1905 - 13 marca 2021, 16:53:19 - *.wist.com.pl

ZKS&RTS - 13 marca 2021, 16:53:20 - *.citynet.rzeszow.pl

dddd - 13 marca 2021, 16:55:05 - *.adsl.inetia.pl
Syf kiła i mogiła. Resovia na dnie tabeli a Miedzianka męczy się z nimi jakby z kimś z Premier League grali. Nie da się tego oglądać.

Konfucjusz - 13 marca 2021, 16:55:17 - *.120.156.228
Dobry remis w 10. Teraz czas na Arkę u siebie.

M. - 13 marca 2021, 16:55:25 - *.dynamic.chello.pl
@ZKS&RTS: nie kłam, wszyscy wiemy, że jest przynajmniej kilka klubów w Rzeszowie. Stal, Resovia, Korona - te bardziej znane.

Varadi - 13 marca 2021, 16:56:02 - *.play-internet.pl
Słaby mecz na kartoflisku. Boisko nadaje się do gry w rugby a nie piłkę nożną. PZPN powinien zabronić gry na czymś takim. Niezależnie od tego Purzycki za bezmyślne kopanie niech sobie odpocznie kilka meczy

RR - 13 marca 2021, 16:56:15 - *.ostnet.pl
Gra Resovii to DRAMAT, grać takie badziewie w przewadze, jakby się pierwszy raz na boisku spotkali, litości!!!

Miki - 13 marca 2021, 16:56:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia spadek PEWNE INFO, jak nie z Miedzia to z kim chcecie wygrać? He he😄😄

Stary - 13 marca 2021, 16:57:09 - *.230.64.212
Tu już nie ma co ćwiczyć, tu trzeba dzwonić! - zdaje się, że sportowo nie da się utrzymać ligi. Dziś los dał grę w przewadze przez długą część 2 połowy i... nic z tego nie wynikało. Miedź postawiła się twardo i dojrzale. Resovia chciała ale nie umiała. Szans na gole - nie było. Kopanina twarda ale kopanina. Przykro patrzeć na gospodarzy, którzy kolejny mecz nie wiedzą co robić w ataku. Remisami u siebie nie obronią ligi.

Berg - 13 marca 2021, 16:57:38 - *.centertel.pl
Mecz 🙈

ggg - 13 marca 2021, 16:59:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@1905 Resovia chyba jeszcze słabsza skoro nie wygrała z słabą Miedzią grającą w dziesięciu

KKKKK - 13 marca 2021, 17:00:07 - *.180.165.10
Miedź chyba zadamawia się jako ligowy średniak. Nic w tym meczu nie pokazywało jakichkolwiek wyższych aspiracji. Głupia gra - ciągłe górne piłki, gdzie 90% takich piłek przegrywają. Uparcie przy linii gdzie Resovia rozsądnie zagęściła. Ze dwie składne akcje przez cały mecz. 2 min przed końcem szansa na bramkę z różnego to grają na czas a piłkę tracą i tak. Żenada. Resovia w pierwszej połowie parę fajncyh akcji, dobrze się to kleiło. W drugiej po czerwonej paradoksalnie gorzej, kopanina.

obserwator - 13 marca 2021, 17:00:16 - *.centertel.pl
Panu purzyckiemu, to już chyba trzeba podziękować. wieczne faule, mnóstwo kartek, nie wytrzymuje ciśnienia w meczu z ostatnia drużyną tabeli zupełnie bezsensownie faulując. tym bardziej, że na jego pozycji jest duża konkurencja. a prawdę mówiąc nigdy niczym on się nie wyróżnił. Niech chodzi z pieskiem na spacery.

grzechuleg - 13 marca 2021, 17:00:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Rozumiem że Miedź i Resovia kupę lat miały sztamę ale bylo widać ewidentnie że Miedź tak grała żeby tylko nie skrzywdzić Resovii A to że Purzycki nie dokończy tego meczu wiedział chyba każdy oprócz Skrobacza Nie da rady oglądać tego jak Miedź gra Nie ma żadnej koncepcji składu i ładu Laga i do przodu jak w B klasie Moim zdaniem pan Skrobacz razem z Frontem czyli rozgrywającym i pupilkiem swoim powinni już dawno wracać skąd przyszli Tragedia

grzechuleg - 13 marca 2021, 17:01:22 - *.ssp.dialog.net.pl

Figo - 13 marca 2021, 17:01:45 - *.centertel.pl
Ciamciaranka z malej moskwy ciśnie na awans...

