Błękitni: 22. Dominik Sasiak - 3. Jan Andrzejewski, 24. Krystian Kujawa, 25. Daniel Wajsak, 4. Bartłomiej Mruk (20, 14. Bartosz Sitkowski) - 23. Mateusz Bochnak, 6. Filip Karmański (56, 8. Hubert Krawczun), 10. Dawid Polkowski, 7. Michał Cywiński, 20. Tomasz Kaczmarek (79, 21. Adrian Kwiatkowski) - 9. Damian Niedojad (79, 17. Aleksander Theus).

żółte kartki: Grzelak, Karankiewicz - Karmański, Wajsak, Krawczun, Niedojad, Sasiak.
czerwona kartka: Rafał Grzelak (57. minuta, Wigry, za drugą żółtą).

henio - 12 marca 2021, 18:53:18 - *.petrus.pl

reks - 12 marca 2021, 18:58:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiejski trener odszedł, prawdziwy przyszedł i widać wyniki.

Ola22 - 12 marca 2021, 18:59:12 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
Gratulacje dla zespołu że Stargardu

Wigrzak - 12 marca 2021, 18:59:18 - *.191.110.157.ipv4.supernova.orange.pl
Cóż można powiedzieć, po za wynikiem dobrze się oglądało mecz. Nie żal 15zł za transmisje pomimo porażki. Mecz można skomentować krótkim - mądrze grający Błękitni wygrali z ambitnymi Wigrami. Trzeba punktów szukać w następnych meczach.

do Wigrzak - 12 marca 2021, 19:02:25 - *.play-internet.pl
Czy ja wiem czy to dobrze sie ogladalo... z takimi ogórami 2 mecze w sezonie w dupe, awans sie oddala. A akcje się zaczeły dopiero jak jednego na boisku zabrakło. Ciagle długie piłki i wrzutki bez polotu, mi to sie nie podobalo...

kibic 68 - 12 marca 2021, 19:10:58 - *.centertel.pl
Panie trenerze zamiast dalekosiężnych planów w mediach zrób coś w Wigrach. Spójrz na zdobyte bramki w grupie walczącej o awans a nawet taki sznyt: wiedząc że Grzelak ostro gra to po żółtej coś czyń i oglądaj LM jak się zchowują trenerzy w takich sytuacjach. 1 pkt z walczącymi o utrzymanie -trochę wstyd ale jako stary kibic wierzę w Pana.

L & W - 12 marca 2021, 19:39:21 - *.203.24.185-rev.hti.pl
jest taka powieść a nawet film "Barwy walki" a błękitne barwy niżej sklasyfikowane w tabeli wszechczasów lecz czasami nieobliczalni jak 7 pomorska w ataku boys

drak - 12 marca 2021, 19:39:21 - *.centertel.pl
Panie Trenerze Szulczek!Uważam że tak słaby początek rundy to Pana wina. Ta drużyna potrzebowała 2-3 wzmocnień. Wymienił Pan 5 zawodników na nowych. Widać że są niezgrani, akcje się nie kleją, szczegulnie w ataku pozycyjnym. Aftyka, Czułowski, Wełnika dali więcej tej drużynie w II połowie niż nowi zawodnicy których Pan dysygnował do gry od 1 minuty. Grzelak isłabia zespół. Wydaje się że Piekarski nie zagrałby gorzej, a na pewno zależałoby mu bardziej na drużynie niż zaciężnej gwieździe. Wiem że ma Pan duże ambicje i wiedzę ale ten mecz powinien być dla Pana nauczką. Nie zawsze lepszy na treningu da więcej drużynie w meczu o punkty! Moim zdaniem zarządzanie grupą do poprawy. Gołym okiem widać też problemy w ataku pozycyjnym. Prosze się zastanowić nad 2 silnym napstnikiem który przytrzyma piłkę z przodu i odda na skrzydła lub na strzał Babiarzowi lub Czułowskiemu.
Dziękujemy Panowie za walkę. Panie trenerze więcej odwagi, zwłaszcza ze słabyszmi kadrowo drużynami i będzie dobrze.

drak - 12 marca 2021, 19:40:28 - *.centertel.pl

Jojo - 12 marca 2021, 20:20:39 - *.204.17.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wystarczyło trochę podpompować chłopaków w szatni i na Wigry starczyło. Ten trener to potrafi.

po - 12 marca 2021, 21:49:13 - *.hsi16.unitymediagroup.de
Wigry zdecydowanie lepsze ale fatalna skutecznosc Blekitni bronili cala druzyna szczesliwe zwyciestwo

Mi ic - 12 marca 2021, 22:08:26 - *.14.54.17.opto-tech.pl
Z Tabeli wszechczasów drugiej ligi Polskiej ten mecz to hit Wigry na 3 miejscu a Błękitni na 5 na 432 drużyny w całej historii II ligi.

L & W - 12 marca 2021, 23:34:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jeśli wyciskanie drążka wam nie pomoże to bierzcie w ciemno szczawika-trenażyka pod pachę i trzy rundy wkoło arkadii, jak będzie zawrócony na kierunek właściwy to po schodach w resort & co trzy * hańcza spa szepcząc głośno do ucha prezesa że wielka gwiazda V ekipy Mazowsza siedziała tam na klopie i popijała caffuu z prlowskiej szklanki

kibic - 12 marca 2021, 23:51:14 - *.25.71.204.ipv4.supernova.orange.pl

Trik - 13 marca 2021, 3:08:45 - *.play-internet.pl
Derby północy dla Błękitnych.

Mis - 13 marca 2021, 3:18:45 - *.14.54.17.opto-tech.pl
Dla prawdziwych kibiców to mecz o prymat zimna ... Mecze po między Wigry Suwałki a Błękitni Stargard są uznawane za derby północy.

noom - 13 marca 2021, 3:43:22 - *.14.54.17.opto-tech.pl
Radość po tym mecze dwa razy ze wygrane derby północy a drugie ze trochę uciekamy

Jan B - 14 marca 2021, 16:46:38 - *.hsd1.il.comcast.net
Wigry spokojne utrzymanie w II lidze...

max - 15 marca 2021, 20:58:44 - *.dynamic.mm.pl
8 marca odszedł dotychczasowy trener Błękitnych, w meczu w Suwałkach drużynę prowadził "stary walczak Piskorz". Powracający trener Adam Topolski obejmuje drużynę od 13 marca.