13 marca 2021, 17:52:44 - dkelman
Bramka Michała Helika

Michał Helik zdobył bramkę dla Barnsley w wygranym 3-2 (1-2) meczu 36. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Bournemouth. To piąty ligowy gol Polaka w tym sezonie.

13 marca 2021, 16:00 - Bournemouth (Vitality Stadium)
ACF Bournemouth 2-3 Barnsley FC
Arnaut Danjuma 22, Dom Solanke 45 - Michał Helik 16, Dominik Frieser 60, Carlton Morris 80

żółte kartki: Sam Surridge, Lloyd Kelly - Cauley Woodrow, Mads Andersen, Carlton Morris.

sędziował: John Brooks (Leicestershire).

Mecz bez udziału publiczności.

Helik rozegrał całe spotkanie.

Barnsley zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 61 punktów.

witalis - 13 marca 2021, 17:56:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gość jest już nudny.Największe zaskoczenie od lat i staje dużą gwiazdą...

Orzyszak - 13 marca 2021, 17:57:20 - *.95.116.pool.telefonica.de
Witamy w Kadrze Panie Helik :D

sto - 13 marca 2021, 18:01:39 - *.mbb.telenor.dk
jak dobry zakiszony ogórek w polskiej ekstraklasie teraz działa cuda

JAMAL - 13 marca 2021, 18:02:29 - *.icpnet.pl

Ma dwa razy więcej bramek niż razem wzięci Jóźwiak i Placheta.
A ci i tak są w kadrze

kokos - 13 marca 2021, 19:18:26 - *.dynamic.chello.pl
@jamal, a co? ma ich nie być? xd kto w ich miejsce? a Helik przecież też został powołany więc ocb?

andRzej - 13 marca 2021, 19:22:39 - *.dynamic.chello.pl
bRawo Michał!3mey tak dalej!

cracoviak - 13 marca 2021, 20:11:38 - *.29.154.13.ipv4.supernova.orange.pl
Skoro tak lubi sobie postrzelać to może lepiej było by jakby się sprawdził na pozycji środkowego napastnika a nie srodkowego obroncy, bo w obronie to on popełnia kardynalne gafy, takie jak popełniał jeszcze niedoświadczony Jan Bednarek na MŚ w 2018 w Rosji z Senegalem, co oznacza, że na naszą kadrę jest za cienki!

ciekawski - 13 marca 2021, 20:39:03 - *.92.249.2
Może jego spróbować za elektrycznego Bednarka, który nic w kadrze nie gra.

RIPOSTA - 13 marca 2021, 21:02:47 - *.dynamic.chello.pl
Bravo Michał - CRACOVIA PAMIĘTA - życzę awansu do Premier League i powołania do kadry!

bibu - 14 marca 2021, 1:44:24 - *.as13285.net
'Największe zaskoczenie od lat', 'zakiszony ogórek w polskiej ekstraklasie teraz działa cuda'
zacznijcie się wpisywać przynajmniej po 10 latach doświadczeń z piłka ok?
Michał się na mega kozaka zapowiadał i szedł w górę z meczu na mecz aż do nieszczęsnej kontuzji kolana która zabrała mu rok piłkarskiego życia. granie w Cracovii pod okiem wybitnych fachowców, tez nie pomogło. Teraz to ten Michał jakiego oczekiwałem. szkoda straconego czasu.

Pies - 14 marca 2021, 9:31:25 - *.dynamic-2-waw-k-4-2-0.vectranet.pl