ggg - 13 marca 2021, 17:04:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powoli zaczyna mnie to irytować jedziemy na wyjazd i gramy piach . A Purzycki niech w drodze do Legnicy poukłada sobie wszystko w główce bo chyba coś się poprzestawiało

- 13 marca 2021, 17:06:20 - *.legnica.vectranet.pl
Adrian, Augustyniak to był pomocnik. Wszystko na środku jego. Inny poziom.

grzechuleg - 13 marca 2021, 17:06:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Naprawdę szkoda że Resovia nie wygrała Przydały by się im punkty Miedź i tak nic w tym sezonie nie ugra póki trenera i rozgrywającego nie wymieni

Edi - 13 marca 2021, 17:06:56 - *.hsi03.unitymediagroup.de
Purzycki niech sobie da już spokój ze sportem. Ewidentny brak mózgu

Brrg - 13 marca 2021, 17:08:10 - *.master.pl
Jak można dopuścić takie boisko do gry?!!!
To w latach 80 tych na podwórku mieliśmy lepsze

ggg - 13 marca 2021, 17:09:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Figo kret wyszedł z nory a jak tam jeszcze puchar Polski Chojniczanka czeka żeby was jeszcze raz upokorzyć ha ha ha

Hetman - 13 marca 2021, 17:09:26 - *.sta.tvknaszapraca.pl
jak mozna nie wygrac z tak cieńka Resovia. ehhh

SAM - 13 marca 2021, 17:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny pokaz siły Miedzi.Przepraszam MIECI

erwin - 13 marca 2021, 17:10:44 - *.246.73.158.skyware.pl
widziałem tylko druga połowę, boisko dramat, Sovia gra katastrofalnie, Bartłomiej W strzela na wiwat, próby akcji przy linii, jakby to było Santiago Bernabeu a nie to kartoflisko - przy całej mojej sympatii do Sovii - nie da się tego oglądać - atak totalna niemoc - 50 minut w przewadze i nic - za Grabowskiego było lepiej i tyle

Antypejsov - 13 marca 2021, 17:19:08 - *.202.98.191
Co za miernoty to brak słów. Grać przez 40 minut z przewagą jednego zawodnika i nie wygrać to trzeba być totalną zbieraniną nieudaczników. Rzeszów przeprasza za resovię.

mk - 13 marca 2021, 17:25:47 - *.dynamic.chello.pl
No i odezwał się parch z gorszej części Rzeszowa. Nie ma to jak w ostatnich sekundach meczu przegrać z ostatnią drużyną w tabeli. TAK HARTUJE SIĘ pejSTAL.

Zolty72 - 13 marca 2021, 17:33:02 - *.252.110.121.voltar.net.pl
@grzechuleg
Ale my pana Skrobacza i pana Tronta nie chcemy. Chyba że mają wracać do Wodzisławia - jeśli tak to OK.
Coś czuję że Jastrzębie skończy sezon nad Legnicą i obaj w/w w końcu znajdą należne dla siebie miejsce gdzieś w IV lidze.

Ojejku - 13 marca 2021, 17:33:34 - *.120.156.228
Ilu tu ekspertów od taktyki. Wiadomo było, że ten mecz będzie tak wyglądał, długa laga i walka. Przecież po ziemi nie dało się grać.
Tak wszyscy słabi, Bełchatów tak słaby, że Nieciecza mając opiekuna w postaci Marciniaka ledwo, ledwo wygrała z tym cieniutkim Bełchatowem,, a Sandecja, też słaba, powiozła szalejące tej wiosny Tychy. Cenny punkt wywalczony po morderczej walce na wichurze grając 45 minut w 10. Dzięki za walkę. Gramy dalej. Hej Miedź!

Ojejku - 13 marca 2021, 17:35:52 - *.120.156.228
A ja nie chcę takich kibiców jak Zolty 72. O ile jesteś kibicem Miedzi, bo podszywanie się pod naszych kibiców to ulubiona robota kretów.

Varadi - 13 marca 2021, 17:39:44 - *.play-internet.pl
Dzięki temu remisowi Resovia awansuje na przedostatnie miejsce bo Zagłębie Sosnowiec przegrywa 0:2 z Odrą

Mks - 13 marca 2021, 17:42:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie skrobacz dziekujemy!!!nadaje się Pan do programu rolnik szuka żony! Ale nie na lawke trenerską takiego klubu jak Miedz!

