - 10 marca 2021, 18:13:52 - *.play-internet.pl
No no trener zelus powoli daje rade

wyjadacz - 10 marca 2021, 18:20:22 - *.5.171.190.ipv4.supernova.orange.pl
do aro piach

Grand - 10 marca 2021, 18:46:39 - *.29.254.37
Znów mam zgadywać kto pierwszy strzelił? Trudno napisać po ludzku?

Widzewiak - 10 marca 2021, 20:34:25 - *.play-internet.pl
Każdy to powie: Resovia rządzi w Rzeszowie!

CheGuevara - 10 marca 2021, 20:44:50 - *.dynamic.mm.pl
Mariusz i Sławek dobra zmiana, ale Javier Bernal wejście smoka. Widać, że gościu grał w Realu (Burgos).

rand - 10 marca 2021, 20:46:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to, niestety, od dziś w Pruszkowie mamy lidera...

Arkowiec - 10 marca 2021, 23:15:54 - *.opera-mini.net (*.147.103.7)
Hutnik to znana sportowa marka która pracowała na swój wizerunek latami. Życzę mu utrzymnia a następnie awansu klasę wyżej 👍

resoviak - 10 marca 2021, 23:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ja widzę Stal Rzeszów III Liga Grupa IV

StRz - 11 marca 2021, 6:44:42 - *.67.88.197
Z tego skrotu jakiejś przewagi gospodarzy nie widać. Zdecydowana przewaga Stali kilka akcji Hutnika

Wuteeska - 11 marca 2021, 8:38:58 - *.centertel.pl
Stal miała kupę szczęścia,że nue skończyło się 5-0.

fdr - 11 marca 2021, 9:33:06 - *.dynamic.chello.pl
I znowu zielonostolikowcy zdobyli punkt zamiast przegrać, gol w 97? Kto o tyle przedłuża mecz?

StRz - 11 marca 2021, 9:41:03 - *.centertel.pl
Wuteeska ale na filmie widać tylko kilka akcji Hutnika a Stal go zdominowała że mało kiedy mógł te kontry przeprowadzać. Tego nie pokazali na skrócie tej dominacji

liget - 11 marca 2021, 12:38:59 - *.dynamic.chello.pl
Hutnicy grają co raz lepiej i nie powinni mieć problemów w utrzymaniu się.

Dexter - 11 marca 2021, 14:00:59 - *.centertel.pl
Stal tak zdominowała, że oddała celny strzał dopiero w 90 minucie po fatalnym błędzie bramkarza. Stal miała większe posiadanie piłki ale tak była ułożona taktyka pod nich. Praktycznie bezradni w ataku. Hutnik zamykał wszystkie korytarze. Praca Szydełki i ustawienie 3-5-2 się sprawdza. 3 bramki dla Hutnika powinny być minimum. Fatalna skuteczność.

Janek N. - 11 marca 2021, 20:46:14 - *.43.136.88.ipv4.supernova.orange.pl
Obszerny skrót meczu, wnioski pozostawiam kilku osobom powyżej...