13 marca 2021, 18:52:30 - dkelman
Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Olympique de Marseille w wygranym 3-1 (1-0) meczu 29. kolejki francuskiej ekstraklasy ze Stade Brestois 29. To trzecia ligowa bramka reprezentanta Polski w tym sezonie.

13 marca 2021, 17:00 - Marsylia (Orange Vélodrome)
Olympique de Marseille 3-1 Stade Brestois 29
Arkadiusz Milik 45, Florian Thauvin 88, Michaël Cuisance 90 - Lilian Brassier 71

żółte kartki: Duje Ćaleta-Car, Álvaro González, Florian Thauvin - Steve Mounié.

sędziował: Jérôme Miguelgorry (Nowa Akwitania).

Mecz bez udziału publiczności.

Milik grał do 84. minuty, gdy zmienił go Darío Benedetto.

Olympique de Marseille zajmuje piąte miejsce z 45 punktami.

kibol - 13 marca 2021, 18:53:13 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arkadiuszo!!!
Forma jest!

fansport - 13 marca 2021, 19:02:21 - *.dynamic.chello.pl
arkadiuszu, brawo !

@@@ - 13 marca 2021, 19:11:52 - *.as13285.net
No brawo, ale strzelanie w takiej lidze, i przeciwko takim rywalom przez kogoś kto już musnął poważniejszej piłki to raczej obowiązek. Tu powinny być 2 co najmniej.

Milik otworzył wynik ;d

Szczecinia - 13 marca 2021, 20:05:36 - *.146.162.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chłop jest niezatapialny: dwa zerwane więzadła, konflikt z De Laurentisem i co za tym idzie brak gry przez pół roku, a pomimo tych wszystkich przeszkód, bardzo długich przerw w grze, Arek zawsze wraca i strzela bramki.
Niech żyje Szczecin!

kielce - 13 marca 2021, 20:17:06 - *.centertel.pl
pojedzie na euro, taki jest układ menedzersko-pezetpenowski, który brzeczek chciał rozbić, niestety zamiast trzymac jezyk za zebami, pochwalił sie gdzies ze piatek, milik i grosicki nie pojada na euro i boniek go odstrzelił, zatrudniajac poslusznego souse, ktory ma w czterech literach kto bedzie grał i jakie beda wyniki naszej kadry, co portugalczyka obchodzi polska, wazne ze dobrze płacą a za rok go nie bedzie, ja tam sie ciesze ze milik pojedzie, uwielbiam jego głupie uśmieszki po zawalonych setkach i smutek jak strzeli gola dla biało czerwonych, z drugiej strony czego oczekiwac od hanysów?

hehe - 13 marca 2021, 21:03:26 - *.centertel.pl
Odniosę się do powyższych wpisów Milik mój odejść i grac ale chyba ,,kasa,, o wszystkim zarządziła. A teraz Milik gra Piątek też ale slabo z bramkami i z stylem gry a o Grosickim to nie ma co się rozgadywać bo jak można kogoś oceniac bez gry.

Ludwig - 13 marca 2021, 21:52:15 - *.092.211.pools.vodafone-ip.de
Zdjęli Milika z murawy i OM strzelił 2 bramki które doprowadziły do zwycięstwa. Milik pojedzie na euro bo Sousa będzie miał rozkaz od rudego pracodawcy z pzpn a po euro znowu będzie bohaterem..... memów

Słońce - 14 marca 2021, 12:25:05 - *.adsl.inetia.pl
Nic dziwnego, że tam strzela. Milik ma umiejętności by tą ligę wciągnąć nosem, o ile będzie mu sie chciało. Ale raczej nie będzie mu sie chciało i będzie tam tylko solidnym napastnikiem.