Kielbasa M - 13 marca 2021, 17:42:43 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Resovia, jedno oczko w gore, szanujemy punkt i gramy dalej.
Klub z taka historia musi grac min. W I lidze.
Pozdro !

Zolty72 - 13 marca 2021, 17:46:22 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Nie jestem kibicem Miedzi chodź dobrze Wam życzę już kolejny raz - pogońcie trenera z rozgrywaczem. Zasługujecie na EX na pewno bardziej jak Słonie czy inne Radomiaki. Pozdrawiam.
Życzę powrotu na boiska dla Wszystkich normalnych i nienormalnych.
Tylko GieKaeS.

KKKKK - 13 marca 2021, 17:46:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ojejku:
No popatrz, popatrz Resovii w 1 połowie jakos ta murawa nie przeszkadzała w sensownym rozprowadzaniu akcji. Miedz była stłamszona i każda próba wyjścia to strata. Na pewno winne boisko.

Ojejku - 13 marca 2021, 17:56:16 - *.120.156.228
Żadnej tam sytuacji Resovia nie stworzyła klarownej w całym meczu. Nawet w przewadze. Trochę lepiej operują piłką na tym klepisku, nie dziwota, grają tam na co dzień i to wszystko.

Ojejku - 13 marca 2021, 18:23:52 - *.120.156.228
@Zolty
Wiadomo, ze każdy chciałby lepiej grającej Miedzi, natomiast ma silną pozycję Skrobacz w Legnicy bo stawia odważnie na młodych, a doświadczenia są z byłymi trenerami okropne. Nasza kadra nie jest tak mocna jak kiedyś, jest bardzo wielu młodych zawodników, a więc i oczekiwania są inne.

KKKKK - 13 marca 2021, 18:24:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta jasne, dlatego z pustej chyba Danny musiał wybijać.
W 2 połowie byli kiepscy ale w pierwszej jakby pykneli na 1:0 i to dowieźli to by oddawało przebieg meczu.
A tymczasem bedzie "cenny punkt na trudnym terenie" . Z ostatnia drużyna.

Ojejku - 13 marca 2021, 18:45:25 - *.120.156.228
KKKKK
Nie wiem skąd tyle jadu i kompletny brak obiektywizmu. Remis na wyjeździe grając prze 40 minut w 10. A ta ostatni drużyna to zobaczymy jak będzie punktować bo do niedawna to Sandecja była ostatnia. To nie jest ostatnie Wigry sprzed roku dostającego od każdego w papę oprócz Miedzi. To jest zespół, który został mocno wzmocniony, fakt z Łęczną obili słupek i poprzeczkę, mieli pecha, ale kopanina była podobna. A Miedź to co??? Jakiś Real I ligowy? Troszkę pokory.

Looo - 13 marca 2021, 19:52:20 - *.prod-infinitum.com.mx
Ogólnie słaby mecz. Trudno tu coś powiedziec na ile wpływ miała murawa. Grająca w 10 Miedż przez pół meczu musi szanować remis i nie ma co się tutaj podpalać.

haparoiden - 13 marca 2021, 20:08:27 - *.dynamic.chello.pl
Resovia ma szczęście, że spada tylko 1 drużyna w tym sezonie i że w lidze jest jeszcze Zagłębie Sosnowiec.

KKKKK - 13 marca 2021, 20:17:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo tu chodzi o pewna mentalnośc której brak i to pokazała 92 minuta i rożny. Jest szansa wygrać mecz to trzeba spróbować a nie z kupa w majtach bronić wyniku z kiepska drużyna.

Piotrek - 13 marca 2021, 20:46:55 - *.prod-infinitum.com.mx
92 minuta pokazała odpowiedzialność. Cłopaki mieli 92 minuty w nogach biegania po klepisku z czego 40 minut z zawodnikiem mniej. Pilkarz sam czuje czy ma parę w nogach na powrót za kontrą czy lepiej spowalniać grę. Ile byłoby wrzasku dzieciarni gdyby po roznym poszla kontra i Miedż wrócila bez punktów. Wiecej zaufania a mniej mędrkowania. Sorry ale nad waszymi kaprysami nie bedę sie rozwodzić.

grzechuleg - 13 marca 2021, 21:29:52 - *.ssp.dialog.net.pl